פיגוע רציני! פיגוע רציני בירושלים! באוטובוס! נפגעים רבים! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע רציני! פיגוע רציני בירושלים! באוטובוס! נפגעים רבים!

yot

Recommended Posts

העיקר כולם יודעים שיש הודנה!

אי אפשר להגיד שלא ציפתי לזה או שלא ידעתי שרוצח נישאר רוצח! ושמאלני נישאר איש טיפש שמאמין ששלום הוא אפשרי איתם!

צריך פשוט לרסס את האירגוני טירור! פשוט לרסס אותם ואת כל הצוות שלהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אי אפשר להגיד שלא ציפתי לזה או שלא ידעתי שרוצח נישאר רוצח! ושמאלני נישאר איש טיפש שמאמין ששלום הוא אפשרי איתם!

חבל שזה לא כ"כ פשוט! צריך כבר לטחון את כל הטרוריסטים! זה הודנה למטומטמים בלבד! סעמק עם הערבים האלה בחיים לא יהיה איתם שלום חבל על המאמצים זה או אנחנו או הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואמרו אמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד נותנים להם ערים...

חבר'ה, לרסס את כל המשפחות שלהם! עזה ג'נין רמאללה לרסס את כולם ולקחת חזרה, אם הם לא רוצים שלום שיעופו לירדן

אני לא מבין למה לא דופקים שם איזה טייס ומורידים את כל האשפה הזאת של הטרוריסטים...

הם לא רוצים שלום, שאו בתוצאות

הלוואי וצהל יגיב וימחק את הראש של כל המחבלים וזאת שהולידה אותם וכל האחים והמשפחות שלהם ילדים נשים כולם

לפחות זה ירתיע שלא יעשו פיגועים

להרוד את כל המשפפחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה צה"ל יגיב!

צה"ל לא הגיב לאש מהחיזבאללה שהרג ילד בן 16! אז הם יגיבו על פיגוע.

סתם מדינה חננה! אני הייתי רוצה לראות מה היה קורה אם מצב כזה היה קורה למדינה אחרת? אם היא לא הייתה מרססת אותם!

ילדים מתים ו120 המושחטים חושבים איך להגדיל את הכיס שלהם. צריך לתת להם תגובה כואבת! שתגמר ההודנה! אפשר לחשוב שפעם הייתה.

כל יוסי שריד וביילן המתרוממים צריך לשים אותם בעזה ולתת לאחיהם לארח אותם בדרך הכי טובה שהם מכירים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ראיתי אותכם כועסים כל כך כשישראל הפרה את ההודנה.

עוד מעט יבוא החכם ויגיד שגם הפיגוע הזה לא היה בתגובה לחיסול של לפני כמה ימים למרות שכולם אומרים ככה, ושמדובר במקריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכעס על מה ? על מותם של "ילדים פלסטינים" על ידי חיילים ישראלים?

נכון "תגובה הולמת" על הפרות להודנה. תגובה הולמת למותו של מוחמד סידר. לגיטימי ביותר להרוג ילדים ותינוקות לתגובה על מותו של מוחמד סידר.... פשוט מדהים. למה אנחנו מתלוננים?.

(אני פשוט מרחם עליכם!)

מעניין שישיראל נלחמת בתשתית הטרור המתנחלים ולהם אין אומץ לעצור אף אחד אצליהם....

(כמה פעמים צריך להגיד שילישראל אין קשר להודנה שמודנה. הודנה זה המצאה של מוחמאד השקרן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים אנלוגיה מעניינית?

ההודנה הראשונה שהייתה באיזור א"י בין מוסלמים ל"כופרים" במקרה הזה נוצרים היה תבקופת ממלכת ירושלים הצלבנית. גם אז - לפני שהיא הוחרבה סופית - מספר פעמים הגיעו ל"הודנות" עם המוסלמים. כולנו יודעים מה עלה בגורל הממלכה הצלבנית ומה היו שוות ההבטחות של המוסלמים להם. קצת חומר למחשבה.

עריכה: ולפני שמישהו יקפוץ - אני לא משווה את לצלבנים(לא במובן החיובי ולא השלילי) אני רק בא להדגים כיצד מוסלמים מתייחסים ל"כופרים" שנמצאים על "אדמתם" זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני שקד - עיתונאי רציני מדווח כי הפיגוע היה כתגובה על חיסול מלפני ההודנה (שממש לא קשורה אלינו בפעם ה-100000 ).

הוא אומר באופן אישי כי הפלסטינים מנסים למצא תירוצים להכות בישראל ואח"כ לצעוק - "אנחנו דבקים בהודנה".

תנסו להפנים שמאל טיפש ואכזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני שקד - עיתונאי רציני מדווח כי הפיגוע היה כתגובה על חיסול מלפני ההודנה (שממש לא קשורה אלינו בפעם ה-100000 ).

הוא אומר באופן אישי כי הפלסטינים מנסים למצא תירוצים להכות בישראל ואח"כ לצעוק - "אנחנו דבקים בהודנה".

