חצי שנה מלווה, או חודשים? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חצי שנה מלווה, או חודשים?

com

Recommended Posts

לא הבנתי כלום... אם אני מתחיל ללמוד לרשיון עוד בערך 3 חודשים ואני אסיים אני אצתרך מלווה לחצי שנה?!?! ???

לפי מה שאני הבנתי הכנסת יוצאת עכשיו לפגרה שבה בדרך כלל לא מעבירים חוקים חדשים ככה שיש עוד חודשים שלושה עד שהחוק יעבור (אם בכלל..)

ככה אני הבנתי/מקווה כי גם אני התחלתי ללמוד אבל אני אוכל לגשת לטסט רק עוד חודש וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי מה שהבנתי זה לא רק חצי שנה מלווה, מתווסף לזה גם איזה שהוא עוד קורס בסוף החצי שנה, ואז עוד חצי שנה של רישיון עם הגבלות ורק אחרי זה רישיון רגיל..

אבל חפיף, את הטסט שלי כבר עברתי. ;D

נוסף לזה שמעתי שאמור להיות טסט נוסף על זה שקיים וזה כבר התחיל לפעול בכמה ערים בארץ ובסופו של דבר אמור להתפרס על פני כל הארץ.

הטסט הזה בוחן על חניות בין 2 חביות, רוורס ואת השאר אני לא זוכר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

החוק של מלווה לחצי שנה כבר עבר בסוף ינואר 2003 ככה שכל מי שלא עשה טסט יצטרך חצי שנה מלווה.

לא יודע בקשר לקורס שגוסט דוג הזכיר לאחר החצי שנה...

יש הבדל בין עבר בקריאה ראשונה לבין עבר לגמרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלו?!

מאיפה אתם מגרילים כל-כך הרבה שטויות?!

מה זה החוק תקף רק ליילדי שנה זאת ואילך...

הלו!!! אנחנו מדינה דמוקרטית... שמעת על שווין פעם?! אין דבר כזה חוק שתקף על מישהו אחד ולא על מישהו אחר...

החוק לא יהיה תקף על כל מה שיש לו רישיון (אפילו יום אחד) ביד... כי אין זכות אחרי שהוא קיבל את הרישיון לקחת לו אותו... אבל לא משנה אם אתה בן 900 או בן 17 שנולד ב 1986... החוק תקף עליכם (ולא להגיד לי שמי שמעל 24 יש לו רק חודשיים... אני יודע... זה היה לעיקרון)

כל (!) מי שיעבור טסט עשרים שניות אחרי שהחוק נכנס לתוקף "יזכה" לנסוע עם מישהו חצי שנה...

אנשים... גם אני חששתי מהחוק הזה (זה היה בערך לפני שמונה חודשים...) אבל אין מה לעשות... חלק מהאנשים יפגעו ממנו... חלק לא...

אני מאמין שחצי שנה של המלווים האלו לא יהיו תאונות... מהסיבה שהם פשוט לא ירצו לעלות על הכביש... ובדיוק ביום שיגמר חצי שנה, יעלו התאונות בצורה רצינית (ואני יודע מה זו תאונה רצינית... זרקו מבט לכינוי...) כי החבר'ה החדשים והחמודים שלנו בקושי נהגו חצי שנה... והם לא זוכרים 90% ממה שהם אמורים לדקלם בעיניים עצומות...

אנשים... בהצלחה למי שלא יפגע... מצטער בשביל החבר'ה שיעברו טסט מאוחר...

נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כולם. רק הצעירים, כלומר מתחת לגיל 20 ומשהו (אני לא זוכר במדויק). השאר ימשיכו עם רק חודשיים מלווה.

עריכה: מצאתי את הכתבה בוואינט אז אני אצטט,

ועדת השרים לענייני חקיקה תתבקש לאשר השבוע להאריך לחצי שנה את משך החונכות לנהגים צעירים (עד גיל 24). כיום הם חייבים בתקופת חונכות של חודשיים בלבד. נהגים חדשים שגילם עולה על 24 יחויבו גם בעתיד בתקופת חונכות של חודשיים בלבד.

הנה הלינק: http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2698934,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

בעקרון, אני יודע שהחוק יכנס מה1.1, לא משנה איזה יליד אתה.(בעקרון על ילידי 87)

אפילו אם אתה ילדי 85 נגיד ואין לך רשיון אתה תצטרך חצי שנה מלווה, וזה קקי :|

במיוחד עם אמא, אף פעם אין לה כח או שהיא צריכה לעשות משהו. אבא זה משהו אחר :)

שיהיה בהצלחה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שר התחבורה הגיע....

