פיגוע רציני! פיגוע רציני בירושלים! באוטובוס! נפגעים רבים! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע רציני! פיגוע רציני בירושלים! באוטובוס! נפגעים רבים!

yot

Recommended Posts

לא אתה טועה !

הודנה זה הסכם הפסקת אש(באופן כללי) והוא הוסג בין הפלגים הפלסטינים ללא קשר לישראל.

אני לא טועה, זה בדיוק מה שאני אמר כי כשאני אמר חד-צדדי אני מתכוון שזה עניין של הפלשתינאים, בלי קשר להסכמה של .

עריכה: להזיכרך, כאשר היו מספר חודשים שבהם נוהל מו"מ בין כל האבויים והדחלנים והיאסנים השונים לגבי הכרזה משותפת על הודנה, וזה היה רק בין ארגוני הטרור(כולל הרשות) הפלשתינאים, ובכדי להכריז זאת חד צדדית בלי קשר לישראל. הרי החמאס לא מכיר בנו כישות(גם באופן מעשי) בכל מקרה, אז הדבר לא הגיוני שתהיה הודנה "הדדית" עם החמאס. ההבדל החידי בין החמאס לרשות הוא בהדל בין הכרה מעשית לרשמית בישראל, כי הרשות מכירה "על הנייר בלבד" בישראל, למרות שהיא תהיה מוכנה, אם המצב יאפשר, להעביר את מעל מפת העולם בדיוק כמו החמאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפיגוע הזה בוצע על ידי הג'יהאד האיסלאמי, שהכריז כבר מזמן שהוא לא רואה את עצמו מחוייב להודנא. הממשל הפלסטיני ניסה להמנע מעימות בינו לבין ארגוני הטרור, מה שהתברר כטעות. עכשיו שינתה עמדה והכריזה שכל התקדמות נוספת לא תהיה עד שארגוני הטרור יפורקו. זו הפכה להיות הבעיה של אבו מאזן ודחלאן, כמו שזה היה צריך להיות מלכתחילה.

אגב, הסתה לרצח אסורה על פי חוקי מדינת ולכן על פי חוקי הפורום. להמנע מדרישות לתלות את יוסי שריד בכיכר העיר בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה הפיגוע הזה קשור לדברים שישראל עשתה (חיסול בכיר בג'יהאד האיסלאמי) משום שהפיגוע נעשה ע"י החמאס. אבל נגיד שהפיגוע בא כתגובה על החיסול. לא זכור לי שאנחנו הרגנו 20 פלסטינאים בכוונה מוחלטת כשביניהם יש ילדים פלסטינאים ותינוקות ונשים. כמו כן, לא זכור לי מצב שבו רצתה לפגוע בלמעלה מ-150 פלסטינאים בכוונה תחילה.

כל העיניין של התגובה הפלסטינאית הוא בולשיט, הרי ההודנה שנחתמה בין הפלגים הצבאיים הפלסטינאים התייחסה רק לעצמם בלבד, והם הכריזו של ייבוצעו פיגועי טרור בתוך הקו הירוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ראיתי אותכם כועסים כל כך כשישראל הפרה את ההודנה.

עוד מעט יבוא החכם ויגיד שגם הפיגוע הזה לא היה בתגובה לחיסול של לפני כמה ימים למרות שכולם אומרים ככה, ושמדובר במקריות.

אתה לא חושב שאתה מעט מגזים?

כאשר אתה משווה פיגוע טרור של 100 פצועים ו20 הרוגים מתוכם 11 ילדים על ידי מחבל מתאבד

לחיסול של מבוקש, טרוריסט ופושע!

אני באמת מקווה שאתה לא מאמין לזה וחושב שיש איזושהי הצדקה לכזה פיגוע טרור, הייתי רוצה לראות

אותך אומר את זה לאחד ההורים של נפגעי הפיגוע הזה או לאיזו אם שכולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הזכרתם,שאול מופז היה כאן בכפר-סבא מול הבית שלי ובאמצע הנאום הודיעו לו שהיה פיגוע,

אמר זאת לקהל ונעלם לו מהמקום.

(לא יודע מה אני מנסה להגיד כאן :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לאמר לכם את זה אבל..............לא יהיה שלום אמיתי אף פעם בינינו לבין החיות שאנו מנסים לדבר איתם.

אם לא ננקוט בפעילויות קיצוניות ומעשיות, ימשיכו להיות פיגועים מזעזעים שכאלה ונמשיך לסבול!,צריך להפסיק עם הפוצי מוצי ולהתחיל לפעול!

(יצא במקרה חרוז)

*יש לציין שדעותי הם לא ימניות קיצוניות אלא הם ריאליות.(אם היינו פועלים נכונה מתחילת הדרך, המצב היום היה הרבה יותר טוב,ודעותי היו שונות.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...