תנסו להפנים שמאל טיפש ואכזר.

הי, תעשה הבדלה בין שמאל לשמאל. יש שמאל של מצנע-ביילין-שריד ויש שמאל שפוי יותר שזה האגף הימני של השרידים של מה שנקרא פעם במפלגת העבודה, שעוד איך שהוא מבין את המצב.

לגבי ההודנה, זה נכון, לישראל אין קשר אליה ה הכרזה(שקרית!!!) חד צדדית של הפלשתינאים שהם לא יפעלו(לא אמר יתארגנו ויכינו "מטעמים" לעתיד) נגדינו ולא ילחמו בX ימים/חודשים, שזה גם לא נכון. לסיכול של לא היה שום קשר לפיגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מעט יבוא החכם ויגיד שגם הפיגוע הזה לא היה בתגובה לחיסול של לפני כמה ימים למרות שכולם אומרים ככה, ושמדובר במקריות.

מה אתה חושב יהודה, שאני מברך על הפיגוע?

אבל כשגוף כמו החמאס מעביר רשימת הפרות ישראליות של ההודנה ושום דבר לא קורה עם זה, כשישראל לא מתייחסת לשום חלק מההודנה שהסכימה עליה (ולא, היעני שחרור אסירים/עצירים לא חלק לא מההודנה ולא ממפת הדרכים).

זה שאתם לא מקבלים שום דבר שמתחרז עם הפסקת אש אפילו זה משהו אחר, שכדאי שתחשבו עליו לפני שאתם ישנים ושומעים איזה אוטובוס מתפוצץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה חושב יהודה, שאני מברך על הפיגוע?

אבל כשגוף כמו החמאס מעביר רשימת הפרות ישראליות של ההודנה ושום דבר לא קורה עם זה, כשישראל לא מתייחסת לשום חלק מההודנה שהסכימה עליה (ולא, היעני שחרור אסירים/עצירים לא חלק לא מההודנה ולא ממפת הדרכים).

זה שאתם לא מקבלים שום דבר שמתחרז עם הפסקת אש אפילו זה משהו אחר, שכדאי שתחשבו עליו לפני שאתם ישנים ושומעים איזה אוטובוס מתפוצץ.

מי? מה ? מו ? איזה הודנה ? מי הודנה ? מי חתם על הודנה ?

קצת לא נעים לי להגיד בפעם ה- 10^290:

אין לנו שום צד בהודנה. לא קשורה בהודנה. לא אחראית להודנה.

הודנה זה הסכם הפסקת אש בין הפלגים הפלסטינים בתוך השטחים. בלי שום קשר אלינו. נותנת הזדמנות לפלסטינים לפרק את תשטיות הטרור בניסיון לתת להם תקווה לשלום. שיחרור האסירים היא מחווה מצידנו ללא שום קשר למפת הדרכים וההסכמים הקודמים.

אבו מאזן וכל האבוים האחרים לא עושים כלום נגד תשתיות הטרור כיוון שהם מפחדים להכנס למלחמת אזרחים - על חשבון מי ? על חשבוננו.

כדי שהשמאל הקיצוני הישראלי ימצא תירוצים מפגרים למה הפיגוע התרחש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי אנשים יבינו שהודנה היא לא הסכם שלום ואפילו לא הסכם הפסקת אש. לא מדובר כאן בשום הסכם. מדובר בהחלטה חד צדדית של הפלשתינאים להפסק לכמה זמן(בכדי לצבור עוד קצת ...)

לענין שחרור האסירים, מדובר בהבנות שהושגו עם האמריקאים בתמורה להכרזת ההודנה - לא כתוצאה מהסכם כולל שנקרא הודנה. אנשים מדברים על הודנה כאילו מדובר על הסכם - לאורך כל תולדות האסלאם לא מדובר על הסכם, אלא הכרזה חד צדדית - עם הבנה וללא כל תמורה של הצד השני - של הפסקת הלחימה. כלומר, הם מצידם לא מתקיפים אותנו(שזה לא נראה כיוצא אל הפועל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי אנשים יבינו שהודנה היא לא הסכם שלום ואפילו לא הסכם הפסקת אש. לא מדובר כאן בשום הסכם. מדובר בהחלטה חד צדדית של הפלשתינאים להפסק לכמה זמן(בכדי לצבור עוד קצת ...)

לענין שחרור האסירים, מדובר בהבנות שהושגו עם האמריקאים בתמורה להכרזת ההודנה - לא כתוצאה מהסכם כולל שנקרא הודנה. אנשים מדברים על הודנה כאילו מדובר על הסכם - לאורך כל תולדות האסלאם לא מדובר על הסכם, אלא הכרזה חד צדדית - עם הבנה וללא כל תמורה של הצד השני - של הפסקת הלחימה. כלומר, הם מצידם לא מתקיפים אותנו(שזה לא נראה כיוצא אל הפועל).

לא אתה טועה !

הודנה זה הסכם הפסקת אש(באופן כללי) והוא הוסג בין הפלגים הפלסטינים ללא קשר לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...