כולכם רוצים לשנות את תרבות הנהיגה בארץ. אבל לא רוצים לנהוג עם מלווה, ישר לקפוץ למים אחרי הטסט. חודשיים זה כלום! ההורים בעבודה, נוסעים איתם רק קצת לסידורים פעם ב..... בחודשיים נוהגים נטו יומיים. םלוס מינוס כמובן, עם יוצאים מן הכלל, ושלא תקפצו לי כאן!

חצי שנה זה מצוין. מה תראה בכביש בחדשיים? בחצי שנה תראה דברים, יצא לך לנסוע בסוגים של כבישים ונסיעות שונות ומגוונות וכך תצבור נסיון אמיתי, ולא להזרק למים. זה רכב. זה הורג. זה חיים. ואתם לא לוקחים רק את שלכם אלאגם של אחרים. ובדרך כלל, הנהג הוא זה שנשאר חי, ואחרים מתים. הוא חי עם התחושה שהוא הרג חברים שלו. אתם מתפללים "שלא יכול על ילידי 86 87....." בשביל מה? שתנהגו כמו שכל מדינת נוהגת היום? כמו אנשים שלא יודעים לנהוג? בחיית ראבק. תלמדו לנהוג כמו שצריך. אתם רוצים לעלות את המהירות? שמירוצים יהיו חוקיים בארץ? למה שיעשו את זה עם גישה ילדותית כמו שלכם? אתם מקבלים ליד. כן, נשק! זה לא צעצוע. צריכים ללמוד לשלוט על זה. אתם תגידו שאני מזיין בשכל. סבבה. נראה מי יתקע בעץ, ורק אז הוא ינהג כמו שצריך. קרה לחבר שלי, עם MG. יצא מהבית, מילא דלק, אסף חבר, נתקע בעץ. הלך האוטו. מי שמכיר את הרכב יודע על מה אני מדבר.

תברכו את זה שהמלווה זה חצי שנה.

תנהגו כמה שיותר עם ההורים. תקבלו את ההערות שלהם. הם נוהגים מספיק זמן. תלמדו מטעויות שלהם ושל אחרים בכביש, אל תעשו אותם.

תיהיו אדיבים, תנו לאנשים להשתלב בתנועה, ולא לדפוק גז כדי שלא יכנס. בסוף אני אבוא עם הדיסקברי שלי, ואני לא אראה בעיניים, ונראה אתכם אז לא נותנים לי להשתלב. לעומת זאת עם הפונטו לא נותנים. תרבות נהיגה. אתם מי שאתה על הכביש.

תלמדו לנהוג על ג'יפ, תלמדו את הג'יפ לפני שנהגו בו. סעו בו לאט, תלמדו את המגבלות והיתרונות (יש הרבה..... :)).

ככלל - תעשו זאת עם כל .

אל תעשו שטויות. אני לא אומר לא לנהוג מהר, אבל צריך לדעת איפה. באיילון 6 בבוקר, סעו חופשי. אבן גבירול, 14:00...... אין מה לדבר.

אל תנהגו ותחשבו רק על האוטו שלכם. תסתכלו כל הזמן מסביב, גם אם לא צריך. ללמוד את מצב הכביש. רוצים להיות נהגים טובים? אתם צריכים לדעת איפה כל נמצא בכמעט כל רגע נתון. אני נשמע מגזים - אני לא. למה?

תסתכלו על המשפט הראשון שאמרתי.

אני מבין בכמה דברים. חלק מהם זה נהיגה ומכוניות, נשים (או או או או!!! זה לאנשים מסוימים אני אחלוק את הידע שלי.) ועוד דברים שאין צורך לפרט כרגע.

אל תחשבו "אני רוצה לעשות רשיון מהר לנהוג לבד". אתם תגיעו לעץ מהר מאוד. אתם תכנסו לסטטיסטיקה של "הנהג הישראלי" מהר מאוד. בשבילי, בשבילכם, בשביל מדינת ובשביל מירוצים חוקיים, תנהגו כמו בני אדם. זה מה שאתם. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

קיצר, החוק חל על מי שיעבור טסט אחרי ינואר 2004.

אמרו אותו דבר גם על ינואר 2003..

אני חושב שהחבר'ה פה יעריכו איזה לינק בשביל לאמת את המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...