Meizu M8 vs iPhone 3G - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Meizu M8 vs iPhone 3G

eliil1

Recommended Posts

מה ההבדל ביניהם?

אני יודע שהרזולוציה של המסך במייזו טובה יותר, הסאונד יותר טוב, והוא קומפקטי יותר. מצד שני מערכת הפעלה של טובה יותר,בעיקר בגלל המהירות. חחח אבל זה הכל, מה אתם חושבים?

*אייפון פאנבויז - נא לא לקפוץ ולהתחיל לצעוק כמו ב FXP ש"אייפון הורגגגג את כל הפלאפונים!!!!!!!!!! " . לנמק.

**אני לא מדבר על האייפון החדש אלא על ה3G , מה שהיה לפני החדש.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי תקציב למכשירים של HTC (מכשירים נורמליים שלהם שאני באמת אוהב)

המייזו 16 גיגה אני משיג ב2100 ש"ח. ו1800 ש"ח.

האייפון 3G ב1700 בערך.

אבל באייפון 2 מגה פיקסל והוא גדול יותר וכבד יותר. וחוץ ממשחקים ומלא יישומים אין לו ת'כלס הרבה מה להציע(אה וגם הממשק שלו,זה ברור..זה מה שאני הכי אוהב בו). או שאני פשוט לא מכיר את המכשיר.

לעמות זאת M8 , עדיין יש הרבה בעיות, למרות שכל פעם יוצאים FIRMWARE חדשים שפותרים הרבה בעיות. דיברתי עם מישהו מחו"ל שקנה את הM8 , הוא אומר שהמסך מגע והמהירות שלו לא נופלת בהרבה מהאייפון ,והוא אפילו מופתע. כמו כן, הסוללה בM8 מחזיקה להרבה יותר זמן מאשר באייפון. כרגע רק דיברתי איתו. M8 החזיק לו יומיים והוא גם שיחק קצת,גם גלש בוופלה,גם שמע מוזיקה וראה כמה פרקים. אחרי השיחה איתו האמתי אני ממש נוטה לכיוון הM8. הדבר היחידי שבעיה קצת היא המקלדת בעברית, הוא הצליח לעשות אותה אבל זה כותב לו משמאל לימין , כך שהמילה יוצאת הפוכה. אבל לפי מה שהבנתי מייזו לאט לאט מוציאה תמיכות בעוד שפות . כבר יש צרפתית(חח לא שזה עוזר לי) אבל זה כבר מראה שהם חושבים גם על משתמשים בחו"ל, וזה רק עניין של זמן שתמיכה בעברית תתאפשר. כמו כן, מייזו תוציא , שאפשר יהיה להחליף בWM CE 6 שכרגע מותקן בM8. הוא יהיה ניתן להורדה .

השאלה עכשיו, ללכת על ה16 גיגה או ה8 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ ממשחקים ומלא יישומים אין לו ת'כלס הרבה מה להציע

תאמת אני לא מכיר את המיזו אני יכול רק להמליץ לך על האייפון..

אבל כל האפליקציות שיש לו זה פשוט מטורף ורוב הבעיות שייתנו לך פה יש לזה פיתרון בAPPSTORE או בCYDIA...

אז נכון אם אין לך זמן לפרוץ ולהתעסק בזה אז תיקח פלאפונים אחרים (גם אני ממליץ על למיניהם) אבל אם יש לך זמן אז באמת זה מכשיר מושלם (בשבילי לפחות אני לא יודע מה הצרכים שלך אז יכול להיות שבשבילך הוא לא מושלם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני לא משחק במשחקים בפלאפון ודברים כאלה(בשביל זה יש לי את המחשב שבחתימה) , וכל מיני תוכנות אמורות להיות יותר לM8 לא? הרי זה וינדוס , אז כל תכנה שם תעבוד. או שזה לא נכון? ועם הזמן גם ניתן יהיה להחליף את זה לANDROID , עוד איזה חודשיים בערך אמור לצאת.

ולגבי השימושים שלי, צריך פשוט מכשיר מהיר ,נוח, רצוי עם אינטרנט (WIFI) , שאפשר יהיה מדי פעם לראות פרקים של סדרות בו,לשמוע מוזיקה , ו...שהמצלמה תיהיה בסדר. לא חייב שתיהיה איזה 8 מגה פיקסל ,אבל גם לא 1 או 2. 3-5 נראלי מספיק. שהסוללה תחזיק לכמה שיותר זמן.

