כבלים Adsl Vs - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבלים Adsl Vs

I_S

Recommended Posts

אני מחובר ל-Adsl ואני נמצא רחוק מהמרכזיה(יש לי פינג די גבוה),ואני רוצה לעבור לכבלים,שלפי דעתי הפינג ישתפר משמעותית.(כרגע יש לי פינג 100+ בחבילה של 512Kbps בAdsl) גם תמורת אותו כסף אני יקבל768kbps .אז לעבור או לא לעבור,מה דעתכם???

תודה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח בחשבון שבכבלים הגלישה באתרים הינה איטית ולוקח יותר זמן לדף לעלות כמעט תמיד על פני ADSL!

וזה נבדק והוכח על-ידי ובדקתי בהרבה אנשים שמחוברים לכבלים בחברות שונות ואצל כולם הגלישה באתרים הייתה איטית באופן די משמעותי

לאומת ה ADSL 750Kb/s שלי, אפילו בדקתי אצל מישהו שמחובר בכבלים בחיבור של 1.5Mb/s והגלישה וההורדה של תוכנות מהאינטרנט בהרבה מקרים הייתה איטי כמה וכמה מ1.5mb/s, כלומר אפילו על החבילה המהירה הזאת זה היה פשוט מורים בהרבה מאוד מקרים מתחת ל80kB/s! (ללא תוכנת האצת הורדות! - דרך האקספלורר) ולאומת זאת ה-ADSL 750kb/s שלי אצלי בבית זה כמעט תמיד מוריד על מהירות המקסימום ללא תוכנת הורדה(90-100).

אך אם הינך רחוק מהמרכזייה אז ייתכן שהסיפור שונה אצלך.

מה שכן יאמר לזכות הכבלים ששם הפינגים במשחקי (אקא CS) הינם טובים ובמקרים רבים יותר טובים מהפינגים בADSL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אני עם כבלים 1.5, והכל עובד מצויין.

אם אני צריך להוריד קובץ משרת נורמלי (למשל, השרת של מיקרוסופט) אני מוריד במהירות מקסימלית ב90 אחוז מהזמן (192K).

הפינג הכי גבוה לספק היה ל200ms ורוב הזמן זה נע בין 20 ל100.

מחובר דרך תבל דיגיטל (שאם יש איזה בעיה, הם תמיד המקור) ודרך אקטקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית:

אף אחד לא יכול לדעת האם ה- PING שלו איטי בגלל בעיות מרחק מהמרכזייה. בזק אמורים לספק שירות, בלי קשר למרחק ולביצועים.

אתה מקבל את השירות בדיוק כמו שכל אחד מקבל, ללא קשר ותלות בין ביצועי PING למרחק מהמרכזייה.

שנית:

אני לא מאמין שאתה מקבל שירות דומה בכבלים באותו מחיר (אלה אם הצטרפת לאחרונה ואתה לקוח חדש בהנחה של מס' חודשים).

אני לדוגמא עברתי מהכבלים ל-ADSL :

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=11;action=display;threadid=45878

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אני נמנע מכל דבר שבזק קשורים אליו, לכבלים אני משלם עוד 20 ש"ח בחודש אבל אני גם לא צריך להתקשר אליהם כל יומיים ולחכות שעות על הקו.

פעם הזמנתי מבזק קו ADSL ואחרי שהטכנאי שיחק במשך יומיים על השעות שקבענו איתו פשוט החלטנו לוותר על ה"תענוג", גם בטלפון אני כמעט שלא משתמש מחשש למשחקי הידועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...