מחשב נייד בתקציב עד 5500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד בתקציב עד 5500 ש"ח

vinshlusen

Recommended Posts

* המחשב ירכש בישראל

* מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים קלים\עומס בינוני, צפיה בסרטים

* היכן אני אשתמש במחשב: בד"כ על שולחן עבודה, לעיתים אני אקח אותו לילומדים ומקומות אחרים

* גודל המסך? 14 אינץ' (אני רואה שהרבה אנשים רוכשים 13 אינץ', זה לא קטן מדיי? זה כבר בתחום ה-ultraportable לא?)

* משקל רצוי? פחות מ- 2.5

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? רצוי שהסוללה תחזיק יותר מ-4 שעות

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (DVI, HDMI וכו) הייתי רוצה יצאת DVI או HDMI כדי לחבר למסכי HD נפרדים.

* בלוטות? לא קריטי.

* גודל מינימלי של כונן קשיח? לא קריטי, 160 ג'יגה יספיק.

* צורב DVD? כן.

* האם נדרשת אחריות בינלאומית? לא קריטי.

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? Lenovo, dell, , את HP אני לא אוהב

אני מתכוון לבצע את הרכישה בימים הקרובים ולכן אשמח לתשובה מהירה..

עד כה הדגם שנתן את את התמוrה הכי טובה לכסף הוא ה- Lenovo T400 דגם 2765-22G, אבל יש בו מספר דברים שחסרים (בדגם הספציפי שלי):

- המסך הוא לא LED

- אין יציאת DVI ו- :-[

העלות שלו היא 5300.

אני בדקתי את הדגם "המקביל" של - ה- E6400, אבל הוא פשוט לא מספק את אותה התמורה במחיר דומה (5500 ש"ח).

למי יש פתרון קסם בשבילי בדמות דגם אחר שאני צריך לדעת ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-T400 במחיר כזה זה כמעט בטוח יבוא מקביל, רק לידיעתך ושיקולך. כמו כן בקשר ל-E6400 בהנחה שאתה רוצה אותו עם כרטיס מסך נפרד, לא תמצא אותו במחיר כזה שלא ביבוא מקביל. שניהם עוברים את ה-6000 עם מפרט שמתאים לצרכים ביבוא רשמי. ל-E6400 יש יתרון של יציאת DP וזה פתרון הקסם הכי טוב שתמצא אם אתה מחפש שילוב של מחשב ברמה עסקית עם יציאת מזוג זה. אם אתה רוצה להתעסק עם יבוא מקביל ניתן להשיג את ה-E6400 בזול יותר. אם זה יקר לך מידי, פנה לכיוון של מחשבים חצי עסקיים או צרכניים.

ביחס ל-13.3", גודל זה כמובן עניין של טעם. לדעתי למי שאין בעיות ראיה מיוחדות לא צריכה להיות שום בעיה להשתמש במחשב בגודל כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...