בקשת הצעות פתרונות קירור למחשב. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת הצעות פתרונות קירור למחשב.

nahum8

Recommended Posts

הטמפרטורות מעצבנות אותי לחלוטין! ניקיתי את המחשב לפני שלושה ימים, אין אבק, יש 3 מאווררים (SCYTH S-FLEX) אחד למעלה, אחד מאחור (שניהם מוציאים) ועוד אחד מקדימה שמכניס.

קירור מעבד - TT V1 עם מאוורר צד שלישי שהרכבתי לו לבד (מודינג קטן שהוריד עוד 4 מעלות לערך).

4890 עם סטוק (כרגע, אני עוד מחפש היטסינקים לזכרונות ולVRM, יש לי את ה S1 שעוד לא מורכב).

4890 עובד על 100% מאוור והטמפ' שלו 55 מעלות בIDLE! לא יאמן!

לוח אם, רותח! מעבד, עוד יותר!

47039836.th.jpg

אשמח לשמוע הצעות לעניין!

-כמו כן, רציתי לשאול אם כדאי להחליף מארז, יש לי כרגע GB TRITON שבו המחשב מורכב, ויש לי עוד מארז חדש TAGAN TWIN ENGINE, ואין לי מושג אפ כדאי להרכיב בו את החלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש מרחב מספיק במארז אני אישית לא מכיר את המארז האם הוא מרווח בפנים??

האם המאווררים מוציאים את החום כמו שצריך [שים את היד מאחורי המארז היכן שממוקמים המאווררים האם יוצא אוויר חם?]

המעלות שלך מעט גבוהות רותח לא היתי אומר עדין GPU 55C ל כרטיסי ATI במצב "מנוחה" זה סביר אני עם GTX285 שאמור להיות קריר משלך ויש לי אותם מעלות משלך ויש לנו מערכת דומה לי יש "כולה" 2 SFLEX הכנסת האוויר פחות חשובה חשוב שתהיה דחיפת אוויר [למרות שהחום תמיד יעלה ]

אגב איך אתה חי עם 100RPM זה לא מטוס ??

לכמה מעלות אתה רוצה להגיע במעבד 30C :)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המארז (TRITON) די מרווח.

2.כן, המאווררים מוציאים חום, והרבה האמת.

3.קודם לכן, הGPU ה100% מאוורר היה 42 מעלות לערך, זה השתנה לפני יומיים וקפץ מעל 10 מעלות! וכן, זה רעש מטורף, אבל כשזה ב30-60 % הטמפ' עולה ל65-70 מעלות.

4. המעבד היה בLOAD בדיוק באותם טמפ' כמו שזה עכשיו בIDLE, בגלל זה אני חושש, כי בLOAD עכשיו זה עולה ל65-70 מעלות גם כן. ולא, אין OC כרגע.

-ד''א, ראית את הטמפ' של הHD? גבוה למדי.

לפני חודש זה לא עלה מעל ל40 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אנחנו בקיץ אז זה בעיה :)

אפשר קודם כל לנסות ליצור סידור כבלים מקסימלי כמה שיותר הכבלים יהיו בצד או מאוחר הלוח אם ככה זה יותר טוב.

דבר שני כל רכיב פולט חום והחום שהרכיב מקבל הוא לאו דוקא בגללו לדוגמא אם המעבד פלט חום אז כנראה "החום נזרק על הכרטיס מסך מהגוף קירור" וזה מטפס למעלה [בעיה שהיתה לי עם ה MUGEN 2 ] כדי לפתור או יותר נכון למזער את הנזק לפתוח חריץ הרחבה אחד[היכן שיציאות הDVI שלך נמצאות] שיהיה[אל תדאג בקשר לכניסת אבק מה שיצבתר יהיה לרוב בסיס המארז].

לאלתר מאוורר ליד הכרטיס מסך שידחוף ממנו את האוויר [אפשר משהו פשוט של 80mm]

אם אתה בענין של חורים בגג המארז מאוד יועילו שכן החום יעלה ויגרום לפיזור מהיר יותר בעזרת החורים.

איזה ספק יש לך אגב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק של SPIRE 550 אמיתי, כן אני יודע מה תאמר עליו, אבל אין תקציב כרגע למשהו איכותי יותר.

בקשר לחורים, עשיתי אחד בגג המאז, וזה עזר, אבל לא יותר מידי.

עוד משהו ששמתי לב אליו, הוצאתי את המחשב מהשולחן, הנחתי אותו על הרצפה, פתחתי את המכסה והופ ירדו מכל רכיב מינימום 10 מעלות :screwy:

83385025.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה עוד חורים

כנראה מצטבר יותר מדי חום "שאיך שהוא קשה לו לצאת" אין בעיה טכלס עם החורים גם אם לא תשים האבק יהיה אפסי לעומת החום שיצא .

בקשר לספק הוא באמת לא הכי הכי למרות שגם תפקידו "לסלק" חום מהמחשב :) אבל שאין תקציב אז אין תקציב וזה בסדר יש לך מערכת טובה במחשב.

אז כמו שאתה שם לב תנסה כמה שיותר לאוורר את המארז בצורה נורמלית אם זה לפתוח עוד חריץ הרחבה [זה שנמצא בגב המארז אותו פלסטיק שאתה מוציא שאתה מלביש כרטיס PCI על גבי הלוח בשביל היציאות של הכרטיס].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך מבט פנימי כדי לדעת מה יותר טוב ואת זה אין לי לצערי לא יצא לי לראות אותם במציאות .

תסתכל על שניהם פתח אותם תבחן מה יותר רחב מה מציע התקנת מאווררים וסידור כבלים יותר נוח.

אל תחליף סתם מארז אם אתה חושב שזה לא ישנה חבל על הטרחה.

במידה ושניהם דומים ברוחב ומבחינת איכות הבניה הם דומים אז תישאר עם המארז שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן טמפ' למעבד מדוד עם REAL TEMP..ובדוק את הRPM של הקירור..

החלפתי את המארז היום, והנה התואות.

בדיקה בPRIME95 והטמפ' היא :

http://img401.imageshack.us/img401/2025/95116859.jpg

אני מבסוט :smile1:

הטמפ' כרגע בLOAD כמו שהם היו במארז הקודם בIDLE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...