כלי ישראלי חדש ל-ASUS EEE PC - בפיתוח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כלי ישראלי חדש ל-ASUS EEE PC - בפיתוח.

The Coolest

Recommended Posts

אהלן חברים,

אני התחלתי לעבוד על גרסא חדשה של EEEPC Tool הישן והלא כ"כ שימושי שלי - תוכנה להגדרה של רזולוציה מה-System tray.

הגרסא החדשה ככל הנראה תכלול בעתיד אופציה דומה אבל הרעיון בגרסא הנ"ל זה לספק תמיכה בכל סוגי ה-EEE PC בכלי אחד לשליטה על תכונות המחשב.

EEEPC Tool v2.0:

הכלי מכיל את התכונות הבאות:

שליטה על מהירות המאוורר של המחשב.

שליטה על התאורה האחורית של המסך - שליטה עם דיוק רב יותר מהנגיש דרך כפתורי המקלדת.

שליטה על מהירות ה-FSB, אפשר לעשות למחשב Overclock או Underclock מתןך וינדוס דרך התפריט.

תצוגת OSD הכוללת מידע על:

מצב כפתורי ה-Num lock, Caps lock, Scroll lock

עומס על המעבד

שימוש בזכרון RAM

מהירות המעבד

טמפ' המעבד

מהירות המאוורר ב-RPM ובאחוזים

בהירות תאורה האחורית של המסך (באחוזים)

רזולוציית המסך

מידע על מצב הסוללה - כרגע לא פעיל.

גרסאת האלפא שזמינה כרגע להורדה תומכת בכל סדרות ה-EEE PC.

שליטה על הFSB כרגע לא פועלת על 1000HE. כל הפעולות האחרות כמו שליטה על המאוורר ועל תאורת המסך עובדות.

כבר יש גם התקדמות גם בנושא שליטה על הFSB של 1000HE, אבל עדיין צריך למצוא דרך כדי לזהות שאכן מדובר על ה-1000HE כדי שהתוכנה תוכל להתאים את עצמה אל המחשב.

גרסאת האלפא להורדה אפשר למצוא כאן

קובץ ה-README.TXT של התוכנה, כתוב באנגלית לצורך נוחות ואוניברסליות.

חשוב לקרוא אותו לפני השימוש ואפשר למצוא אותו כאן

EEEPC Tool v2.0 תומכת ב"פריסטים" אשר נגישים דרך תפריט השליטה (קליק ימני על האייקון בטריי), ההסבר איך יוצרים פריסטים נמצא בREADME.

כרגע ממשק המשתמש לא נוח במיוחד מבחינת ההגדרות מאחר והכל כרגע צריך להתבצע ידנית דרך קבצי ה-INI שהתוכנה יוצרת בפעם הראשונה שמריצים אותה.

בגרסאות מאוחרות יותר כמובן שתתווסף תמיכה בהגדרות דרך UI מתאים כך שהיא תיהיה נוחה לתפעול.

מה מתבקש מהמשתמשים?

נכון לעכשיו יש לי שתי בקשות עיקריות:

1) תריצו את התוכנה על ה-EEE PC שלכם ותראו אם כל התכונות שלה עובדות כמו שצריך. עם דגש על השליטה על מהירות ה-FSB

2) אני צריך לאסוף PCI Device dump מכל סוגי הדגמים של ה-EEE כדי לראות אם יש דרך להבדיל בין הדגמים השונים בצורה פשוטה זו, או שאצטרך לבנות משהו מסובך יותר כדי להבדיל בין הדגמים.

זאת אפשר לעשות ע"י הורדה של התוכנה "PCI Device List" שכתבתי לפני כמה זמן, ואפשר להוריד אותה כאן.

לאחר מכן כאשר מריצים אותה, ללחוץ על הכפתור "Save reg. dump" וצירוף הקובץ שהתוכנה יוצרת לפוסט שלכם כאן.

תוכניות לעתיד:

התוכנית כרגע זה קודם כל להוציא את התוכנה משלב האלפא ואל הבטא.

אייקון נורמלי - אם מישהו יכול לעזור, העזרה תתקבל בברכה.

להוסיף את כל מה שקשור לידותיות משתמש כך שהתוכנה תיהיה פשוטה להגדרה ותפעול

זיהוי אוטומטי של הנטבוק ללא התערבות המשתמש.

בנוסף יש תוכניות - לא בהכרח לכלי הספציפי הזה - על הוספת שליטה על נטבוקים נוספים בשוק, כגון ה-Wind, Aspire One ועוד בהמשך הדרך.

כל הערה, הארה או הצעת יעול אחרת תתקבל בברכה, תהנו.

בנוסף הנה לינקים לפורום EEEUSER בנושא התוכנה:

באופן כללי: http://forum.eeeuser.com/viewtopic.php?pid=564110#p564110

ספציפי לגבי ה-1000HE: http://forum.eeeuser.com/viewtopic.php?id=66925

---

*אני נוסע לכמה ימים, ורוב הסיכויים שלא תיהיה לי גישה לאינטרנט.

אז אם מישהו באמת יטרח ובמאת יבדוק את התוכנה אז אל תעלבו שיקח לי כמה ימים לענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...