מה זה כבר יכול להיות ... ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה כבר יכול להיות ... ?

Sweet_Tooth

Recommended Posts

אוקי אז יש לי חבילת 750K בכבלים ונטויזיון

ולפני כשלושה ימים מהירות ההורדה ירדה בצורה דרסטית ל 20-40K (מאקס)

הבעיה היתה מהורדה משרתי FTP וקבלת קבצים דרך DCC ואם אני מנסה להוריד מאתרים (CNET למשל) אז זה המהירות רגילה והכל טוסב ויפה!

עכשיו עברתי ל 012 (בחינם) קצת יותר מהיר אבל אותה בעיה

אני אנסה להחליף את המודים ביום שלישי

אבל מה לעזאזל זה יכול להיות???????????

אולי משהו במחשב???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה לרוץ להחליף מודם, זה בכלל לא קשור, וגם סתם עברת ספקית ללא שום סיבה.

אתה אומר שאתה יכול להוריד במהירות טובה מאתרים כמו CNET, אז אין שום סיכוי שהבעייה אצלך.

שרתי FTP וגם בוטים של DCC במירק, אלו מקומות שהרבה אנשים מורידים מהם, וסביר מאוד להניח שפשוט מי שאתה מוריד ממנו לא שולח במהירות המקסימלית שאתה יכול לקבל בה. או בגלל עומס, או בגלל בעיות אחרות שקשורות אליו, אך לא אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה טועה. :)

כל עוד אתה יכול להוריד במהירות טובה, בכל תוכנה שהיא, לא משנה איזה, אין אצלך בעייה.

אם היית אומר ששום תוכנה או אתר, אי אפשר להוריד ממנו במהירות טובה, אז הבעייה הייתה אצלך.

אבל עובדה שיש מקומות שאתה כן מוריד מהם במהירות טובה. אז זה אומר שאצלך אין בעייה, כי אתה יכול להגיע למהירויות טובות. כל התוכנות שציינת שהמהירות בהן נמוכה, כולן תוכנות שבהן אתה תלוי במהירות של הבן אדם ששולח, ובד"כ אלו אנשים פרטיים עם upload נמוך. לכן אין שום בעייה, ופשוט הם לא מסוגלים לשלוח לך במהירות יותר גבוהה. או שיש עליהם עומס.

תחשוב שאתה היית משתף קבצים בקאזאא. ה-upload בארץ הוא בסביבות ה-11-12K לכולם, ולכן זוהי גם המהירות המקסימלית שאתה יכול לשלוח בה.

ואז מישהו היה מנסה להוריד ממך, והיה מוריד רק על 11-12K. אז הבעייה אצלו? לא. הבעייה היא שאתה לא יכול לשלוח לו יותר מהר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...