לשכת גיוס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשכת גיוס

guycnaan

Recommended Posts

אוקיי היום הגדול שלי עבר...הייתי בצו ראשון....

רק נלחצתי משני דברים...

1)בראיון האישי אחרי שאמרתי למראיינת שאני רוצה קרבי מובחר...היא שאלה אם זה יהיה אסון שאני אלך ליחידה קרבית רגילה

2)בסיום המבחן הפסיכוטכני המחשב שאל אם מעניין אותי תפקיד טכני ועניתי לא והוא שאל אם ברצוני להיות לוחם ועניתי כן..

השאלה אם זה נורמלי,והאם יש לי סיבה להיות לחוץ?!

תשובות יתקבלו בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם מתרגשים ולחוצים בצו... אתה לא מיוחד אבל עוברים את זה ושוכחים...

חוץ מזה בפסיכוטכני כולם לחוצים כי השעון המעפן מלחיץ אותך ועוד המסך שמכעט מעוור אותך עם תדר ריענון של 10...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי , קרבי מובחר מיועד למי שיש פרופיל גובהה וקב"ה גבוהה , אם עברת את המבחנים בהצלחה ויש לך פרופיל גבוהה

אז אתה אמור לקבל זימון ליום סיירות ,אם תעבור את היום הזה יש לך סיכוי גבוהה להגיע ליחידה מובחרת (כמובן אם תעבור את הגיבושים לאחר היום סיירות ,אם תכשל בגיבושים לסיירת מטכ"ל \שייטת אז תוכל ללכת לגיבושים ליחידות מובחרות אחרות) במקרה הכי גרוע אתה תתקבל לצנחנים ששם

אתה יכול להגיע ליחידות המובחרות של צנחנים במידה והיתה טוב בטירונות ועברת גיבוש ליחידות המיוחדות שלהם ולא לגדודים

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרופיל גבוה רושמים עם ה אחת.

וזה לא קב"ה (קדשו ברוך הוא) אלא קב"א (קבוצת איכות).

מה אתה לחוץ?

1)בראיון האישי אחרי שאמרתי למראיינת שאני רוצה קרבי מובחר...היא שאלה אם זה יהיה אסון שאני אלך ליחידה קרבית רגילה

אני מקווה שענית בחיוב, שזה כן יהיה אסון =] אז יראו שאתה לא פראייר שדורכים עליו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם מתרגשים ולחוצים בצו... אתה לא מיוחד אבל עוברים את זה ושוכחים...

חוץ מזה בפסיכוטכני כולם לחוצים כי השעון המעפן מלחיץ אותך ועוד המסך שמכעט מעוור אותך עם תדר ריענון של 10...

אוי כמה נכון....

גם לי היה היום... צו שני - לא היה לי כוח ללכת לראשון.... :P

הפסיכוטכני הרג אותי.... איזה אורך!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא...אמרתי לה שאני אאבק נגד....

בכל מקרה נקווה לטוב ולעלון יחידות ההתנדבות בדואר

תודה חברה

אתם גדולים

זה דווקא נראת לי התשובה הכי נכונה. השאלה נועדת כדי לבדוק מוטיבציה, והצבא לא רוצה אנשים שיעשו בעיות אם לא יקבלו את היחידה שרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאבק נגד אבל בסופו של דבר תלך לאן שיגידו לך? השאלה נועדת כדי לבדוק מוטיבציה, והצבא לא רוצה אנשים שיעשו בעיות אם לא יקבלו את היחידה שרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא!

אל תדאג אחי,

השאלות במחשב מוצגות אצל כולם לא משנה איפה ישרתו וגם השאלה שקיבלת

אצל המראיינת היא שאלה קבועה..

איפה שתשרת יקבע ע"י הפרופיל והקב"א שלך!

לך תתאמן אצל דניאל הפסיכי בתל שמרון, תעשה יום סיירות ותעשה משהו מוצלח..

אל תדאג..

אם אתה לא תרצה קרבי רגיל ותשקיע את הנשמה תקבל מה שתרצה!:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה לחוץ?אני מקווה שענית בחיוב, שזה כן יהיה אסון =] אז יראו שאתה לא פראייר שדורכים עליו :)

Lev0 מעניין מאיפה הבאת את ההבחנה המעניינת הזאת.

אני יכול להעיד על עצמי שכאשר שאלו אותי (לפני כמה שנים...) מה יקרה אם אני אשובץ ביחידה אחרת - אמרתי שאני לא אהיה הכי שמח אבל אני אלך לשם. נראה לי שזו הייתה תשובה סבירה כי יש לי קב"א 56...

לגופו של עניין - אין תשובות "מכולת" של נכון ולא נכון - ומה שהמאבחנת עושה זה ניסיון לקבל רושם על המועמד ולא בודקת כל מילה שלו.

צריך להראות מוטיבציה ורצון לשרת בצה"ל בכלל וביחידות שדה בפרט.

צריך גם לזכור שהראיון הזה הוא חלק חשוב - אבל לא העיקרי בקביעת הקב"א של המועמד, אבל כן יש לו חשיבות בכל הקשור להגעה למיונים ליחידות מובכרות.

אם יש מוטיבציה ופרופיל מתאים בדר"כ מגיעים למיונים (ושם זה כבר סיפור אחר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...