כמה שאלות על מכוניות ישנות.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על מכוניות ישנות..

B0necrack3R

Recommended Posts

האם המכוניות הבאות שוות משהו בימינו?? מה בערך מחירם בשוק כרגע? ואם דרוש לשפר אותם אז במה וכמה זה אמור לעלות?

אני מדבר על מכוניו בעיקר אמריקיות בסגנון של:

http://images.google.co.il/imgres?imgurl=www.americanautosdirectory.co.uk/aboutus/images/442_1.jpg&imgrefurl=http://www.americanautosdirectory.co.uk/aboutus/ourcars.htm&h=170&w=300&prev=/images%3Fq%3Damerican%2Bcars%2B%26svnum%3D10%26hl%3Diw%26lr%3D%26ie%3DUTF-8%26oe%3DUTF-8

המכוניות משנות ה70+-

לדוגמה ראיתי את הסרט מהיר ועצבני ושמה בסוף הסרט רואים אותו בסגנון הזה עם איזושהיא בליטה על המנוע (שדרך אגב אני אשמח אם מישהו יסביר לי מזה) וביצועיה די לא מאכזבים..

הקיצור אשמח לשמוע את דעתכם בקשר לשאלותיי.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקובע אם מכונית "שווה" זה מה שיש מתחת למכסה המנוע, השילדה משחקת תפקיד די קטן.

אני מאמין שאלה מכוניות משומרות שהמנוע שלהם מזמן הוחלף למשהו רציני.

אם המנוע בצב טוב ובתכלס האוטו במצב מכני טוב לא צריך לשפר שום דבר

מכונית כזאת במצב מכני טוב שווה המון כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המכוניות האמריקאיות האלו הן מפלצות אוטומתיות של 4 הילוכים אם אני לא טועה.

מנועים ענקיים ומה שראית בסרט היה כונס בכדי להזריק למנוע כמה שיותר אוויר.

מכונית מגניבה ביותר לדעתי אבל יותר מלנסוע ישר היא לא עושה....זאת לא מכונית שכיף לנהוג בה, היא פשוט גדולה וחזקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלדה זה לא משהו?

כנס לעיקול ב 150 עם לאנטיס ואחרי זה כנס לאותו עיקול ב 150 עם 306 ואחרי זה תגיד לי ששלדה זה לא משהו (אם תשאר חי אחרי הלאנטיס)

מזגן יש בהן אל תדאג

ה"בליטה" זה כונס אוויר למגדש-על צנטרפוגלי ולא סתם למנוע סתם אוויר למנוע נכנס דרך הפילטר ותאמין לי שיש מספיק ולא צריך כונס לפילטר

ויש הבדל בין לנהוג ללחוץ ללחוץ זה לנסוע מהר בכביש ישר לנהוג well זה לא זה... ולא באמריקאיות ישנות לא כיף לנהוג אפילו שזה הנעה אחורית הדפרנציאל האחורי שלהן פרימיטיבי השלדה כמו שאמרו פה זה אשכרה טרקטור אבל אם החיים שלך זה 0-100 או 1/4 מייל תהנה שום דבר לא יכול להתעלות על מכונית שרירים אמריקאית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מחירים מדוייקים כי כל המכוניות אלו ן מכוניות אספנות ומחירה של מכונית אספנות תלוי ב3 גורמים הערכת שמאי הרצון של המכור למכור והרצון של הקונה לקנות

אם קונים כמכונית יחידה את הרכב הזה אז הוא יהיה לא משתלם לא כדאי

אם כבר יש כמה מכוניות וש כסף פנוי ורוצים אותה כמכונית פנאי לבריאות אבל אני לא הייתי מבזבז את הסכומים האלה על אמריקאקית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן שלדה היא חלק מאד מאד חשוב במכונית ויש שיגידו יותר מהמנוע כי מה יעזור מנוע מטורף למכונית שלא פונה?????

אמריקאית שכזו היא המוון פוזה לדעתי, אבל פוזה בסטייל. וגם תעזור למוניטין שלך ברמזורים :) אבל לא הייתי ממליץ כאוטו ראשון, כאוטו שני אחרי שתקבל קצת שליטה והבנה של איך אוטו עובד הרבה יותר סביר.

אגב לגבי האוויר למנוע, זה בגלל שלא הייתי בטוח אם מדובר בטורבו, צרגר או כל החברה האחרים שמעלים את הלחץ אוויר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...