חוצפה שלא מהעולם הזה, של הטכנאי למדיח כלים. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוצפה שלא מהעולם הזה, של הטכנאי למדיח כלים.

1

Recommended Posts

קנינו לפני שבוע מדיח כלים חדש של באוכנט ב4000 ש"ח, מדיח מצויין, החברה שקנינו מהם "האחים סט כרמיאל" אמרו שכדי לקבל את ה1 שנה אחריות מלאה ו7 שנים לחלקים, אסור לפתוח את המדיח אחרי שהוא הגיע, חייב להתקשר לטכנאי שירות שהם נותנים את האחריות, והם חייבים לפתוח אותו בעצמם, אז סבבה, התקשרנו ל"מעוז הקור" והם שלחו טכנאי, הוא היה אמור להגיע בן 1 ל4, והוא הגיע אחרי 4, היה ערבי,

הוא היה ממש עצבני ולחוץ, עשה הכל מהר ומגעיל, ואז כשהוא חיבר את הצינור המאורך לכניסת מים, לצינור כניסת מים של המדיח עם החלק המחבר שאנחנו הבאנו, אז הייתה נזילה, החלק הזה עלה 3 שקל.

הוא הוציא חלק דומה מהקופסא שלו חיבר ולא הייתה נזילה, ואז הוא אומר לנו שזה עולה 45 שקל!!!! למרות שהחלק גם מפלסטיק ועולה בחנות

3 שקל!!!! אבל היינו חייבים לשים את החלק הזה כי הטכנאי חייב לראות שהמדיח עובד והכל תקין!...

אמרנו לו להתקשר ולהוכיח לנו שזה המחיר, ובאמת זה המחיר, קיבלנו קבלה, אבל איזה נבלות הם!!!

זאת ממש חוצפה לנצל ככה לקוחות, הייתי רוצה לעשות עם זה משהו, לתבוע אותם או משהו כזה...

גם על היחס של הטכנאי וגם על ה45 שקל לחלק ששוה 3 שקל, מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא חנות דפוקה, זא חנות ותיקה ואמינה בכרמיאל, והבעיה היא לא איתם, אלא בחברה "מעוז קור" שהיא בעצם נותנת את האחריות והיא

בעצם שלחה את הטכנאי, דרך אגב אם אני הייתי בבית בזמן שהוא היה פה אז לא הייתי נותן לאמא שלי לקנות את החלק הזה במחיר כזה מופרז,

אבל היא הייתה לבד ולא היה לה כוח להסתבך והיא לא ידעה שזה עולה 3 שקל בחנות, למרות שהיא ישר הבינה שזה ממש יקר אבל לא הייתה לה ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות? כלום.

45 שקל מול אחריות ל 8 שנים.... ה8 שנים מנצח בגדול. מה גם שלהוציא 45 שקל אחרי שהוצאת 4000, גם אם אתה יודע שהיית יכול לחסוך אותם זה בסופו של דבר גרושים (זה אחוז אחד!).

חוץ מזה שטכנאי מדיחי כלים ומכונות כביסה אף פעם לא נודעו כאנשים החביבים ביקום...

תשכח מזה ותקווה שלא תצטרך אותם בשמונה שנים הקרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות? כלום.

45 שקל מול אחריות ל 8 שנים.... ה8 שנים מנצח בגדול. מה גם שלהוציא 45 שקל אחרי שהוצאת 4000, גם אם אתה יודע שהיית יכול לחסוך אותם זה בסופו של דבר גרושים (זה אחוז אחד!).

חוץ מזה שטכנאי מדיחי כלים ומכונות כביסה אף פעם לא נודעו כאנשים החביבים ביקום...

תשכח מזה ותקווה שלא תצטרך אותם בשמונה שנים הקרובות.

יש משהו בדבריך, אבל מרגיז אותי שהם בטח מנצלים גם לקוחות תמימים אחרים, ומעלים פי 5 מחיר של חלק לחיבור המכונה.

45 שקל זה באמת לא מה שישבור את הכיס של אמא, אבל זה מאוד מרגיז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקח לחיים.

אתה לא רוצה את החלק שלו ?

אתה אומר לו שילך כי החנות ספקה לך חלק פגום במוצר חדש ולכן הם צריכים לדאוג לתת לך חלק חדש

ואז אתה מזמין אותו שוב להפעיל את המדיח - והוא לא יכול לדרוש ממך כסף על זה שהוא בא שוב כי החנות (בכרמיאל)

היא זו שלא הביאה לך חלק תקין.

הבעיה היא הזמן - והאם אתה מוכן לחכות כלכך הרבה זמן ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...