הדרמל של WOLF שווה? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדרמל של WOLF שווה?

yarkoni

Recommended Posts

אומנם אתה חדש - אך אל תפסח על חוקי הפורום :nono:

אין טעם בדאבל פוסט - להבא תשתמש בכפתור ה"עריכה".

בקשר לדרמל - תריץ חיפוש, נושא הדרמלים נטחן בפורום הזה יותר מכל דבר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממממ אוקי סליחהה אחי

ועוד משהו יש לי זיכוי של 100 שקל וראיתי שיש דרמל של החברה המקורית [דרמל] ב 300 שקל אשר כולל 25 אביזרים ללא ציר גמיש האם שווה ליקנות אותו ב 200 שקל במקום 300 ? או שעדיף ללכת כבר על עלה ב 120 ואת הזיכוי לשמור לדברים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד ככה, WOLF, יונדאי ועוד כל מיני הם סתם חברות מדבקה- ג'אנריות. הדרמל של סקיל עומד במדרג במקום האמצעי כשאר יש לך שלוש מקומות ולמעלה עומד הדרמל המקורי של דרמל(חברת הבת של בוש) ומתחתיה הדרמלים של סקיל, ממש מתחת עומדים כל הדרמלים הג'אנרים לסוגיהם..

עכשיו אם כדאי או לא כדאי זה החלטה אישית שלך אבל מהנסיון שלי עם הדרמל אני אגיד לך ככה-

*החזקתי את המקורי בחנות והגודל שלו הרבה יותר קטן מהמדבקות למינהם.

*הדרמל המקורי יותר אייכותי מאייכות הבנייה ועד לרמה הפנימית. עמידה= חלקים יותר אייכותיים וטובים שעמידים בחום ומנוע יותר חזק ויותר יציב.

*הבאנדל של המקורי מאוד ביחס למדבקות שהבאנדל שלהם כולל בדר"כ 100 אביזרים ואישית רובם דיי זבל וכל הדיסקיות שלי כבר הלכו על כלום. טוענים שהמקורי יותר עמיד בדיסקיות שלו.

*המנוע של הג'אנריים "מפמפם" ונותן קצת הרגשה חלשה ולא מיקצועית ביד ובסופו של דבר זה מתבטא בעבודות שלך.. :-\

*בשביל לבצע עבודות חיתוך קטנות מאודמ אין לך טעם לדרמל המקורי אלא אם אתה צריך אותו למעבר לפה ושם ואם אתה רוצה להשקיע קצת ולקחת השקעה עתידית קלילה אז קנה את המקורי.

בקיצור-

אם אתה מוכן להשקיע ויש לך כסף קנה את המקורי! אומנם הוא טיפה יותר יקר והמהירות סיבוב אולי קצת יותר נמוכה מהסיניים אבל אל תתן לזה לפתות אותך וסה"כ זה קלי נהדר.

החיסרון היחיד של הדרמל המקורי זה הציר הגמיש שחסר לך בכל הבאנדל וזה קצת חיסרון אבל תמיד אתה יכול לקנות נוסף ב-150 או לקנות גרסא שכבר מגיעה עם אחד וא אולי זה קצת יותר זול.

לסיום- בן כמה אתה? (אני שואל את זה כי אם אתה מתחת ל-18 אז לא מאמין שתשתמש בו הרבה ובאמת אתה לא תעשה בו שימוש כבד. אל תשקח שזה הוצאה קצת יקרה למשהו שאתה לא היתנסית בו.. זה כלי שלא מתאים לכולם.. :-X {מצריך סבלנות ויכולת עבודה עדינה})

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אציין שהייתי במצבך לפני לא הרבה זמן. יצא לי להיתקל בכלים, אבל לא לעבוד איתם לעומק. לכן כשרציתי לקנות לעצמי כלי שאלתי בפורום. בסופו של דבר הלכתי על הדרמל המקורי (שעלה לי 420 כולל הציר הגמיש והמארז של ה-55 חלקים). לא מתחרט על זה לרגע. מבחינתי כלים נשארים לנצח. בגלל זה קניתי דרמל מקורי, בגלל זה קניתי תחנת החלמה טובה (FX-951), בגלל זה קניתי מקדחת עמודים וסטים של ראשי טיטניום ועוד הרבה דברים. עדיף לשלם יותר ושיחזיק לכל החיים מאשר כל שנתיים-שלוש לקנות חדש. זה עדיף בעיקר כי הכלים היקרים יותר לא רק מחזיקים יותר אלא בדר"כ גם נותנים ביצועיים טובים יותר לאורך זמן רב.

אם אתה רוצה את זה רק בשביל ללמוד מזה דרמל ואין לך הרבה צורך, לך על הוולף, סביר להניח שלא תצטרך יותר ממנו. אם אתה אחד שמוכן להשקיע בכלים ורואה בזה באמת השקעה, אין מה לחשוב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך הרבה כסף לזה אני ממציץ על דרמל של סקיל שאיכותי יותר מWOLF או יונדאי.

אני קניתי את הסקיל כולל הציר שמאוד כדאי כי זה הרבה יותר נוח בשביל חיתוכים.

