ישראל התנקשה באבו שנב; חמאס: ההודנה בוטלה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל התנקשה באבו שנב; חמאס: ההודנה בוטלה

J.allmighty

Recommended Posts

הפיגוע אלא החמאס, שזו כבר ישות מוגדרת שאפשר וצריך לפעול נגדה. ברק ניסה לתת לערפאת 97% מהשטחים ואת מזרח ירושליים, ולא איזה "הם" מסתורי סרב, אלא ערפאת. ערפאת, למקרה שלא שמעת, כבר מזמן מחוץ לתמונה.

תחשוב שוב

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2733685,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Modrin לפי התשובה שלך אני מבין שאת שמאלני.

אז תן לי להציג לך את המצב של היום. בעזה או בגינן לא לומדים על שלום או על אחווה. לומדים שמה שהיהודים הם הגורם לסבל שלהם. ולא ההתנהגות שלהם כלפי מדינת היא הגורם.

תן לי פיתרון.

וההודנה זה לא היה פיתרון כי אנחנו חטפנו וחטפנו ועוד גם חטפנו את האשמה לכך שחטפנו .

תסביר מה לעשות. אתה אומר לדבר איתם! כמה דיבורים דיברנו ועדיין אותו מצב. תסכים איתי שזכות השיבה זה דבר שאסור שיהיה. והם רוצים אותה והם רוצים את ירושלים. בוא נגיד נתת להם את זה. יבוא איזה מישהו אחר ויגיד לא גם באר שבע או מקום אחר. ושוב מלחמה.

אם שמת לב בהודנה אנחנו קיימנו את חלקנו. צה"ל התאפק אחרי מכות כואבות. אבל אחרי המכה האחרונה תראה לי מדינה אחת שהייתה שותקת שנהרגו לה 20 איש 14+- ילדים. איפה אתם שמאלנים נעלים שצועקים על זה? איפה אתם?

העיקר אתם יודעים להפיל גם את האשמה של מות ההודנה בישראל. אי אפשר להבין אותכם אתם רוצים שלום שלום אבל אתם לא יודעים כלום. נו אז נתנו כל השנים האלו ומה קיבלנו רק הסלמה יותר קשה.

ממה התחילה האנידיפדה. מזה ששרון ניכנס להר הבית שהוא בריבונות ישראלית. אז מה היה שרון היה צריך לעשות לשלוח מכתב אם הם מאפשרים לו להיכנס. אבל שוב האשמה נפלה על שרון. אז נימאס לי כבר מהשטיות שלכם ומהתגובות שלכם. מצדי אל תעשו אפשר לחשוב איזה תמורה יכולתם לתת.

מה ציפת שישראל תתעלם מהמכה האחרונה? איפה אבו מאזן ודחאלן והטיפול שלהם בפירוק הטירור? איפה ליקחת הנשקים מהאירגוני הטירור איפה משהו שישראל יכולה להגיד ואללה הרשות מטפלת עושה מאמץ. אבל היא לא עשתה כלום חוץ מלדבר.

והדבר הכי מצחיק שהם גינו את הפיגוע בישראל אבל אחרי שישראל חיסלה פצצה מתקתקת הם קוראים לזה פשע נתעב. נו באמת?!?!

כל מקום שממנו נפתח אש לכיוון מדינת צריך לפרק את השטח הזה. להשמיד אותו!

צעקתם שהמתנחלים הם הבעיה. אבל יש גם מתנחלים פלשיתאנים איפה ההפגנות נגדיהם? איפה ההפגנות נגד הבדואים שעושים בדיוק מה שהמתנחלים עושים רק בדרום.

אז אתם במילה אחת בדיחה. אתם רוצים לתקן את העולם! אין לך או למפלגות שלכם כח לעשות כלום בנידון. תראה מה הולך באום איפה העזרה למדינות כמו אפריקה שמתים מאיידס כל יום שמה ילדים. קודם כל שהאום הדפוק הזה יסתכל מה קורה בנגריה עם המלחמת אזרחים שם. ששם נהרגים כמיות של אנשים כמו זבל. אז אתם בדיוק כמו האום פקה פקה אחד גדול. כמה דיבורים כבר אפשר לעשות אבל תמיד אותו מצב. כל ראשי הממשלות שמאל וימין לא הצליחו לעשות איתם שלום ולמה כי הטרוריסט מספר אחד שם ושמו ערפאת. אז תסביר לי למה ברק לא עשה הצליח לעשות איתם שלום? הרי הוא מהשמאל הנאור והחכם שיודע בדיוק מה צריך לעשות. לתת 80$ מירושלים הם לא הסכימו מה עוד אתה רוצה לתת?

העיקר לתת אתם יודעים. בוא ניתן להם את זה ובוא ניתן להם את זה. ותראו מה קורה היום. יש להם עוד שטחים והמצב רק ניהיה חמור וחמור יותר.

פשוט להיכנס לשם ולרסס את ערפאת ואת רנטיסי ואת כל האירגונים טירור. ולתפוס את כל הדגים הגדולים לא משנה איפה הם נמצאים. שהמדינות האחרות ידברו עד מחר ראינו מה הם עושים. כל העולם מדבר פקה פקה אבל אף אחד לא עושה כלום. ואתם הפקה פקה הכי גדול.

כל מילה זהב! :yelclap:

Respect

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אבו מאזן: הרסה את הפסקת האש

ממשלתו, בו מוצגים הישגיה. אבו מאזן האשים בתחילת נאומו את בחוסר התקדמות בתהליך המדיני ובהרס הפסקת האש. לדבריו, ההודנה התמוטטה לאחר שבעה שבועות בשל התנקשויות בפעילים איסלאמים בעקבות החלטה פוליטית של ממשלת . אבו מאזן ציין כי ההתנקשויות פוגעות במאמצים של הרשות הפלסטינית להילחם בטרור. הוא קרא להפסיק את מעגל האלימות של תגובה ותגובת נגד, ואמר כי יפעל להשיב את השקט ולחזור ליישום "מפת הדרכים".

אבו מאזן "שכח" שהם !! טבחו ב-22 חסרי ישע (ילדים), אז אנחנו אשמים ?

חלאות אדם אתם פלסטינים ארורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבו מאזן: הרסה את הפסקת האש

ממשלתו, בו מוצגים הישגיה. אבו מאזן האשים בתחילת נאומו את בחוסר התקדמות בתהליך המדיני ובהרס הפסקת האש. לדבריו, ההודנה התמוטטה לאחר שבעה שבועות בשל התנקשויות בפעילים איסלאמים בעקבות החלטה פוליטית של ממשלת . אבו מאזן ציין כי ההתנקשויות פוגעות במאמצים של הרשות הפלסטינית להילחם בטרור. הוא קרא להפסיק את מעגל האלימות של תגובה ותגובת נגד, ואמר כי יפעל להשיב את השקט ולחזור ליישום "מפת הדרכים".

אבו מאזן "שכח" שהם !! טבחו ב-22 חסרי ישע (ילדים), אז אנחנו אשמים ?

חלאות אדם אתם פלסטינים ארורים.

דווקא הוא זה שקרא להפסיק את מעגל האלימות, לעומת פעולות נקם שבאות סתם להתסיס.

לא חייבים לבקר את הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...