פרוייקט המשך CNC (לטובת הפרוייקט הקודם) - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט המשך CNC (לטובת הפרוייקט הקודם)

i-pink

Recommended Posts

איך מצאו מה המתח המסוכן לבני אדם ב"שיטת אדיסון" המוזכרת לעיל ?!

אה ... זה כבר סיפור ... היסטורי וזוועתי.

סיפורנו מתחיל ב ... כמו תמיד, תגלית מקרית + תאוות בצע.

( אמנם אדיסון המציא את נורת הלהט אבל אם הייתי מניח עליו יד, ההיסטוריה היתה זוכרת אותו אחרת לגמרי ) :

The History of the Electric Chair

אדיסון מחשמל בעלי חיים כדי להוכיח כמה AC של טסלה מסוכן ( אני מתנצל על הזוועות הבאות אך הן חלק מההיסטוריה ולא באשמתי )

http://symonsez.wordpress.com/2009/07/30/public-torture-of-a-dog-spurred-electrical-progress-but-edison-shorted-out/

http://www.electroherbalism.com/Bioelectronics/Tesla/TeslaversusEdison.htm

ויש עוד ועוד ...

וכאן מסתיים סיפורנו ההיסטורי והזוועתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה לא לבנות תמסילות הלינאריות?

ישנו פיתרון יחסית פשוט מבוסס על פרופיל 90 מעלות ומייסבים

http://www.backyard-workshop.com/images/stories/CNC/28-RailAssembliesRedone.jpg

אני עצמי השתמשתי בו והוא מעולה!

אני גם בונה מכונת CNC וזה התארך מעל הרצוי

מכיוון שאני רק בן 16 ועדיין לומד + כל החופש הגדול אני באוניברסיטת תל אביב אז אין לי איך לעבוד

מה שכן השגתי הוא מנועים ובקר גמור , וכל החומרים ליצירת מכונה

הבעיה שאין לי זמן לבנות אותה :)

הדגמה של הבקר שיצא לי

אם תרצי עזרה בלהשיג חלקים וכל מיני תרשמי לי איזה ואוליי אני אוכל להביא בזול, חבר מארה"ב שעוסק בזה שולח לי דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני ממש על סף יאוש, אין לי מושג איפה אפשר להשיג מנועים גדולים וחזקים בלי לפשוט רגל. ומסילות ליניאריות.

אני שוקלת לבצע ניסוי עם מסילות של שולחן.

ולגבי זה:

אתה מתכוון לזאת?

IMG_3994.JPG

אכן - נערת האנטר! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

liornet - בהחלט האמת שם משהו מגניב.

אבל אני מעוניינת לכרסם טיטניום ושייה לי שולחן אפקטיבי של 60 על 60 וגובה 40 לפחות. לכן אני מחפשת מסילות ליניאריות איכותיות ומנועי צעד חזקים.

חוץ מזה לא הצלחתי למצא כרסמים לטיטניום, חשבתי על כרסם יהלום, אבל ביוטיוב מראים את הרכסם מסטובב במהירות גבוהה ללא נוזל קירור!!!

אני חושבת ללכת ביום ראשון לחנות לצרכי תכשיטנות כדי לברר שם על כרסומים קטנים לטיטניום. (יש אנשים שמעצבים טכשיטים בטיטניום)

DanyL - עכשיו אתה צריך להעלות תמונה שלך שאני אבין מי אתה!..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני מעוניינת לכרסם טיטניום ושייה לי שולחן אפקטיבי של 60 על 60 וגובה 40 לפחות. לכן אני מחפשת מסילות ליניאריות איכותיות ומנועי צעד חזקים.

חוץ מזה לא הצלחתי למצא כרסמים לטיטניום, חשבתי על כרסם יהלום, אבל ביוטיוב מראים את הרכסם מסטובב במהירות גבוהה ללא נוזל קירור!!!

אם אני לא טועה,טיטניום מכרסמים עם כרסמי מתכת מהירים מאוד , או כרסמי קרביד (carbide) .לכרסם טיטניום יותר קשה מלכרסם את רוב סוגי הפלדות.לא נראה לי שזה פשוט ברמה הבייתית .יש צורך להחליף כרסמים בתדירות גבוהה .המכונה שלך צריכה להיות בנוייה מפלדה , אלומיניום לא יהיה חזק מספיק.

בלי לדבר בכלל על מחיר של פלטת טיטניום בעובי של 1 סנטים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באר שבע זה רחוק מאוד (אני מהמרכז)

לגבי איך זה חותך, פשוט מחברים לו דרמל בקצה של ציר Z

אני עדיין מחפשת מנועים בזול באיזור המרכז.

באר שבע לא ממש רחוקה. אוטובוס 380 מארלוזרוב תוך שעה שעה ורבע את שם. או רכבת שעה ו20 פלוס מינוס.

לגביי ה -cnc ניתן לבנות כזה שחותך עם לייזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...