ח"כ זאב: יועצו של פורז הוא "הומואיסט מגעיל" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ח"כ זאב: יועצו של פורז הוא "הומואיסט מגעיל"

Vega

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=//417458

במהלך דיון על העלאת בני הפלשמורה תקף הח"כ מש"ס את שר הפנים ואת יועצו; לדבריו, היועץ הוא "הומואיסט שכולם נגעלים מלהתקרב אליו, ועל פי ההלכה הוא גרוע מבהמה"

אממ.. מה? מדינה מתוקנת ודמוקרטית? ... לא לשפוט אנשים לפי העדפות מיניות צבע עור או גזע, מה?... :o :o :o

תסלחו לי, אבל, אלו האנשים שצריכים לנהל את המדינה שלנו? טוב. אוקיי, אני לא אהיה קטנוני, לכל אדם יש העדפות אמונות ואהבות, אבל אני ממש לא חושב שהתבטאות כזו במקום, ביחוד לא מח"כ בממשלה אשר אמור להוות דוגמא לשאר אזרחי .. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לצדד אתך ב 100%

יש לכל אחד זכות להיות הומו (לא שזה בחירה או משהו כזה).

ויש גם לאנשים זכות להגעל מזה ולא כל אחד חייב לאהוב ולעודד כזה סגנון חיים, לא חייבים לקבל את זה,

אבל חייבים לכבד את זה שיש אנשים כאלה שלא מבחירתם מעדיפים בני אותו מין, זה לא משהו שיכול לשמש

כנקודה רעה נגדם.

אם הוא כבר מדבר על הלכה, למה הוא מתערב לאלוהים בעבודה, הרי הוא עשה הומואים, זה מוכח מדעית שהומוסקסואליות

אצל יונקים קיימת כבר מיליוני שנים ולא רק אצל בני אדם אלא גם אצל כלבים, חתולים, כלבי-ים, דולפינים וכמובן בני אדם.

אז מי הוא שיגיד שמשהו שאלוהים ברא זה לא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה לך שאותו הומו הוא לא באמת בנאדם מגעיל?

רק בגלל שהוא הומו לא יכול להיות שהוא מגעיל?

אני עוד זוכר איך החבורת הומויים האלה ירקו בפנים של הזמר מאיר אריאל ובאיזה גועל נפש של התנהגות הם התנהגו כלפיו.

ישנם גם הרבה הומויים בפורום הזה גם שהם בהמות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק הקשר?

אני מניח שלא טרחת לקרוא את הכתבה, אז הנה אני אצטט אותה בשבילך, תוך הדגשת הקטעים הרלוונטיים:

" יש בלשכה שלו הומואיסט, שכולם נגעלים מלהתקרב אליו. הומו, על פי ההלכה, הוא גרוע יותר מבהמה ואתה שם הומו בלשכה שלך... הוא היועץ המרכזי שלך ובגללו לא מתאפשר לאנשים שרוצים להתקרב ללשכתך - לבוא ולדבר אתך, אתה חוסם אותם בגלל שהוא הומו. הלשכה צריכה להיות נקיה מאנשים כאלה".
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח"כ זאב הוא פשוט אחד היצורים הכי נלוזים ולא נחוצים שייצר האלוהים ובכל זאת אני לא ניגש להגיד לו את זה בפרצוף (סביר להניח שיעצרו אותי אם אני אנסה)

אבל העניין הוא שזאב פשוט חושב שמי שלא חי בדרך חיים שלו (וכמוהו עוד הרבה, במיוחד בתנועת ש"ס) פשוט טועה ולא יודע מה טוב בשבילו.

הוא לא מעריך אנשים שונים ממנו ואף מגנה אותם ומוריד מערכם.

ולצערי אלה באמת האנשים שמנהלים את המדינה (אלה ההשלכות של מדינה שהדת תופסת חלק בבחירות הפוליטיות שלה.).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה לך שאותו הומו הוא לא באמת בנאדם מגעיל?

רק בגלל שהוא הומו לא יכול להיות שהוא מגעיל?

אני עוד זוכר איך החבורת הומויים האלה ירקו בפנים של הזמר מאיר אריאל ובאיזה גועל נפש של התנהגות הם התנהגו כלפיו.

