צריך חוות דעת על מפרט מחשב חזק לעבודה ולמשחקים ו-OC. התקציב עומד על 9,000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת על מפרט מחשב חזק לעבודה ולמשחקים ו-OC. התקציב עומד על 9,000 ש"ח

base

Recommended Posts

שלום הייתי רוצה את חוות דעתכם ועזרתכם!

אני מעוניין לרכוש מחשב חזק לעבודה ולמשחקים. התקציב עומד על 9,000 ש"ח

מעוניין לבצע OC בעתיד!

מחשב מבוסס על מעבד Core i7

מעבד 920 Core i7 2.66 G BOX 8MB 130W 1366/1333

זיכרון CORSAIR 6Gb KIT (2G X3) TR3X6G1600C8 CL-8-8-8-24 i7 DDR3 1600--

לוח אם MB P6T DELUXE Intel. X58

מאוורר למעבד Thermalright Ultra 120 eXtreme RT - LGA1366 compatible and 120mm silent fan

תודה

דיסק קשיח W.D.-- WD10EADS 1TB Caviar Green 32MB --

כרטיס מסך Sapphire ATI RADEON 4870X2 2GBGDDR5 Retail HDMI +

ספק כח THERMALTAKE THOUGHPOWER 850W 4X 12V RAILS, 52A/12V, INDUSTRIAL COMPONENTS,

140mm Silent FAN, EPS12V , 2X PCI-E , ACTIVE PFC QUIET FAN MODULE

מארז Armor Plus Aluminum--VH6000SWA

צורב DVD תוצרת LG GH22LS40 חיבור SATA טכנולוגיית Lightscribe

מארז לדיסק קשיח חיצוני THERMALTAKE Max4 3.5'' Combo Enclosure USB 2.0 + e-SATA

מסך Dell 2407WFP-HC

ועכשיו להערות :

לגבי המארז- האם הוא שקט ומספיק טוב למערכת זו?

כרטיס מסך- האם הוא עדיף על GTX285 ? והאם יש להם יציאה ישירה ל-HD?

זיכרונות- האם כדאי לקחת במקום ה- זיכרונות של G Skill 6GB Triple Channel 3X2048MB Kit 1600mhz CL9 ואם כן למה?

מאורר למעבד-האם עונה על הדרישות או שיש דגם אחר שיותר מומלץ למערכת זו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תן תקציב.

דבר שני בשביל להצדיק כזה מפרט עדיף שתפרט בדיוק עם איזה תוכנות אתה מתכוון לעבוד, ובאיזו אינטנסיביות

כי אני יכול כבר להגיד לך, שבשביל משחקים, קצת וקצת פרמייר המחשב הזה הוא בזבוז כסף ענקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר. את זה אני מבין.

אבל עם איזה תוכנות אתה מתכוון לעבוד שאתה צריך מערכת מבוססת i7?

i7 מאוד לא משתלם למשחקים מכיוון שמערכות מבוססות C2D נותנות כמעט את אותם ביצועים בשליש מחיר.

רק אם אתה עוסק בעריכה/אנימציה באופן מקצועי וכבד הייתי ממליץ לך לשקול i7.

מבחינת OC, כל הרעיון ב OC זה לקחת מעבד זול ולהוציא ממנו ביצועים הקרובים לאלה של מעבד יקר. מה הטעם אם כך לקנות מעבד ב 1600 ש"ח? מה ייתן לך OC למעבד כזה? עוד יותר מהירות? יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם רוצה מחשב הכי חזק בעולם... מה זה משנה אם הוא ישתמש במה שהוא יכול להציע או לא?..

הוא לא צריך להצדיק את הקניה שלו... זה מה שהוא רוצה... אף אחד לא צריך לשפוט אותו... כל אחד מוציא את הכסף שלו על מה שהוא רוצה.

אם יש לך תקציב לך על I7 940, אם זה כבר יותר מידי אז לא משנה.

תשאר עם ה CROSSAIR, תזמונים יותר טובים .

ואם אתה רוצה מארז מצויין יש של כמו ה HAF 932 רק עם מסנני אבק בכל מקום. שכחתי איך קוראים לדגם הזה.

צורב אל תיקח של . כל הבית שלי מלא ב וכולם מתקלקלים אחרי שנתיים שלוש. או שהם מסרבים להפתח או שהם מתחילים לצרוב חרא... אני קניתי צורב חדש של , אבל אני לא יודע איך הוא יהיה בעתיד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם רוצה מחשב הכי חזק בעולם... מה זה משנה אם הוא ישתמש במה שהוא יכול להציע או לא?..

הוא לא צריך להצדיק את הקניה שלו... זה מה שהוא רוצה... אף אחד לא צריך לשפוט אותו... כל אחד מוציא את הכסף שלו על מה שהוא רוצה.

אם יש לך תקציב לך על I7 940, אם זה כבר יותר מידי אז לא משנה.

תשאר עם ה CROSSAIR, תזמונים יותר טובים .

ואם אתה רוצה מארז מצויין יש של כמו ה HAF 932 רק עם מסנני אבק בכל מקום. שכחתי איך קוראים לדגם הזה.

צורב אל תיקח של . כל הבית שלי מלא ב וכולם מתקלקלים אחרי שנתיים שלוש. או שהם מסרבים להפתח או שהם מתחילים לצרוב חרא... אני קניתי צורב חדש של , אבל אני לא יודע איך הוא יהיה בעתיד .

בנוגע לרכיבים שרשמתי

מארז Armor Plus Aluminum--VH6000SWA יש לך חוות דעת

לכרטיס מסך, מאורר למעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהרדאון 4870X2 יעשה את העבודה טוב מאוד. כמו בכל הבאנצ'מרקים בחלק הוא חזק יותר בחלק הוא חלש יותר (ממש לא תרגיש בהבדל).

את המארז אני לא מכיר.

מאוורר למעבד נראה טוב, יש אתר שנקרא FROSTY, תחפש אותו בגוגל, יש לו שם TOP 5 אתה יכול לראות מה מתאים לך מבחינת קירור/רעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מסוגל לחרבן כסף אז תנו לילד מה שהוא רוצה :cool2:

תן מפרט שאתה חושב מעניין אותי מה יש לך להציע ![br]פורסם בתאריך: 26.05.2009 בשעה 09:51:10

הייתי מחליף ספק למשהו אמין וחזק יותר ולוח אם למשהו זול יותר.

כדוגמת eneramax 750w

gigabyte x58 ud4p

לגבי הספק שבחרתי THOUGHPOWER850W,אני מבין ממך eneramax 750w יותר יעיל תוכל לפרט למה?

לגבי לוח אם התלבטות שלי בהתחלה הייתה בין GA-EX58-UD5 gigabyte לבין MB P6T DELUXE . X58 לבסוף החלטתי ASUS

בעניין אשמח לדעת את דעתך עם הסבר!

אם יש לך חוות דעת לגבי המארז Armor Plus Aluminum--VH6000SWA

אשמח לדעת

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...