גם סקיל וגם דרמל הם בבעלות של בוש ולכן גם הסקיל הוא בנו דיי טוב, פחות מהדרמל אבל עדיין טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז כככה לבסוף הלכתי להום סנטר המולטיטול של וולף עלה 190 של אקפרסט 180 ושל יונדאי 200 ומשהו ניראה לי

של סקיל 300 והדרמל המקורי 55 חלקים עם ציר עלה 560

על אפחד מהכלים לא היה הנחה חוץ מהדרמל שהביאו לי אותו ב 420 אז החלטתי ללכת על דרמל היום ישבתי איתו ועשיתי איתו ניסיון מוד ראשון עשיתי חלון למאוורר יצא לי דיי טוב ורק עם דיסקית אחת [3 נישברו אבל לא מהעבודה פעם אחת הכלי נפל פעם שנייה ברגע שהברגתי דיסקית חדשה היא נישברה כתוצאה מחוסר עדינות ופעם שלישית אבא שלי התעסק עם זה ושבר אחד ] בקיצור אני מרוצה מהדרמל לבנתיים אבל נתקלתי בבעיה המוחר בחנות אמר לי לשמן אותו ואני לא יודע איפה צריך לשמן אשמח להסבר ותמונות אם אפשר גם יעזרו ובקשר לשאלת הגיל אז ככה אני בן 16 אבל אני מאוד רציני בקשר לזה רק היום לדוגמא השתמשתי בו כמעט 4 שעות אולי יש כאלו שיגידו התלהבות ראשונית אבל ממש לא תאמינו לי תודה על העצות עכשיו אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוולף והסקיל עולים אותו דבר לך על הסקיל.

ותשקיע את הכסף רק בדיסקים מקוריים של דרמל..

אוקי אז כככה לבסוף הלכתי להום סנטר המולטיטול של וולף עלה 190 של אקפרסט 180 ושל יונדאי 200 ומשהו ניראה לי

של סקיל 300 והדרמל המקורי 55 חלקים עם ציר עלה 560

על אפחד מהכלים לא היה הנחה חוץ מהדרמל שהביאו לי אותו ב 420 אז החלטתי ללכת על דרמל היום ישבתי איתו ועשיתי איתו ניסיון מוד ראשון עשיתי חלון למאוורר יצא לי דיי טוב ורק עם דיסקית אחת [3 נישברו אבל לא מהעבודה פעם אחת הכלי נפל פעם שנייה ברגע שהברגתי דיסקית חדשה היא נישברה כתוצאה מחוסר עדינות ופעם שלישית אבא שלי התעסק עם זה ושבר אחד ] בקיצור אני מרוצה מהדרמל לבנתיים אבל נתקלתי בבעיה המוחר בחנות אמר לי לשמן אותו ואני לא יודע איפה צריך לשמן אשמח להסבר ותמונות אם אפשר גם יעזרו ובקשר לשאלת הגיל אז ככה אני בן 16 אבל אני מאוד רציני בקשר לזה רק היום לדוגמא השתמשתי בו כמעט 4 שעות אולי יש כאלו שיגידו התלהבות ראשונית אבל ממש לא תאמינו לי תודה על העצות עכשיו אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך צורך לשמן [ עד שיתחיל לחרוק]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ואם אתה בכל זאת משמן [ אני חוזר- למרות שאין לך צורך!!! ] אל אבל אל תשתמש ב WD40

בהצלחה

ותקנה דיסקיות מחוזקות 426 בסביבות 50 ש"ח הם מחזיקות הרבה זמן מעמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד היום קשה לי להבין למה לא התארגנה קנייה קבוצתית של דיסקיות/ראשים מאיביי. אני הזמנתי משם חבילה של מתאמים שעלתה לי פחות מ-50 שקלים כולל המשלוח. בארץ רצו פי 2. אם עוד מזמינים הרבה אנשים אפשר להביא את החלקים במחירים זולים יותר ועם משלוח כמעט אפסי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד היום קשה לי להבין למה לא התארגנה קנייה קבוצתית של דיסקיות/ראשים מאיביי. אני הזמנתי משם חבילה של מתאמים שעלתה לי פחות מ-50 שקלים כולל המשלוח. בארץ רצו פי 2. אם עוד מזמינים הרבה אנשים אפשר להביא את החלקים במחירים זולים יותר ועם משלוח כמעט אפסי.

Anatoli.

רעיון טוב - אני בעד.

אני בקרוב הולך להזמין ככל הנראה לדים + נגדים + מחזיקי לדים.

אני יכול לבצע הזמנה גדולה בשביל מס' אנשים - אך ההורים שלי מסכימים אך ורק אם אתם תתנו את הכסף\חלק מן הכסף לפני, מכיוון שבכל זאת עם כמות אנשים הסכום ייצא דיי גדול.

מפה אני יזמין כנראה:

http://stores.shop.ebay.com/ELECTRON-SUPPLY_LEDs_W0QQ_fsubZ238277012QQ_sidZ573306552QQ_trksidZp4634Q2ec0Q2em322

אם יהיו לפחות 2 אנשים בעד פה, אני אפתח אשכול הזמנות.

אני מחיפה, למי שחשב לשאול.. ;)

בברכה,

דני ליסיאנסקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...