זיהוי מחשב ברשת שמתחבר עם IP דינמי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיהוי מחשב ברשת שמתחבר עם IP דינמי

itamarz

Recommended Posts

בעיקרון, לכל מחשב יש את שם הnetbios שלו ואת כתובת הmac - כתובת יחודית לכל חומרה שמתחברת לרשת.

אם אני זוכר נכון דרך האינטרנט אתה לא יכול לגשת לכתובות האלה.

חוץ מזה, לתת SHARE פתוח לאינטרנט זה אחד הדברים היותר דביליים שאפשר לעשות, זה משאיר את המחשב שלך הכי חשוף שיש, גם אם הגבלת את השיתוף כמו שצריך - דבר שמשום מה רוב האנשים ממש מתרשלים בו.

הדרך הכי טובה ופשוטה היא בעזרת תוכנה יעודית, ICQ למשל - שניכם מתקינים ICQ, האדם השני מגדיר את ספריית הSHARE בICQ ונותן רק לך גישה לספריה הזו, פשוט ועובד.

יש דרכים ותוכנות אחרות, אבל הן כולן פחות נוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לקודמי ...

שימוש בעזרת NetBios מתאפר אם אתה נמצא באותו סגמנט ולא יוצא מחוץ לנתב.

אם אתה רוצה להשתמש במחשב שה-IP שלו משתנה כל הזמן, תנסה למצא סקריפט שישלח לך עידכון עבור הכתובת החדשה למייל שלך, או לכל מקום אחר ובכך תתעדכן על כל שינוי הכתובת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא הייתי ממליץ על שיתוף דברים ברשת(כאילו דרך הWINDOWS) כי זה מסוכן במידה מסויימת וזה חושף את המחשב שלך להרבה דברים(רובם לא נעימים כן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לקודמי ...

שימוש בעזרת NetBios מתאפר אם אתה נמצא באותו סגמנט ולא יוצא מחוץ לנתב.

אם אתה רוצה להשתמש במחשב שה-IP שלו משתנה כל הזמן, תנסה למצא סקריפט שישלח לך עידכון עבור הכתובת החדשה למייל שלך, או לכל מקום אחר ובכך תתעדכן על כל שינוי הכתובת.

רעיון הכי טוב

אני חושב שיש אפשרות כזו ב-sub7

אתה יודע התוכנות ל"האקר" המתחיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכר לי , כמו כן מוכר לי האתר NO-IP , שני האתרים משתמשים בשרת מרכזי שמתעדכן בכתובות בעזרת תוכנה שיושבת על ה - CLIENT אבל פה באמת טמונה סכנת פריצה , שכן לא רק לי יש את הכתובת אלא לכל העולם ואישתו , מה שאני רוצה ( אם זה אפשרי כמובן ) זה לזהות את המחשב המדובר ללא דיווח לשרת מרכזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש ב DYNDNS וכן בFTP לפורט לא סטנדרטי כגון 21 אלא משהוא מעל 1024 ולכן יהיה לך פורט FTP יעודי לFTP המקטין

את סכנת הפריצה או להשתמש במסנן כתובות כגון FIREWALL טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...