כתבה שממש הזדהיתי איתה! חובה לקרוא. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה שממש הזדהיתי איתה! חובה לקרוא.

1

Recommended Posts

http://iwomen.msn.co.il/msn/Nnewartcl3.asp?Artcl=1048

תקראו את זה ואז למטה בתגובות יש תגובה של ד"ר ארוכה יחסית בין התגובות הראשונות.

לי זה קרה הרבה, שבמקום להתקשר ולהגיד שלא מתאים אני פשוט מנסה לשכוח מקיומה בזמן שהיא מצפה לטלפון, וזה גם קורה כי אני

בעצם מנסה "לאסוף" בנות ולמצוא אחת יותר טובה.

תגיבו ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט.

בנות יותר גרועות מאיתנו בקטעים האלה.

יש להן יותר נטיה לשחק משחקים של גיל 15 ולהרגשת אי נעימות ילדותית, או יותר נכון, צורך אימהי להגן על הנפש הרכה שלנו, דבר שגורר ערמות של שקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רק היה לי זמן להגיב באריכות....

בנות עושות את זה.

גם בנים.

אנחנו לא כל כך שונים.

היא משחקת אותה כאילו זה מפליא אותה מאיפה זה בא......

למה שלא נגיד לה בפנים שזה לא זה?

כשיבוא היום והיא תגיד לי בפנים שהיא לא רוצה, ולא "יש לי חבר" אז נתנהג בהתאם. אנחנו חארות. גם הן.

לא מזדהה עם הכתבה, מכיר את הקטע, מתרעם עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, זה קרה לי הרבה, הם כל כך קרציות לפעמים, לא מבינות רמזים ולא קולטות מה שמנסים להעביר להן.

אני יחסית ביישן ואני לא יגיד בטלפון שזה לא מתאים ולא יילך, אז אני רומז ברמיזות גסות, ועדיין הן לא מבינות, אז צריך פשוט להגיד לה,

דיי אני לא רוצה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנות יש מטרה אחת בחיים וזה לתפוס לעצמם גבר וההמשך ידוע

בגלל זה הם כועסות שאתה לא חוזר אליהם יענו הדג ברח מהרשת.

זה ברמה הרגשית אבל יש הרבה שמנצלים את התכונה הזו כדי לאסוף לעצמם מאגר ענק של בחורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח

זה מה שקורה לי בדיוק בלי שאני שם לב, אני לא נכנס לקשר רציני עם אף אחת כמעט, למרות שהן רוצות, ואז אני משאיר

אותן בלא ידיעה ואני ככה עושה מאגר גדול של בנות בלי שאני שם לב.

האם זה נורמלי??

אני משוגע????? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי נראה לי שהסתבכת. המטרה שלי, אישית, היא להביא לעולם שלא תהיה בעיה לאף אחד להגיד לא מתאים לי. גם לך.

ללמה אתה צריך להגיע למצב שאתה צועק "לא רוצה"? רמיזות? משחקים? עזוב ששטויות. תהיה בוגר. תגיד לה. תשמעי, אתה מתוקה\חמודה\מדהימה\סקסית אבל זה לא זה בשבילי\זה לא מה שאני מחפש. את האמת. בשביל מה משחקים? לא כאלו לפחות....:)

הנה, היום, הייתי בבאולינג בהרצליה. מלצרית בלונדינית חמודה (בכוונה אני מתאר ככה, היא הבלונדה היחידה שם, אז אם בא לכם...).

כל הערב הולך יפה. מדבר איתה, אני עם חברים שלי. באים ללכת, מביא לה חשבון ומבקש מספר. "יש לי חבר". הברמן אומר "מה מה המה? חבר? איפה יש לך חבר? זה מה שאמרת לו?"

עכשיו היו לי 2 אפשרויות.

א. לשתוק ולהמשיך ללכת. לא משתחצן אבל הביטחון העצמי שלי מספיק גבוה בשביל לא להשבר או שיזיז לי בנות שאומרות לא.

ב. לתפוס כסא ולדפוק לה בראש, אחרי שאני שואל אותה מה הבעיה שלה להגיד "לא"?

לבחורה שלום.

אנחנו בעולם שבנות, לרוב לא מתחילות עם בנים. אז אנחנו מתחילים. צעד ראשון שלנו. הן לא אמיתיות, ומשקרות "ראשונות" בכך שיש להן חבר...

אז כתגובה אנחנו משקרים אח"כ, שמגלים שהיא לא מי שאנחנו רוצים.הגלגל מסתובב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...