שיתוף עם כבל מוצלב, מודם ו NIS. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף עם כבל מוצלב, מודם ו NIS.

TomB

Recommended Posts

חיברתי שני מחשבים (אחד מהם נייד עם מודם ורשת מובנים) עם XP בעזרת כבל מוצלב, הגדרתי ICS על החייגן מודם.

במחשב השני רואים את החייגן והוא אפילו מצליח לגרום למחשב הראשון להתחבר לאינטרנט (אינטרנט זהב), אבל המחשב עצמו לא רואה אינטרנט.

על המחשב הראשון (זה עם המודם) מותקן Norton security, ואני חושד שהוא הבעיה, איפה מגדירים שם פנימית? כמו בpersonal firewall? (אני שואל ולא בודק כי אין לי גישה למחשבים האלה עכשיו, אני רק רוצה להגיע לשם עם רעיון מוכן).

במחשב הCLIENT אני אמור להגדיר עוד משהו? DNS או GATEWAY? או שהכל אמור להיות מועבר אוטומטית ע"י הICS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, בקשר להגדרות רשת:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=11;action=display;threadid=44963

זה יעזור לך.

מה שאתה צריך לשים לב אליו זה ההגדרות בפרוטוקול TCP/IP על שני המחשבים.

בגדול: במחשב השני לא להשאיר הכל על אוטומטי, אלא לשים IP, DNS, ו-Gateway למחשב השרת.

בקשר ל-NIS, כבר הרבה זמן לא עבדתי איתו, אבל אתה צריך לחפש שם אפשרות שנקראת Trusted Zone. אתה אמור להוסיף שם את ה-IP של המחשב השני (אחרי שהגדרת אותו עם IP קבוע). אתה לא אמור להסתבך עם זה יותר מידי, זה די פשוט.

אם בכל זאת אתה רוצה, מצאתי לך את העמוד באתר של סימנטק שמסביר בפירוט איך לעשות את זה.

לחץ כאן לעמוד הסברים באתר של סימנטק

נ.ב.- האתר של סימנטק קצת איטי כרגע.. אני מניח שזה בגלל העומס עקב תולעת ה-msblast. אז סבלנות עם העמוד.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...