שביתת המצילים בתל אביב - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שביתת המצילים בתל אביב

MiniMizer

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=//412782

המצילים בתל אביב הכריזו על שביתה בעקבות התוכנית הכלכלית, לפיה יופחת שכרם מ 45 אלף ש"ח בחודש ל 30 אלף "בלבד".

בשעה שיש אנשים שלא מקבלים אפילו 2,000 ש"ח בחודש, המצילים מעיזים למחות על שכר של 30,000 (וגם אם הם יעבדו חודשיים, הכסף יספיק להם לשנה שלמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הציבור היה בוגר ומאוחד, היינו מורידים את המצילים מהעץ הגבוה שבו הם נמצאים.

לרוב הם משתטים במתרחצים ויודעים לצעוק בלי סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מה קרה?

אתה היית מאושר אם הייתי מפסיד שכר של 15 אלף ש"ח בחודש?

זה ירידה גדולה מאוד!

ביל גייטס מרוויח (נגיד!) 20 מיליון דולר ביום , אם נוריד לו מיליון דולר....גם זאת תהייה ירידה גדולה מאוד...

אני מקווה שהבנת למה אני מתכוון , ואם לא :

מציל , שמרוויח 45 אלף שקל בחודש ומורידים לו 15 אלף שקל , צריך להגיד תודה שהוא נשאר עם 30000 , כי גם זה לא מגיע לו.

כמו שנאמר יש אנשים שמרוויחים מתחת ל-2000 ש"ח בחודש, המצב הכלכלי בארץ....אני לא צריך להגיד לכם....

במיוחד עם כל הגזרות הכלכליות בזמן האחרון..

והנה כל כמה זמן אנחנו מגלים כאלו דברים....פשוט בושה.

מציל...45 אלף שקל בחודש ? מה קרה...!? 10000 יספיקו לו !!! לא ככה ?

אבא שלי מכיר מישהו שעובד בנמל חיפה , הבן אדם בן 60 לא יודע קרוא וכתוב , הוא "מנהל"...

58 אלף שקל בחודש...לא יודע קרוא וכתוב!

כמו כן , עובדי חברת חשמל...

ויש עוד....העיקר מעלים מחירים של לחם של אוטובוסים....מקצצים לאמהות חד הוריות....יופי , כל הכבוד ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תביא לי דוגמאות לאנשים שלא עובדים או מקבלים דברים בחינם.

אתה חייב להסכים איתי שיש הבדל בין אם מורידים לך מ20 מיליון נגיד ל19 מיליון בין הורדה מ45 אלף ל30 אלף.

זה פוגע הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא!!!

איך הם יכולים לעשות את זה?

מורידים להם את המשכורת ל30 אלף ש"ח? זה כולה פי 6 ממה שמרוויח אדם ממוצע ממעמד הביניים בישראל.

עם כל העבודה הקשה של המצילים?

הם צריכים כל היום לשבת בכסא ולהסתכל על הכוסיות בים, ופעם בחצי שנה הם אפילו צריכים להכנס לים בשביל להוציא מישהו שחושב שהוא טבע.

המסכנים, עכשיו איך הם יצאו לחופשות בחדרים הנשיאותיים בבתי מלון?

איך הם יתחברו לאינטרנט בOC768?

איך הם ישלמו לעוזרת בית שעובדת אצלם 15 שעות ביום את משכורת המינימום שלה?

ושאני לא אזכיר את נהג הלימוזינה ואת הטייס.

עכשיו ברצינות, שיגידו תודה שהם מרוויחים 30 אלף ש"ח בחודש, שני ההורים שלי ביחד מרווחים בחודש חצי מזה, ואני חושב שהתפקידים שלהם קצת יותר קשים, אמא שלי כימאית שמתעסקת עם חומרים מסוכנים

ואבא שלי מתקן טנקים.

שני ההורים שלי בחודש מרוויחים פחות מחצי מזה....

אבא שלי מהנדס החברה של תדיראן מזגנים ואמא שלי מטפלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=//412782

המצילים בתל אביב הכריזו על שביתה בעקבות התוכנית הכלכלית, לפיה יופחת שכרם מ 45 אלף ש"ח בחודש ל 30 אלף "בלבד".

