איך אני מבצע שיתוף אינטרנט בבית, כאשר המודם הוא כבלים ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מבצע שיתוף אינטרנט בבית, כאשר המודם הוא כבלים ?

Svideo

Recommended Posts

בעזרת מה ?

בעיקרון אתה יכול לעשות רשת בחיבור לכבלים אבל לא עם המודמים של הכבלים. אתה זוכר דיוק איך להפוך מודם ADSL לנתב אבל בכבלים אין דבר כזה.

כדאי מאוד לקנות מתאים לחיבור כבלים (תלוי כמובן בסוג החיבור והחייגן) ולעשות .

כל השאר בדיוק כמו ב ADSL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעזרת מה ?

בעיקרון אתה יכול לעשות רשת בחיבור לכבלים אבל לא עם המודמים של הכבלים. אתה זוכר דיוק איך להפוך מודם ADSL לנתב אבל בכבלים אין דבר כזה.

כדאי מאוד לקנות נתב מתאים לחיבור כבלים (תלוי כמובן בסוג החיבור והחייגן) ולעשות רשת.

כל השאר בדיוק כמו ב ADSL.

2 מחשבים עם , מחוברים בינהם בכל רשת (כרטיס רשת פנוי בכל מחשב) + מודם כבלים מוטורולה SB4200,

כאשר אין לי כוונה לרכוש שום חומרה נוספת.

אפשרי לשתף במחשב שלא מחוברל מודם הכבלים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לקנות שום דבר!

תראה יש לי מדריך שTHE PORCHER עשה לי המדריך ממש טוב ויש בו גם תמונות!

אם אתה ממש מתעקש לא לקרוא אותו אז אני יסביר לך פה....

אבל אין לי תמונות!

או אם יש לך מסנג'ר או אימייל אז תגיד לי ואני ישלח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה שיתוף כזה, ואין שום בעיה, הכל בעזרת הInternet connection sharing של , מינימום עבודה, עובד מושלם.

אתה מגדיר שיתוף על החייגן, ובמחשב השני אתה מגדיר את הIP של המחשב שממנו מתחברים (אם לא בגדרת IP לכרטיס הרשת במחשב הראשון אז זה בד"כ 192.168.0.1) כgateway, וזו בערך כל העבודה.

דרך אגב, מישהו כאן יודע מה הIP שצריך לגשת אליו כדי להכנס להגדרות המודם?

וגם - אם תסתכלו על הspecifications של המודם באתר של , כתוב שם שאפשר להפוך אותו לנתב של עד 31 מחשבים, אבל בשום מקום לא רשום איך, רק רשום שזה תלוי בספק האינטרנט ולא מצאתי שום טקסט לגבי זה בשום מקום באינטרנט, יש למישהו מושג במה מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...