מחפש המלצה למאורר למעבד, תקציב עד 200 ש"ח - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למאורר למעבד, תקציב עד 200 ש"ח

eli_t

Recommended Posts

פריזר יתן לך ביצועים יותר גבוהים מקירור הסטוק של , זה בטוח!

מוגן לא אמור לשנות לך כל כך את הטמפ' במנוחה, במאמץ אתה אמור לבדוק אותו ולראות את הנתונים.

קודם כל, ההתקנה שגויה, אתה אמור להתקין אותו ככה: http://www.overclock.net/gallery/data/500/medium/IMG_0765.JPG

כשהמאוורר שעל הקירור מכוון לכיוון המאוורר האחורי של המארז, יוצר סירקולציה הכי טובה!

תפרק את הקירור, תוריד את המשחה, מהמעבד ומהקירור עצמו(עם אלכוהול וצמר גפן), תשים לב שלא נשאר זכר מהמשחה או מצמר הגפן,

תיקח את המשחה ותשים נקודה באמצע המעבד בגודל אפונה בערך(טיפה טיפה פחות), ותחזיר את הקירור, תלחץ חזק בכדי שהמשחה תתפשט כראוי!

תבדוק לאחר מכן את הטמפ', ותעדכן ;)

אני אגיע הביתה היום בערב ואני אנסה לעשות מה שאמרת הבעיה היא שלא נשארה לי משחה טרמית..

עוד שאלה, המאורר על המוגן שיש בתמונה של הלינק שנתת הוא לא אותו מאורר שאני קיבלתי שלי בצבע שחור לא שנראה לי שזה משנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אגיע הביתה היום בערב ואני אנסה לעשות מה שאמרת הבעיה היא שלא נשארה לי משחה טרמית..

עוד שאלה, המאורר על המוגן שיש בתמונה של הלינק שנתת הוא לא אותו מאורר שאני קיבלתי שלי בצבע שחור לא שנראה לי שזה משנה..

לא נשארה לך משחה? ידעתי ששמת יותר מידי.. ;)

פשוט תנקה לגמרי את המוגן ובמעבד תשאיר שכבה מאוד מאוד דקה

המאוור שעל המוגן בתמונה שהוא הביא זה מאוורר לביצועים גבוהים של , נותן ביצועים קצת יותר טובים מהמאוור סטוק של המוגן (אתה לא צריך את זה!)

כמו שאני אמרתי לך וכמו שמני אמר לך, תנסה להתקין מחדש כדי לשפר את הסירקולציה.. ותחזור לספר לו מה התוצאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים עשיתי בדיוק מה שאמרתם לי, הוצאתי את המשחה המיותרת ונשראה שכבה דקה על המעבד

התקנתי את המוגן מחדש כך שתהיה סירקולציה בדיוק כמו שמתואר בתמונה אבל שם דבר לא השתנה !

אפילו יותר גרוע ! טמפ' מעבד במנוחה עלתה ל 69 מעלות !

בא לי לבכות, מה אני עוד יכול לעשות ?? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקת טמפ' במאמץ?

משהו שם לא נעשה נכון!

אני רואה שאתה לא מבין גדול..הייתי מציע לך לשלם את התשלום החד פעמי הזה לKSP או מי שזה לא יהיה..ושאדם רציני ומבין ירכיב לך את הקירור..

זה לא צחוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי המלומדים !

ישנה תופעה, שמשום מה אף אחד לא מדבר עליה, והיא בהחלט יכולה להיות.

וזו היא:

אחם אחם...

סליחה...

בקר הטמפרטורה לא תקין. כן כן - זה יכול לקרות.

הפיתרון הוא לגעת בידיים בקירור, הכי קרוב למעבד, ולהרגיש את הטמפרטורה.

נכון, אולי לא כל אחד יכול לנטר כך טמפרטורות :lol: , אבל אפשר להרגיש אם הטמפרטורה המוצגת הגיונית.

נתקלתי בלוח, שהראה 90 ומשהו מעלות, ובנגיעה פשוטה גיליתי שזו שטות. הטמפרטורה היתה סבירה לחלוטין.

מה שצריך לעשות זה לבטל את האופציה בביוס שמכבה את הלוח במקרה של התחממות קיצונית של המעבד.

כמובן, צריך לקחת בחשבון את הסיכונים ולעקוב אחרי זה, אבל זה פיתרון נפלא.

עוד דבר שלא ראיתי התייחסות לגביו - הוא סוג המעבד. יש שמטבעם חמים יותר.

כל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...