בשעה שיש אנשים שלא מקבלים אפילו 2,000 ש"ח בחודש, המצילים מעיזים למחות על שכר של 30,000 (וגם אם הם יעבדו חודשיים, הכסף יספיק להם לשנה שלמה).

למה אתה לא בוכה על שכר של כדורגלנים/כדורסלנים???

הם הרי לא עובדים כל השנה וצריכים להתפרנס איכשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שמיני אמר הם לא מקבלים שכר מהמדינה!! (הכדורגלנים והספורטאים למינהם..).

כל עוד אדם פרטי (או עסקני הכדורגל וראשי הקבוצות הגדולות קרי שחר, הרציקוביץ' למינהם...) מוכן לשלם מכיסו הפרטי, שאת הכסף הרויח ביושר זה לא מזיז לי!

אבל כש ה 45000 ש"ח האלה יורדים מחשבון משלם המיסים, שזה אני ואתה, אז זה כן מזיז לי!

אם היינו בלגיה (טוב נו אין להם ים אבל זה רק בשביל הדוגמא..) והיינו צריכים לחפש היכן להוציא כסף אז מצידי שישלמו למצילים גם מאה אלף ש"ח, אבל לא כשיש לך חצי מיליון ילדים רעבים! ומאות אלף מובטלים שרק רוצים שכר מינימום כדי להשביע את ילדיהם!

בושה וחרפה!

המצילים אולי עובדים באמת חודשיים בשנה, אבל מותר להם (אני חושב) לעבוד בעוד עבודות שהם רוצים! אי לכך ובהתאם לזאת אני חושב שמגיע להם לקבל שכר מינימום, ואם לא זה אז לפחות שכר ממוצא במשק!

איזה מדינה אטומה רבאק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב להסכים איתי שיש הבדל בין אם מורידים לך מ20 מיליון נגיד ל19 מיליון בין הורדה מ45 אלף ל30 אלף.

זה פוגע הרבה יותר.

אני מסכים עם מה שאמרת פה, אבל תקשיב לזה:

כשמורידים מאמא חד-הורית (במקרה אמא שלי) שיש לה 4 ילדים

(אחותי בת 8, אחי בן 6 כמעט ואחי הקטן בן 2 וחצי)

שמקבלת בסך הכל 3,800ש"ח לחודש והורידה לה מזה עוד 749ש"ח מהביטוח הלאומי

ועוד רוצים שנחזיר להם בערך 5000ש"ח על ההפרשים!! (כלומר, ההצעה לקיצוץ הייתה לפני חצי שנה ובגלל שהם עדיין שילמו לנו רגיל עד עכשיו, אז הם רוצים שנחזיר להם את ההפרשים, כלומר עוד 749ש"ח כפול 6)

וגם הורידו לה מקיצבת הילדים עוד 400ש"ח בערך.

אז תגיד לי מה יותר כואב? כשמורידים ממישהו שמקבל 45,000 ש"ח 15,000ש"ח או שמורידים ממישהי שמקבלת רק 3800ש"ח, מורידים לה מזה עוד 1000ש"ח (בסכה"כ) וזה מישהי שממש צריכה את הכסף בשביל הילדים!

עכשיו תגיד לי מה יותר כואב???

ולכל אותם החכמולוגים שאומרים: "אז שתעבוד...."

אז שלכל אלו, תדעו לכם שחוץ מזה שהמצב היום הוא על הפנים וקשה למצוא עבודות, זה לא קל גם לטפל בילדים קטנים וגם לעבוד, וזה בכלל בלתי אפשרי כשיש ילד בן 2 וחצי!!!

ובכלל, מי שאומר דברים כאלו בדרך כלל אלו אנשים עשירים שזה מפריע להם שהם משלמים לביטוח הלאומי, אנשים שאין להם מושג מזה לחיות בלי כסף, כאלו שאומרים: "אם אין לכם, תאכלו עוגות!".

ואגב, זה לא שאמא שלי לא רוצה לעבוד, היא רוצה! היא לא אוהבת את העובדה שהיא תלוייה על הכסף של המדינה, אבל היא לא יכולה! מה היא תעשה עם הילד הקטן!??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...