והכי חשוב שלא יהיה יקר יחסית. 2000 זה הגג. בגלל זה אני חושב אם לקחת את ה16 גיגה או ה8...למרות שההבדל ת'כלס זניח..

אני מבין שיש לך (אגב,איזה גרסה, 3G ?) , אז מה ההתרשמות שלך ממנו? לגבי תגובה ומהירות כשאתה לוחץ , , ומדיה (סרטים ומוזיקה) ומצלמה ? ואם יש עוד כמה שאתה יכול להוסיף ,יהיה מעולה [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גם תסתכל על האיכות של השיחה והמיקרופון כי בכל זאת זה ישמש אותך גם בפלא לא ככה?

והמיו הזה אמור להגיע גם לארץ מתישהו?

ומבחינת נפח איחסון זה גם משהו שרק אתה אמור לדעת.

תסתכל על כמות המוזיקה שלך. ואם יש לך יותר מ 8 ג'יגה אז קח את ה 16 ואם לא

אז תקח את ה 8.

זה תלוי אך ורק בצרכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עכשיו בפלאפון W980 גיגה ואני משתמש רק באיזה 2 גיגה בערך. אבל פה זה שונה ,אי אפשר להשוות את המיו לפלאפון רגיל, זה כמו מחשב כף יד יותר. אפשר לראות בו סרטים/פרקים של סדרות, ולהתקין כל מיני תוכנות. אז כנראה שאני אשתמש כבר ביותר נפח . צריך לקחת בחשבון אבל שהוינדוס יוחלף לאנדרויד עוד מספר חודשים.

ולא המיו לא יגיע לארץ. מוכרים אותו יבואנים פרטיים, אבל במחיר לא משתלם, וגם לא בטוח שגרסת בטא(רק בגרסת בטא יש WIFI)

אני מאוד מקווה שמאיפה שאני מזמין, לא עובדים עלי ואני באמת אקבל את גרסת הבטא עם הWIFI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תקח את ה 8 גי'גה. אם ההפרש המחירים לא גדול אז תקח את ה 16.

הרי גם התקציב שלך הוא דיי סגור אז גם תחשוב על זה.

ואולי כבר כדאי לקנות מכשיר שכן יביאו לארץ? ומה לגבי אחריות?

הרי אם משהו יתקלקל אז... הלך המכשיר? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אחריות. זה ששדיברתי איתו ,הוא גם הזמין מDX, והייתה לו איזה בעיה (שבעצם בסוף התברר שהוא בסה"כ היה צריך להוריד עדכון חדש) והוא שלח את המכשיר אליהם, יעני קודם צילם את המכשיר וכל זה,שלח לDX ,יש להם גם תמיכה כזאת כמו לHP, שאתה מדבר עם נציג וזה, קיצר תנתנו לו את הכסף חזרה, והוא קנה כאילו חדש,מהם . (ובסוף יצא שהוא הרוויח 50 דולר כי המחיר של המכשיר ירד חחח)

ההבדל בין שתי הגרסאות 260 ש"ח...לא יודע מה לעשות =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה [=

שמעתי אבל שעוד חודש המחיר צריך להיות עוד יותר זול, כך שאני אחכה עוד בערך חודש. ואזמין , רק שאני לא בטוח ממי להזמין,DX או HOUSEOGDAP. מה אתה חושב?

אגב יש דרך להימנע ממכס, נגיד להגיד לחנות לעטוף אותו ולשים מדבקה של ה"מתנה" , זה עובד? המחיר של המכשיר עצמו הוא 390$ (16GB) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת שאני אף פעם לא הזמנתי מכשיר אלקטרוני מהמקומות האלו או במחירים האלו אז

אני לא יכול ממש להמליץ לך מה לעשות.

בסה"כ תדבוק את רמת השירות של אותם חנויות ואם יש המלצות מסוימות על אותם חנויות וגם

אם היו להם פאשלות ואיך הם טיפלו בהם.

ובהעניין לשים מדבקה של מתנה אני בספק אם זה יעבוד כי בכל זאת אנשים במכס לא טיפשים.

אני אני חושב שהיו מספיק דיונים פה בפורומים בשביל להביא לך מספיק ידע בנושא.

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...