האם יהיו\יש משחקים לnokia 5800 ברמה של משחקים לאייפ& - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יהיו\יש משחקים לnokia 5800 ברמה של משחקים לאייפ&

zombie

Recommended Posts

לדוגמא spore\Need For Speed Undercover לאייפון..

משחק תכלס עם גראפיקה ומגיב ב FPS מהיר בניגוד למשחקיי gameboy color ל 5800..

האם יצאו יום אחד משחקים באיכות כזאת לנוקיה? או שהמכשיר חלש מידיי להריץ משחקים מהסוג הזה?

נ.ב

אפילו אחד המשחקים הפשוטים והאהובים עליי שהכרתי על האייפון "Marble maze" שדוקא רץ מעולה על ה והוא לא בחינם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. לא יהיו.

משתי סיבות פשוטות:

א. חוסר תמיכה ברמת החומרה (אין מאיץ גרפי ב-5800).

ב. חוסר תמיכה מצד המפתחים (סימביאן קיימת הרבה יותר זמן ממערכת ההפעלה שרצה על ה-. אם זה לא קרה עד עכשיו, זה כבר לא יקרה).

כמשתמש מזה שנים רבות של מכשירים סמביאנים (6680, N95 וכו'), אני חושש שנוקיה (והרי נוקיה=סמיביאן בסופו של יום), פשוט תקעה יותר מדי מקלות בגלגלים של מערכת ההפעלה. זה התחיל מהגבלות מטופשות על המשתמשים והמפתחים (החתמות מישהו?) ועד חוסר עקביות ברמת החומרה (מכשירים עם המון זיכרון RAM לצד מכשירים שצמאים לו, מכשירים עם מאיצים גרפיים ומכשירים בלי). וזה חוסר העקביות הזה שגורם למפתחים להעדיף את הפיתוח ב- על הסימביאן (ואני משער שגם רמת הפירטיות משחקת פה).

אז כן, ה- ימשיך כנראה להיות נחות טכנולוגית מהמכשירים החדשים שיוצאים מנוקיה/סמסונג/סוני-אריקסון, אבל על מה שחסר להם בחומרה הם מפצים בתמיכה אדירה של מפתחים, בעיקר של משחקים.

(וזה רק ענין של זמן עד שאפל יסגרו את הפער לדעתי.)

אישית, אני בספק אם המכשיר הבא שלי יהיה סמביאני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מאיץ גרפי?!

אוףףף קויתי להריץ עליו משחקים סטייל ..

למרות שזה נראה מכשיר יותר מוצלח מאייפון חסרים לי הדברים כמו הגלילה והעברת אצבע והמסך מתגלגל לפי המהירות במקום להיסתבך עם המד הזה בנוקיה...

אותו דבר לגביי תמונות...הוא משתמש במאיץ פיזיקלי במקרה הזה נדמה לי..למה אין את זה בנוקיה?!

אוףףף נראה לי שבגלל המשחקים אני מעדיף את האייפון...יותר שימושי בישבילי...גם מנגן סרטים ומוזיקה בצורה יותר טובה..גם יותר נח גם ממש וגם משחקים נורמלים...

ציפיתי ליותר מה5800 שלי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב מאיץ גרפי כדי להריץ משחקים טובים.

תתקין את הNGAGE יש שם מספיק משחקים

יכול להיות שהם הוסיפו תמיכה של NGAGE למסכי מגע?

בכל מקרה, אתה צריך לזכור ש5800 ואיפון זה מכישירים שונים לגמרי, 5800 זה מכשיר שעולה פחות מחצי איפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל5800 כנראה שלא תיהיה תמיכה.. זה עדיין עניין לא ברור לפי מה שאני יודע.

המכשיר ממש לא חלש להריץ משחקים כאלה,

אומנם שיצאו בעתיד משחקים שתומכים במאיץ גרפי ה5800 יפול בהם כמו כן המכשירים האחרונים של .

אולי עדיין לא צופה שיהיו משחקים שיתמכו במאיץ גרפי לכן היא לא מוציאה מכשירים תומכים.

בכל מקרה, מי שצפוי מצד בעל מסך מגע לתמוך במשחקי N-GAGE (שדרך אגב ישנם משחקים אדירים בהחלט: ONE, הדייג ועוד כמה שאני לא זוכר)

הוא הN97 (בגלל המקלדת שלו), למרות שבתמונות של הגירסת ניסיון של הN-GAGE עליו ראיתי שנוספו כפתורים על גבי המסך בN-GAGE עצמו

אבל לא ראיתי כאלה במשחקים..

אל תתאכזב מהר מנוקיה, הם תמיד יכולים להפתיע... אני כשקניתי את הN95 קצת אחרי שהוא יצא (לפני כמעט שנתיים) חשבתי שאחרי המערכת ההפעלה

הנהדרת שפתוחה לכל דבר (גם לפריצות שמופיעות די עכשיו מה שאומר שנפתרנו מהתעודות המזורגגות) והמצלמה המדהימה.. חשבתי שזהו

המכשיר לא יתן כלום.. אך מעת לעת המכשיר הפתיע עם חיישני תנועה, N-GAGE, מאיץ גרפי ומעבד כפול שהיה מדהים באותה תקופה.

נוקיה עדיין משקיעה ותשקיע בכל מכשיר שלה ככל שיתאפשר לה.. אני בטוח שהיא לא תאכזב באחד ממכשירי המגע הראשונים שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

500 שקל?

בכל מקרה אני מתאר לעצמי ש N97 תהיה לו תמיכה במשחקים כאלו כי ממיטב הבנתי מדובר במכשיר שמשלב תכונות גם מהאייפון וגם ממכשירי WM, וממה שאני מכיר את הם לא מזלזלים בשבבים גרפיים...

ואני בטוח שאם הניד פור ספיד רץ על מכשיר כמו שלי שהמאיץ גרפי שלו לא משהו בלשון המעטה, אני בטוח שיהיו פורטים ל5800..זה לוקח זמן כי לרוב גם מדובר על אנשים פרטיים שעושים זאת, אם מדובר בחברה כלשהי זה משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...