זקוק שהווינדוס יתחבר אוטומטית לאינטרנט כשהוא מופעל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק שהווינדוס יתחבר אוטומטית לאינטרנט כשהוא מופעל

TUCG

Recommended Posts

אני זוכר שפעם מישהו שאל פה איך לגרום ל- 98 לחייג לאינטרנט מיד כשהווינדוס מופעל. וענו לו.

היה צריך שהסיסמא תהיה שמורה (Save password) ושההתקשרות לאינטרנט תופעל ב-Startup אבל אני לא זוכר את השאר.

מישהו יודע? יש לי 98 SE.

ניסיתי לחפש במנועי חיפוש או להשתמש באופציית החיפוש כאן אבל לא מצאתי תשובות. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עובד....

אני עם אותה בעיה מעצבת , בעקרון יש דרך טובה ודרך פחות טובה -

דרך טובה - להפוך את המודם לנתב - הוא מחייג בעצמו ואתה תמיד מחובר :) איבוד אחריות... :-\ נראה לי !

דרך פחות טובה - חפש תוכנה שתעשה את זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עובד....

אני עם אותה בעיה מעצבת , בעקרון יש דרך טובה ודרך פחות טובה -

דרך טובה - להפוך את המודם לנתב - הוא מחייג בעצמו ואתה תמיד מחובר :) איבוד אחריות... :-\ נראה לי !

דרך פחות טובה - חפש תוכנה שתעשה את זה :)

האמת שאתה צודק בעיקרון שזה יכול לא לעבוד...

אבל לא לכל אחד יש מודם כזה שיכול להיות נתב...רוב האנשים בישראל מקבלים מודם או מודם פנימי.

אצלי זה גם לא עבד כשיצרתי קיצור דרך אבל ההתקנה של המודם שלי יוצרת בעצמה קיצור דרך לחיבור ובעזרת הקיצור דרך הזה זה עובד לי כמו תותח וכשאני מדליק את המחשב יש לי ישר בלי בלאגן...

יש לי מודם

APACHE AB-DSL-C MODEM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פותח גם חלון Explorer ?

זה גם אצלי...זה לא הבעיה , אני רוצה כמו במתב....שאין חייגן פשוט...תמיד דולק !

באסה שאי אפשר :-\

אבל בחצי שנה הקרובה אנחנו מקבלים עוד 2 מחשבים ואבא התעניין ברשת ביתי (ראוטר) ואז לא נצטרך חיוג.

אחותי בת ה-6 לא תוריד דברים כבדים :-\

אחי ילמד קודם להשתמש ב-...ויש לנו חבילת 1.5 ככה שהאינטרנט אמור להיות במהירות סבירה + :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיצור קיצור דרך לחיבור של האינטרנט, בהגדרות של החיבור תסמן את: "שמור סיסמא" ו"התחבר אוטומטית" ואז תוסיף את הקיצור דרך להפעלה של המחשב.

אין לי "התחבר אוטומטית". חיפשתי בהגדרות ובמסך ההתחברות ולא מצאתי. אתה בטוח שצריכה להיות אפשרות כזו? יש לי Win98SE.

נ.ב. אולי אפשר לשים את האקספלורר שיתחבר אוטומטית בהפעלתו ולשים קיצור דרך לאקספלורר להפעלה של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...