בבקשה המלצה לנייד 13" מארה"ב. מחיר עד 900$.אופיס,סרטים,אינטרנט.דגש על ניידות . - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה המלצה לנייד 13" מארה"ב. מחיר עד 900$.אופיס,סרטים,אינטרנט.דגש על ניידות .

shimmi1982

Recommended Posts

שלום,

חבר נסע לארה"ב ומבקש לקנות משם נייד קטן ושימושי לצרכיו. הוא סטודנט.

ההנחיה הכי חשובה שהייתה לו מבחינתו היא שהוא רוצה להרגיש שמחשב נייד. לזרוק לתיק ולא להרגיש שהוא סוחב איתו מחשב.כלומר השיקולים המנחים הם משקל,גודל,זמן סוללה ושאר אספקטי הניידות.

* מטרות המחשב: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), צפיה בסרטים,ואם פעם בשנה יצטרך לפתוח פוטושופ או SOLID WORKS שהוא לא ישבוק חיים (מבין שזה לא הייעוד, לא מצפה לביצועי עבודה שישתוו למחשב שולחני)

* גודל המסך: מקסימום 13 אינץ'. חשוב שיהיה קטן, אבל שעדיין יהיה ניתן לעבוד עליו.

* מעבד: אני מניח שבגדלים כאלו מדובר על ? אין לי שום שמץ של מושג עליו. איזה דגם מהיר מספיק? מאיזה להמנע?

* זכרון : ההגיון הבריא ישר צועק 4 ג'יגה. אבל יש צורך בהם? הרי במילא הוא יריץ עליו XP (ולא XP64 זה לא משהו שהייתי מפיל עליו-על החבר,לא על המחשב). עדיפות ל4 ג'יגה.-אם יש תובנות בעניין,נא שתפו.

* משקל רצוי: אני לא כל כך יודע מה המשקלים שנחשבים לקלים/כבדים היום. 200 גר' לפה או לשם לא ישנו. שיהיה קל. מחזיר שוב להנחיה העיקרית-שהמחשב יהיה יצדיק את תואר ה"ניידות".

* זמן סוללה: ארוך כמה שיותר. 6 תאים.

* יציאות מיוחדות (DVI,HDM ). HDMI לא חייב. DVI רצוי מאוד .

* קישוריות: בלוטות', WIFI , כל העסק..

* גודל מינימלי של כונן קשיח: 120 לפחות (עם עדיפות ל160 ומעלה)

* צורב DVD: כן

מסך מגע: אמממ לא יודע, גימיק מגניב- אבל אם בשמו נצטרך לוותר על דברים אחרים אז בספק.

* האם נדרשת אחריות בינלאומית: כן , וכאן ארצה שתחדדו לי למה לשים לב.

הוא מעוניין באחריות של 3 שנים.

* העדפה לחברה: . הבחור שמע ועל זה הוא מדבר. אני לא מנוסה ומאורע במה קורה בשוק הניידים אז אין לי עמדה אחרת להציג. אם יש תובנות אחרות עם נימוק אשמח אם תאירו את עיניי כדי שאוכל להאיר את עיניו בהתאמה. (לדוגמה דגם מסוים ספציפי של חברה אחרת שמוכר כאיכותי יותר)

*נא להביא דגמים ספציפיים בהמלצות אם ניתן. כמו כן לינק לקניה (לאיסוף בNEW YORK ) יעזור מאוד .

תודה מראש,

שמעון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר כזה אתה יכול לקנות מחשב חזק מאוד, סוללה סבירה ומשקל סביר או לקנות מחשב עיסקי, איכותי מאוד, חיי סוללה ארוכים יותר וקל יותר במעט, אך חלש במעט וגם עובר את התקציב ב$50-100.

תעבור על הE4300, הדגם הבסיסי ב$1344 אמור להספיק לו:

http://www.dell.com/content/products/productdetails.aspx/laptop_latitude_e4300?c=us&cs=04&l=en&ref=lthp&s=bsd

ויש את DELL XPS STUDIO 13", הייתי הולך על הדגם ב$1099 ומשדרג את המעבד לP8600 ב$25 נוספים ויוצא לך מחשב מאוד חזק:

http://www.dell.com/content/products/productdetails.aspx/laptop-studio-xps-13?c=us&cs=19&l=en&s=dhs&~ck=mn

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פיגור מסוים, הייתי בטוח שכתוב עד $1300 ;D, יכול להיות שהתבלבלתי עם אשכול אחר.

