חצי שנה מלווה, או חודשים? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חצי שנה מלווה, או חודשים?

com

Recommended Posts

אני בעד שיהיה 3 חודשים מלווה ולאחר חצי שנה של נהיגה לבד זימון למגרש החלקה.

מניסיוני על הכביש צריך להקשות חזק מאוד על נהגי .

כל אחד שעל הכביש חושב שהוא מלך עם האוטו שלו ומתפרע על הכביש ועושה מה שהוא רוצה אך הוא שוכח במהרה שהוא נוסע על כלי רצחני.

הרכב יכול לקטול חיים במהירות. לפי דעתי נהגים חדשים אשר יתפסו נוהגים על פי דעת עצמם יש להענישם במלוא החומרה ומי שייתפס במהירויות גבוהות כגון 160 + יש לשלול לו את הרישיון לפחות ל 3 שנים שיבין וילמד טוב טוב שהוא לא רק מסכן את עצמו אלא גם אנשים תמימים שלא עשו רע ופשע. ואם לאחר שעשה הדבר שוב לאחר מתן העונס יש לשלול לו את הרישיון ל 10 שנים!! .

אוטו הוא לא שונה כל כך מרובה.

שאני סיימתי את החודשיים רציתי שיוסיפו לי עוד חודש מלווה כי ככה לומדים עוד וכללי זהירות בנוסף.

אההה ועוד דבר יש להחמיר לקבלתרישיון לערסונים שרוב חברי הם ככה(שכונה ד באר שבע חברה מתפרעים כל לילה בשטחים) ולבדואים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בעד שיהיה 3 חודשים מלווה ולאחר חצי שנה של נהיגה לבד זימון למגרש החלקה.

מניסיוני על הכביש צריך להקשות חזק מאוד על נהגי .

כל אחד שעל הכביש חושב שהוא מלך עם האוטו שלו ומתפרע על הכביש ועושה מה שהוא רוצה אך הוא שוכח במהרה שהוא נוסע על כלי רצחני.

הרכב יכול לקטול חיים במהירות. לפי דעתי נהגים חדשים אשר יתפסו נוהגים על פי דעת עצמם יש להענישם במלוא החומרה ומי שייתפס במהירויות גבוהות כגון 160 + יש לשלול לו את הרישיון לפחות ל 3 שנים שיבין וילמד טוב טוב שהוא לא רק מסכן את עצמו אלא גם אנשים תמימים שלא עשו רע ופשע. ואם לאחר שעשה הדבר שוב לאחר מתן העונס יש לשלול לו את הרישיון ל 10 שנים!! .

אוטו הוא לא שונה כל כך מרובה.

שאני סיימתי את החודשיים רציתי שיוסיפו לי עוד חודש מלווה כי ככה לומדים עוד וכללי זהירות בנוסף.

אההה ועוד דבר יש להחמיר לקבלתרישיון לערסונים שרוב חברי הם ככה(שכונה ד באר שבע חברה מתפרעים כל לילה בשטחים) ולבדואים .

שכונה ד'? מכיר את צבי מילר? או מוחמד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכונה ד'? מכיר את צבי מילר? או מוחמד?

לא אבל אני מכיר צפונים כמוך שצריך לשבור להם קודם כל את הבירכיים ואחרי זה את השיניים של תעיז עוד פעם ככה לדבר.

אל תתלהב לי פה יותר מידיי בפורום כי אתה לא תדע מה יחכה לך במציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אבל אני מכיר צפונים כמוך שצריך לשבור להם קודם כל את הבירכיים ואחרי זה את השיניים של תעיז עוד פעם ככה לדבר.

אל תתלהב לי פה יותר מידיי בפורום כי אתה לא תדע מה יחכה לך במציאות.

חברים, אנא הרגעו. זאת לא ה"שכונה" שלכם כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...