עזרה בבחירת טלפון סלולרי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת טלפון סלולרי

VortexD

Recommended Posts

אני רוצה להתחדש במכשיר חדש וכל עניין המסך מגע מאוד קורץ לי אז מהאפשרויות שמוצעות לי בסלקום מה כדאי

Samsung F480

LG Kc910 Renoir

Lg Viewty

Samsung I900 Omnia

או לחכות למאי לNokia 5800 שאמרו לי בסלקום שיגיע להם

נורא חשוב לי עניין הממשק שלא יהיה איטי ושהמסך יהיה רספונסיבי

גם חשוב לי שהמכשיר יוכל להוציא שמע באיכות דיי גבוהה דרך כמובן ושהסוללה לא תגמר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שה 5800 הוא נגן מעולה מבחינת וסרטונים וכו' וגם מבחינת איכות .

הרנואר יקר מאוד כמעט כמו דןר3 ולא מצדיק לדעתי שקל.

פלאפונים של אני לא מתקרב.

סמסונג F480 הוא כבר דגם ישן..וקטן לדעתי לא אהבתי אותו, הוא גם מגיב רק לחום של האצבע ולא למגע.

LG VIEWTY יש לחבר שלי, פלאפון קטסטרופה לדעתי..בהתחלה כמעט לקחתי אותו...אבל מזל שחסכתי ולקחתי משהו אחר.

אומניה מכשיר יותר משרדי כמו שלי עובד על וינדוס מובייל.

לדעתי מבחינת נוחות מהירות (אתה לא הולך לקחת פלאפון עסקי אז לא צריך) קח את ה 5800 הוא נשמע טוב ונראה טוב, רק טיפה קטן לדעתי או שזה אולי בגלל שהתרגלתי למסך גדול, אבל מצדיק את עצמו...

תהנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן באתר המליצו לי מספר אנשים על ה-HTC Touch HD :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=393758.msg3386134#msg3386134

הולך לקנות אותו בקרוב בארצות הברית. אני מקווה שהתמיכה שלו בעברית טובה. לא מצאתי דרך לבדוק את זה.

אגב, התעסקתי עם האומניה במרכז השירות של . הוא איטי בצורה בלתי נסבלת.

ה-F480 מאוד מאוד חמוד, מהיר וידידותי. אבל הוא כמה רמות מתחת למכשירים האחרים מבחינת היכולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן אני משתמש בטלפון הנ"ל, פשוט לא הצעתי לך אותו כי הוא קצת יותר יקר מהשאר (בערך 3800+- תלוי מאיפה אתה קונה, מחו"ל הבנתי שכ700 $ )

התמיכה של ובעברית מעולה, כמובן איזה עברית שתתקין עליו (אצלי יש של PDAC וזו לא עברית מלאה אבל ברוב המקומות עברית יש)

יש גם אתר מעולה לתמיכה בטלפוני מסוג זה כמו XDA, שם מדובר על כמעט כל המכשירים החכמים וביניהם תראד שלם וענקי לשאלות ותשובות בנוגע ל TOUCH HD, להלן לינק

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=451

למטה ב APPLICTIONS AND SOFTWARE תוכל למצוא את מירב התוכנות הטובות והכידאיות למכשיר הנל במקרה וקנית, וגם אם לא יש שם המון המון תמיכות במכשירים, אם זה ב ROM חדש הממהיר את המכשיר וגורם לו לעבוד טוב יותר וכו'...

סמסונג בעל ממשק מאוד מעצבן ה F480, לא אהבתי כלל וגם את הקטע שהוא עובד רק על חום אצבע.

ה 5800 מעולה לדעתי.

תבין שה TOUCH HD הוא לרוב מכשיר עסקים, שונה מהאייפון ולא בעל יכולת גרפית קרובה לשלו (מה לעשות זה כמו PSP אל מול גיימבוי) אבל לוינדוס מובייל יש מספיק משחקים ושטויות אחרים אם אתה מחפש.

האומניה איטי לעומת ה HD, ה HD נחשב כמהיר ביותר לוינדוס מובייל, ואני מרגיש את זה אל מול מכשירים אחרים שבדקתי..

בכל מקרה הבחירה מעולה לדעתי,

אז תתחדש במה שתקנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל המכשירים שהזכרת הסוללה נגמרת מהר. למעשה אם אתה רוצה מכשיר שהסוללה שלו תחזיק הרבה זמן, תיקנה מכשיר דור 2.

מכשירי דור 3/3.5 ובמיוחד האלו עם המסכי מגע לא מסוגלים להחזיק אפילו יומיים ללא טעינה (בתנאי שאתה משתמש בהם כמובן).

לשם השוואה חלק ממכשירי הדור 2 יכולים להחזיק אפילו שבוע ללא טעינה (כמובן תלוי במכשיר ובשימוש).

בקשר למכשירים עם מובייל, תשים לב שכשיוצאים מהאפליקציה היא לא נסגרת ויש לסגור אותה דרך תפריט נפרד. כשאתה בודק את המכשיר בדוכן של , תיבדוק מה רץ ברקע כי כמובן שכל תוכנה כזו שלא נסגרה מאיטה את המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לומר לך שעל ה HD, לא משנה כמה תוכנות רצות ברקע הוא עדיין רץ נפלא :D

וזה לפני שידעתי שסוגרים את התוכנות לגמרי באייקון הנ"ל. :)

למכישר יש גם 288 , שזה המון לתוכניות האלו.

אגב בשימוש כמובן הסוללה נגמרת בצורה דיי ממוצעת, קצת יותר חזקה מהאייפון, הסוללה היא 1350MAH ומחזיקה לי מאוד יפה גם לאחר יום יומיים של שימוש אינטנסיבי.

כמובן שאם תשחק המון אז הסוללה נגמרת דיי מהר, אבל בכללי מחזיקה מאוד יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלפינו, תודה על המידע... שימושי כתמיד ;)

בכל מקרה - אני עדיין חושב שה-480 מאוד חמוד ופשוט למי שלא רוצה פצצת אלא טלפון חביב עם מסך מגע וזהו. אני ממליץ ל-VortexD ללכת למרכז שירות של אחת החברות הסלולאריות ולשחק עם המכשירים (למרות שהם בדר"כ מאוד לא חביבים ולא עוזרים כי הם יודעים שלא נקנה אצלהם בסוף...). לי זה עשה הרבה סדר.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...