שאלה בחיבור כ.רשת WIRELESS MINI PCI פנימי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בחיבור כ.רשת WIRELESS MINI PCI פנימי

zaroor

Recommended Posts

ברצוני להחליף את הכרטיס רשת הפנימי שבא ללוח .. עכשיו יש לי 2שאלות

1-האם תקן N ביכולת האלחוטית בכרטיס ישפר משהו והנתב עדיין משדר G ואם לא אפשר מחשבה עתידית בהחלפת הנתב לשידור N

2-ראיתי שבכרטיס תקן N יש 3 אפשרויות של פינים לחיבור כבלי האנטנה ובעוד תקן G יש רק 2 כבלי אנטנה אצלי יש G וראיתי 2 כבלי אנטנה

אז השאלה אם אקנה תקן N ויש לו 3 פינים לאנטנה ואתה מחבר רק 2 כי זה מה שיש במחשב האם זה יעבוד בסדר או יחסר איזה משהו בשידור ותיפקוד

הכרטיס , ניסיתי לראות בהוראות הרכבה של מחשב חדש אז רשום שם לחבר או באופצייה של 2 או 3 מה שיש במחשב אבל לא רשום אם זה יתפקד

טוב או לא כל כך טוב בפחות כבל אחד , וגם לא רשום אם יש 2 כבלים לאיזה מתוך ה 3 לחבר ?

אצרף תמונה דוגמא ,,,שימו לב לסדר הפינים כרטיס תקן -N

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב , יקח עוד הרבה זמן אבל ממש הרבה זמן עד שיהיו ראוטרים ציבורים בתקן N כדי שתוכל להנות מהתקן הזה .

כלומר ניתן לקנות ראוטר בתקן N אבל עד שזה יכנס לכל בתי הקפה ושדות התעופה יקח הרבה זמן .

ככה שלפי דעתי אם אין לך סיבה ממש טובה , תישאר עם מה שיש לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין בתי קפה מקומות ציבוריים וכו'....

העניין הוא קליטה חלשה בבית הנתב במקום שאני לא יכול להעביר אותו (לא ממד) ככה שרציתי שיפור בקליטה אין אפשרויות מאריך אנטנה וכו'

נסיתי כל מיני דברים ...בקיצור לשאלת הכרטיס כניראה שאף אחד כאן מכיר את הנושא בהרכבה ,בשיפור הקליטה וכל מה ששאלתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב , יקח עוד הרבה זמן אבל ממש הרבה זמן עד שיהיו ראוטרים ציבורים בתקן N כדי שתוכל להנות מהתקן הזה .

כלומר ניתן לקנות ראוטר בתקן N אבל עד שזה יכנס לכל בתי הקפה ושדות התעופה יקח הרבה זמן .

ככה שלפי דעתי אם אין לך סיבה ממש טובה , תישאר עם מה שיש לך

למה?

לכרטיסים בתקן N קליטה טובה יותר גם בתקנים B ו G כתוצאה מהספק גבוה יותר בכלליות (וחלקם מגיעים עם 3 אנטנות)

ותמיכה מלאה לאחור לתקנים B ו G.

בהתחשב בעובדה שכרטיס 5400 AGN עולה 26 דולר באיביי כולל משלוח, אני מתכוון להזמין אחד שבוע הבא, ואין סיבה שאחרים לא יעשו אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדכן הכרטיס הוא 4965 AGN של והוא עולה בערך 19 דולר יש כאלה עם מישלוח חינם

אני יזמין אותו ואז אעדכן את מי שרוצה ,דרך אגב קראתי במס 'מקומות יש אפשרות לחברו עם 2 או 3 חוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...