איזה ספק אינטרנט/ADSL? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק אינטרנט/ADSL?

Haflo

Recommended Posts

נכון להיום... נראה ש012 נחשבים לספק המוביל, אך כמו כל ספק אחר, גם הם סובלים מקריסות ואיטיות בשעות העומס.

המחירים פחות או יותר זהים, אם אתה מתחבר לחבילת ה WOW EXTRA, המחירים שהספקים לוקחים נעים בין 45 $ - 55 $...

אם אתה מתחבר לחבילת WOW הרגילה, המחירים שהספקים לוקחים נעים בין 5 $ - 20 $ (תבין את האבסורד שבדבר...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון להיום... נראה ש012 נחשבים לספק המוביל, אך כמו כל ספק אחר, גם הם סובלים מקריסות ואיטיות בשעות העומס.

המחירים פחות או יותר זהים, אם אתה מתחבר לחבילת ה WOW EXTRA, המחירים שהספקים לוקחים נעים בין 45 $ - 55 $...

אם אתה מתחבר לחבילת WOW הרגילה, המחירים שהספקים לוקחים נעים בין 5 $ - 20 $ (תבין את האבסורד שבדבר...).

WTF??????????????????????

איפה אתה חיי....איפה תמצא ADSL בכזה מחיר?????????????????????????????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF??????????????????????

איפה אתה חיי....איפה תמצא ADSL בכזה מחיר?????????????????????????????????

כן עידו..... קרא שוב ולאט את ה Post ותבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוחב פס של הרגיל לא יכול לספק לי מספיק תעבורה ל-5 מחשבים נכון?!

מה הספק הכי זול לחבילה האמצעית...?

5 מחשבים בעבודה שוטפת אני לא מאמין שתיהיה בעיה, כל עוד באחד מהם אתה לא שולח... :-/

ובכן... אקוואנט טוענים שהם מספקים לך גלישה ללא הגבלת מהירות ב17 $. ובכן, זה בולשיט!!! >:(

אם תתחבר אליהם לא תעבור את ה70 קיי... (אם אתה על חבילת ה EXTRA).

הספק הכי זול לחבילת ה EXTRA נראה לי שנזק בינלאומי... אתה מקבל כמה חודשים ראשונים ב10 $ נראה לי ואז 46.5 או 47...

שווה לבדוק.

בכל מקרה, הרבה מאוכזבים מנזק בינלאומי לפי מה ששמעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהכי כדאי Israsrv

בחבילה של ה1.5 זה עולה 29.99$

ואני לא סובל מניתוקים או משהו דומה...

והאינטרנט מהיר אמוד

נשמע מבטיח... איך הפינגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"גם תשלום לבזק בסך 129ש"ח וגם 40-50 דולר לספק אינטרנט? אולי הם רוצים גם את התחתונים שלי?

מה נהיה? אנחנו חיים במדינת עולם שלישי? "

אף אחד לא הכריח אותך לקנות WOW אקסטרה. אפשר לקנות את החבילה ה"רגילה" (הכי נמוכה) ב99 ש"ח לחודש. בקשר לספק, הכי טוב זה 012net כמו שאמרו בהתחלה. חודשיים ראשונים זה 9.90 דולר לחודש ואחר כך 29.90 דולר לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להתחייב ל012 בשביל החודשיים הראשונים.

לי עוד יומיים מחברת אותי לADSL, ועדיין לא החלטי למה להתחבר.

אני לא רוצה להתחייב לשום חברה כיוון שאני מתגייס עוד חודש, ואני לא יהיה בבית מן הסתם למשך 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אתה עושה aDSL ?!

אני בכלל שוקל אם להישאר בחופשי חודשי שלי...

ולפחות אחד מהחשבונות ללא הגבלה שלי (אינטרנט זנב + 012.נט) יהיה חייב להפוך לחשבון מינימלי (רק בשביל לשמור על האימייל..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...