המלצה על מאוורר 80mm - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על מאוורר 80mm

ComputerExpert

Recommended Posts

בעיקרון זה עומד על 40~50 רוב הזמן אבל לפעמים קופץ לאיזה שניה~שתיים ל-60 וקצת מקסימום 70 ויורד בחזרה.

2. בעיה בחומרה - האם יש תוכנות שיכולות להגיד לי אם יש לי בעיה בחומרה?

3. וירוס - סרקתי את המחשב בכל מיני תוכנות ספיוור שונות, אני אעשה סריקה גם ב-AVAST.

4. בעיה במערכת ההפעלה - השתמשתי בכל מיני תוכנות שמתקנות רגיסטרי או כל מיני תקלות שונות, אני אעשה פירמוט רק אם ממש לא תהיה לי ברירה. X:

בעיה מס' 2 - מהו הספק שלך? האם הוא ג'נרי? - הספק המקורי שלי לא ג'נרי, אבל הוא נשרף וחבר של אחותי הביא לי אחד לפני איזה שנה שהוא 400W והוא לא עשה לי בעיות כשהוא הביא לי אותו. [אני יודע ש-400W לא אומר לך כלום, אבל אני אבדוק מחר איזה ספק זה]

בעיה מס' 3 - יש לך אנטי וירוס? ממליץ לך לעשות סריקת . - עניתי. [ותמיד יש לי אנטי וירוס מותקן במחשב, AVAST]

בעיה מס' 4 - האם יש לך מקורית? - לא. אבל המערכת הפעלה שצרבתי היא בעברית מלאה שלא דורשת ממך סריאל והיא פעלה מצויין לי ולעוד מלא אנשים שהגיבו לבנאדם שהביא את המערכת הפעלה, לא שמעתי על אף בעיות שהיא עושה וגם לא נתקלתי באף בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שקריסות המערכת נובעות מתוכנה דפוקה!

כנראה אחד הרכיבים אחרים גורם לזה...

ספק, אולי הוא לא מספיק חזק בשביל המערכת או שהוא דפוק.

כרטיס מסך, מתחם יתר על המידה.

זכרונות מתחממים.

לוח אם\צ'יפסט מתחם.

תבדוק טמפ' של כל הרכיבים ותטפל בהכל, לא רק במעבד. הוא לא הכי חשוב במחשב!

תעלה תמונת מסך של התוכנה HWmonitor

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וידאו של HWmonitor:

ואני רוצה להזכיר שזה מחשב מאוד ישן [6 שנים S: ] אז יש סיכוי סביר מאוד שמדובר בתקלה בחומרה.

כל החלקים בני 6 שנים חוץ מהכרטיס מסך והספק כוח שהחלפתי בגלל שהם נשרפו.

ואם זה משנה, קניתי את המחשב ב-5 ומשהו אלף שקל והוא נחשב אחד הטובים פעם פעם פעם. xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הוא הבעיה נראה לי..על הטמפ' אי אפשר להסתמך..היא מקפצת לה כמו איזה שיכור ששכח איפה הוא גר..

אולי בעיה תוכנתית...אבל המתחים שלך גרועים בצורה מטורפת..הספק שלך דפוק לגמרי, לפי מה שרואים..המתח של ה 12V עומד על 4.50-6...זה גרוע ביותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי המחשב שלך צולע ואני נותן לו שלוש חודשים עד שהוא אולך לאולמו (איי שם בעולם המחשבים המתים)

1. המחשב לא מקבל חצי מההספק שהוא צריך כדי לעבוד

2. כול החיישנים מזייפים

3. הוא ניכבה גם בטמפרתורות נורמליות

ניראה לי שהלוח אם שלך נידפק והוא מקבל מידע לא נכון מהחיישנים שגורם לו לחשוב שהמחשב חם מידי ואז הלוח נותן פקודה לכיבויי מידי

1. תחליף לוח אם

2. תחליף ספק (דחוף!!!)

או שתחקה כמה חודשים עד שהוא יתפגר :lol:

יש לי מחשב שאצלי שש שנים כרגה הוא משמש כמערכת אזאקה

ומאז שקניתי אותו החלפתי שלוש ספקים שתיי כרטיסי מסך הוספתי לו עוד זיכרון ram ועוד הר דיסק ועוד שתיי כוננים ו cd

והוא בסדר גמור............

רק שאתמול בבת אחת כול המצלמות הפסיק לעבוד ביחד ולא חוזרות לא משנה מה אני עוסה (ניראה לי שהכבל חשמל שלהם יתנתק או שהלך הספק שלהם שלהם)

וגם הוא אלה 6000 שקל פעם והיה נחשב המילה האחרונה במחשבים

והאמת שבישביל p4 הוא מתמודד ממש יפה עם הרבה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...