ערוץ 24 - ערוץ המוזיקה הישראלית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערוץ 24 - ערוץ המוזיקה הישראלית

WizMaster

Recommended Posts

אז ערוץ המוזיקה הישראלית עלה לאוויר, לדעתי, עד עכשיו דיי ממלא את הציפיות, אין תקיעה על סגנון אחד, אלא יש מכל הסוגים.

הדבר היחיד שמפריע לי זהו מס' הקליפים הקטן יחסית שמשודרים, אבל זוהי בעיה שניתן לצפות מערוץ שעלה רק אתמול.

שיהיה בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוץ מצויין עד כה, טובה ובקיצור שיהיה להם בהלצחה.

בקשר לכמות הלא כל כך גדולה של הקליפים, זה עוד יגדל, יתרה מזאת ערוץ שכזה יהיה תמריץ גדול לתעשיית הקליפים בארץ ויעשו עוד הרבה קליפים. כמו כן יש לערוץ גישה לארכיונים של ערוץ אחד, זה אומנם לא קליפים אבל אני אהיה רק עוד יותר שמח עם מדי פעם ישדרו איזה הופעה ישנה של גזוז או משהו ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שורה תחתונה, ערוץ מגניב שנותן הזדמנות לאנשים לשמוע ולהשמיע , אבל.....

לצערי הרב (עם כל הכבוד ליואב קוטנר, ויש לי כבוד רב אליו), הגיעו למין החלטה אסטרטגית בערוץ 24 לתת במה לכל אדיוט שהחליט לתפוס גיטרה או מיקרופון ולשיר , לא משנה עד כמה רע הוא שר או מנגן .

אם הייתה זו תופעה שבאה לעיתים רחוקות ,הייתה נחה דעתי (יש דברים שצריך לשמוע בשביל לדעת שהם קיימים...) אבל

נדמה כי הטרנד החדש הזה הולך ומשתלט לו על הערוץ...

באמת...., אני לא מבין לאיזה קהל מופנים אותם חומרים. משיחות שניהלתי עם אנשים מביני דבר מתקבלת התחושה כי הנה

הולך ערוץ המוסיקה להפוך לאותם פחי זבל למוסיקה סגנון הmtv ובכך תגווע התקווה של ערוץ מוסיקה ישראלי איכותי , שיתן

הזדמנות לאמנים רציניים להשמיע, ולקהל בבית להנות ולהחשף למוסיקה טובה .

חבל.... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...