מעבר ל- ADSL מכבלים ... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר ל- ADSL מכבלים ...

udicol

Recommended Posts

טוב לאחר לחץ חברתי בעבודה ותשלומים כואבים לספקית ולכבלים כמובן הוחלט (יותר מכון צעד אישי שלי )לעבור ל- ADSL.

מה שילמתי לפני :

119 ש"ח חודשי לחברת הכבלים.

99 ש"ח חודשי לספקית האינטרנט בין לאומי.

מה הוצא לי ?

70 ש"ח לחברת חודשי.

99 ש"ח חודש כן חודש לא. (בדיוק לפני סיום המבצע הפציר בי סוכן המכירות הזריז שלהם.).

מיהרתי להזמין, ומודיעים לי - 4 ימי עבודה תבוא לקחת מודם.

כולי התרגשות , מתקשר לברר האם אפשר לקבל מודם. נדה , כלום, יש בעיה באיזור שלי.

טוב, מזל שלא ניתקתי את הכבלים, אמרתי נחכה עוד קצת .... מתקשרים ואומרים סבבה הכל טוב תבוא לקחת מודם.

מאושר , חגיגי , קובץ למרכז סטור , משלם כרטיס חנייה, וממתין בתור. מקבל מודם סמסונג כחול, מגיע לביתי בודק סינכרון , נדה.

מחכה יום, מתקשר שואל , אומרים לי תעשה א', ב' ו-ג' , עשיתי גם ד'.

"טוב אני מזמין לך טכנאי של , אם יש בעיה בקו אנחנו לא מחייבים אותך. אם הקו תקין תחוייב ב-100 ש"ח" מנסה לחייך ולהתרצות מדבריו מחכה . מתקשר מודיע נו ? מה קורה ? רק ב-24 לחודש יתפנה טכנאי . טוב תודה רבה שיצור קשר איתי.

מחכה ל-24 , קם מתעורר לא חגיגי ולא נעליים. מתקשר - "מה לא היה אצלך טכנאי מ-8 עד 11:00 ?" (ואני בעבודה ב-15:00)

לא !

אני מחזיר לה בחצי נימוס. אז טוב הוא יצור איתך קשר (זה היה אחרי 10 דקות המתנה בטלפון עם התקליט שלא נגמר).

קיצר מתקשרים מוסרים לי שטכנאי בזק התקשר ותיצור איתו קשר. מגיע הביתה אופס , מודם מסונכרן.

מהר מתקשר (100 ש"ח חונקים את גרוני)- אל תגיעו - "סליחה אדוני תשאיר טלפון נחזור עוד מעט." טוב תודה תחזרו . בקיצור רק היום אחרי שבועיים של המתנה סוף סוף הצלחתי להתחבר למודם חיוג של ADSL עם של EDIMAX רק אחרי שניקתי את כל הקונפיגורציה שלו.

כתבתי את כל זה, רק אחרי 10 פעמים של COPY לגיבוי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שיפרתי את מצבי היום

התקשרתי לבזק והודעתי שאני מנוי ADSL וביקשתי הנחה.

המוקדנית בדקה ואמרה אני יכולה להציע לך 15% הנחה, כמובן שלקחתי.

אחר כך אמרה רגע נעשה עוד שינוי ונוריד לך עוד 20 שקל...

סבבה שיש תחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

enjoy urself, תאמין לי שזה רמז מתרים לבאות...

ולמה אני בכלל רושם את זה עכשיו בתראד שהיה בעמוד 5? כי אני החלטתי לעבור לכבלים אחרי שנתיים של סיפורים כמו שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...