טוב עד $900 זה משנה את התמונה לחלוטין, אם אפשר לקנות ב$999 אז יש את DELL XPS STUDIO 13" שיעשה את העבודה.

http://www.dell.com/us/en/home/notebooks/laptop-studio-xps-13/pd.aspx?refid=laptop-studio-xps-13&s=dhs&cs=19

אם לא יש את XPS 13" ב$899, מחשב חזק אבל עם כרטיס מסך מעט חלש.

http://www.dell.com/us/en/home/notebooks/xpsnb_m1330/pd.aspx?refid=xpsnb_m1330&s=dhs&cs=19&ref=lthp

אם הוא רצה לחסוך קצת שילך על זה:

http://www.dell.com/us/en/home/notebooks/laptop-inspiron-13/pd.aspx?refid=laptop-inspiron-13&s=dhs&cs=19&ref=lthp

וד"א ה$900 זה כולל TAX או לא כולל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה, כמה הבהרות ושאלות:

כרטיס חזק לא מעניין אותו. אני מזכיר לשימוש אינטרנט /אופיס/סרטים , אולי לפתוח פוטושופ או סוליד וורקס פה ושם (מתוך הבנה שהוא לא מיועד לזה).

לגבי הזכרון , בפורום אחר העלו בפניי מחשב לוגית שאם הוא רוצה ניידות וזמן סוללה חשוב לו ובמילא הביצועים בשמיים לא מעניינים אותו, יש טעם לקחת דווקא 2 ג'יגה זכרון, גם חוסך במחיר וגם בחשמל.

כנ"ל תהיה לגבי המעבד- האם לשימושים הללו לא עדיף ?

ולמען יוסר ספק- אני מזכיר- הכי חשוב זה הניידות - שזה אומר 3 קריטריונים: משקל,גדול (עד 13") , זמן . שיהיה בהתאם.

TAX? ממה שאני מבין הוא מתכוון פשוט לשים אותו בתיק ולעלות איתו על המטוס.אז על איזה TAX מדובר?

בנוסף,צריך אחריות בינאלומית ל3 שנים.

לגבי המחיר- לא, לא עוברים את ה900. (בוא נגיד בלי האחריות).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TAX? ממה שאני מבין הוא מתכוון פשוט לשים אותו בתיק ולעלות איתו על המטוס.אז על איזה TAX מדובר?

בארה"ב יש להוסיף מס למחיר בהתאם למדינה ולעיר בה אתה קונה.

לא קשור למטוס, למכס או למה שאתה עושה איתו לאחר שקנית.

8.6% בניו-יורק למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המס המקומי הוא רק אם הוא מתכוון לבוא לחנות ולקנות בה פיזית (כמו וולמרט נגיד). אם הוא מזמין באינטרנט ממדינה אחרת בארה"ב מזו שאליה הוא שולח הוא לא צריך לשלם מס מקומי.

אגב אתה מציין ולא נראה לי שזה כדאי לשימושים שלו.

ATOM זה גלישה ומסמכים נטו. לא פוטושופ וסולידוורקס וסרטי HD (אני מניח שמדובר ב-HD כי ציינת HDMI).

שיקח 13.3" עם Core2Duo נחמד שיטפל בעניינים כמו שצריך. הם קטנים מספיק, ושוקלים באזור ה-2KG.

וזה הבדל משמעותי לדעתי מה-2.4-2.5KG ששוקלים ה-14".

ב- באמת מדובר על דגם XPS 13 כרגע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- ולרוב החברות המוכרות יש נציגות כמעט בכל מדינה בארה"ב. על כן חל מס גם בהזמנה מהאתר. מלבד מס' מדינות נידחות (אלסקה, מונטנה וכו') בהן אין מס.

אפילו בקנייה מאמזון חל מס על קנייה שנשלחת לניו-יורק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...