ישנם גם הרבה הומויים בפורום הזה גם שהם בהמות .

מה הפואנטה שלך במה שאתה רוצה להגיד...זה שיש הומואים שלא מתנהגים יפה זה לא אומר שכולם כאלה.

אלה פשוט אנשים רעים אשר במקרה גם הומואים, אם הוא היה רוצה לטעון לכך שאותו יועץ הוא בנאדם מגעיל,

הוא היה אומר שהוא רק מגעיל, למה להדגיש שהוא הומו ולשים דגש דווקא על זה שהוא הומו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=//417458אממ.. מה? מדינה מתוקנת ודמוקרטית? ... לא לשפוט אנשים לפי העדפות מיניות צבע עור או גזע, מה?... :o :o :o

תסלחו לי, אבל, אלו האנשים שצריכים לנהל את המדינה שלנו? טוב. אוקיי, אני לא אהיה קטנוני, לכל אדם יש העדפות אמונות ואהבות, אבל אני ממש לא חושב שהתבטאות כזו במקום, ביחוד לא מח"כ בממשלה אשר אמור להוות דוגמא לשאר אזרחי .. :-[

לא צריך לחכות להתבטאות כזו (האחרונה) כדי להבין שח"כ לא אמורים להיות מודל לחיקוי(ראה הדוגמא של הצבעות בכנסת והרמאויות שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לחכות להתבטאות כזו (האחרונה) כדי להבין שח"כ לא אמורים להיות מודל לחיקוי(ראה הדוגמא של הצבעות בכנסת והרמאויות שלהם).

ויש עוד הרבה דוגמאות לכך שחברי כנסת הם לא בדיוק האנשים "הגדולים" במדינה שלנו. קניית התארים לדוגמא, או העובדה שרובם לא מסכימים למשל לקיצוץ במשכורת שלהם... כאילו שהם צריכים כזאת משכורת.... אפשר לחשוב שזה באמת מגיע להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יום שחור לפוליטיקה הישראלית...

שוב רק רציתי להגיד, שאם מישהו לא אוהב הומואים זה בסדר, זאת זכותי המלאה לא לאהוב את הסגנון החיים הזה, אי אפשר בכוח להכריח אנשים לאהוב משהו שמגעיל אותם, זה טבעי. אבל אין להפלות כנגד הומואים כאשר זה מגיע לתפקידים או משרות מגוונות, וכמובן שימוש המושג כגנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית, ואני מקווה שאני לא פוגע באף אחד כאן.

שמעתי כבר יותר מדי הגזמות משס ומדתיים בכלל.

NO TATU

NO SEX ON TV

NO GAYS

ויש עוד מיליון!

יש לי רק דבר אחד להגיד להם, לא רוצים? ז***נו מפו!!!

נשבר לי ולא רק לי ממכם, בגללכם ובגלל שאתם לא מפסיקים לייצר תינוקות ולגזור כסף מהממשלה אנחנו "עם ישראל" סובלים.

אתם מרגישים כי כל אחד חייב לחיות בדרך שלכם ולא הוא שטן בעצמו!

WELL THEN CALL ME SATEN!

יש את מפלגת המפד"ל שהם באמת אנשים למופת, הם עושים והם דתיים לא כי יש להם סיביות פוליטיות, כספים וכח. אלה כי באמת יש להם אמונה והם לא מאמינים שזה יפריע להם עם חיי היום יום! רק רציני לציין אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בנושאי מנהלה - קצת תרבות דיון, אם אפשר? אני מתייחס להודעה שמעלי. אין צורך לערוך, כי אני לא מחיל שום דבר רטרואקטיבית, אבל להבא אם אפשר למתן את זה קצת.. תודה.

זו הבעיה במדינה שאין בה חוקה. האמריקאים הם One nation under god, לפי החוקה שלהם אסור שתהיה אפליה על רקע מיני, לאומי, גזעי או כל רקע אפשרי אחר. המקום היחיד שהזכות לשיוויון מוזכרת בו בישראל הוא מגילת העצמאות, שלה אין תוקף מחייב. התוצאה הבלתי נמנעת היא נבחרי ציבור שצועקים "הומואיסט! הומאיסט!" כמו אאיטולה איראנית ממוצעת.

ש"ס אינה הבעיה. היא רק סימפטום שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...