הרווקת בוחרות בבנק הזרע - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרווקת בוחרות בבנק הזרע

J.allmighty

Recommended Posts

עצוב?

אני לא חושב שילדים אמורים לגדול מגיל 0 ללא דמות אבא, רוב הילדים שאני מכיר שגדלו ככה, בואו נגיד שיש להם בעיות התנהגות גדולות שכוללות בין היתר פשע.

ילדים קטנים חייבים דמות אבא לפחות עד גיל 12 לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב?

אני לא חושב שילדים אמורים לגדול מגיל 0 ללא דמות אבא, רוב הילדים שאני מכיר שגדלו ככה, בואו נגיד שיש להם בעיות התנהגות גדולות שכוללות בין היתר פשע.

ילדים קטנים חייבים דמות אבא לפחות עד גיל 12 לדעתי.

בוא נראה.....אבא ראשון נטש אותי בגיל 2

אבא שני בגיל 12.....ותראה איזה פלא אפילו סיימתי את הביה"ס

זה הכל שאלה שלא אופי, חבר ואיך אתה רואה את העולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נראה.....אבא ראשון נטש אותי בגיל 2

אבא שני בגיל 12.....ותראה איזה פלא אפילו סיימתי את הביה"ס

זה הכל שאלה שלא אופי, חבר ואיך אתה רואה את העולם...

אמרתי הרוב, אני מכיר גם אנשים שגדלו בלי דמות אב ועדיין במצב מצויין, ואני מכיר גם אנשים עם דמות אבא שהם במצב רע (אני).

בסה"כ לדעתי זה קשור עם מי אתה מסתובב, כי תסכימו איתי שאנחנו מסתובבים יותר עם החברים שלנו ולא עם ההורים, אבל גם אם אתה מסתובב עם אנשים "רעים", הערכים שהאב והאם ביחד מצליחים להכניס לך עדיין ישארו יותר חזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי הרוב, אני מכיר גם אנשים שגדלו בלי דמות אב ועדיין במצב מצויין, ואני מכיר גם אנשים עם דמות אבא שהם במצב רע (אני).

בסה"כ לדעתי זה קשור עם מי אתה מסתובב, כי תסכימו איתי שאנחנו מסתובבים יותר עם החברים שלנו ולא עם ההורים, אבל גם אם אתה מסתובב עם אנשים "רעים", הערכים שהאב והאם ביחד מצליחים להכניס לך עדיין ישארו יותר חזקים.

כל כך אחד בוחר איך להתנהג- זה ההבדל בינינו לבין החיות שיש לנו הזכות לבחור את הדרך שבה אנחנו הולכים

(ברוב המקרים לפחות). כמובן שהסביבה וחינוך ביתי הם גורם מאוד משפיע על איך כל אחד גדל אבל לא רק.

דעתי האישית היא שקודם כל התנהגות הילד היא השתקפות חינוך הוריו בבית ואחר כך שאלה של אופי וראיית

עולם. אבל זאת רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך אחד בוחר איך להתנהג- זה ההבדל בינינו לבין החיות שיש לנו הזכות לבחור את הדרך שבה אנחנו הולכים

(ברוב המקרים לפחות). כמובן שהסביבה וחינוך ביתי הם גורם מאוד משפיע על איך כל אחד גדל אבל לא רק.

דעתי האישית היא שקודם כל התנהגות הילד היא השתקפות חינוך הוריו בבית ואחר כך שאלה של אופי וראיית

עולם. אבל זאת רק דעתי.

זה בערך מה שאני אומר.

אבל לסביבה יש לדעתי חלק חזק מאוד בהתנהגות הילד. הרי אין הרבה ילדים שרוצים להיות שונים וחסרי חברים, אז הם מנסים להתאים את עצמם לסביבה, ואם זה סביבה רעה אז הם ישנו קצת את דרכיהם לרעות, אבל עד כמה רעות זה תלוי באמת בחינוך שהם קיבלו מההורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בערך מה שאני אומר.

אבל לסביבה יש לדעתי חלק חזק מאוד בהתנהגות הילד. הרי אין הרבה ילדים שרוצים להיות שונים וחסרי חברים, אז הם מנסים להתאים את עצמם לסביבה, ואם זה סביבה רעה אז הם ישנו קצת את דרכיהם לרעות, אבל עד כמה רעות זה תלוי באמת בחינוך שהם קיבלו מההורים.

נכון מאוד. לצערי הרב תופעת "הכבש" ידוע לי ולשמחתי הרבה אני

גם לא שותף לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...