המשטרה ואכיפת החוק - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשטרה ואכיפת החוק

Milford Cubicle

Recommended Posts

זה דיי ברור מאליו.

האדישות שלהם פשוט הורגת... מחלק הדוחות ההוא שהחנה את הרחב בדיוק באמצע הצומת פשוט התנהג למראין במגעילות.

כמו כן מפק"ל המשטרה והתשובה המטומטמת "מטעמי בטיחות". מה אתה מעדיפים שהוא ימות בתאונת דריכים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערות אישיות.

- הכתב קרציה. בגלל זה רוב האנשים לא התיחסו אליו ברצינות.. כאילו מדובר בכתב של עיתון בצפר מקומי.. (אפילו מפכל המשטרה לא האמין שה חדשות ערוץ 2.)

-הכתב קרציה.

-הכתב קרציה.

-באמת חוצפה, אבל מה לעשות.. עומרי אתה משרת בצבא אבל שוכח באיזה מדינה אתה גר..

- יש לנו שכן שוטר.

בעבודה נורא קשוח והכל... אחרי זה.. הבן אדם הכי שטוטניק שיש...

נסענו באוטו שלו של המשטרה.. לנופש...

כל הדרך נסענו 140. (לפעמים 160)

בלי חגורות (גם הוא כמובן)

שמשהו הסתכל עליו בעינים גדולות כאילו למה הוא בלי חגורות הוא סגר את החלון

אחרי זה שהיה פקקים הוא פשוט צפר לאנשים.. כדי שיזוזו קצת.. לא היה לי מושג מה הוא הולך לעשות

הוא דפק KICK על השוולים (!) בין מכונית, לא הנתיב שמיועד לאופנועים... אלה שולים שאסור להכנס אליהם...

הגענו ל160 כמעט שם

-בהמשך להערה הקודמת, טיוטה אחלה של אוטו ;D

-השוטר באמת מותק של בחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, זה חדש לכם? אתם חיים מתחת לאבן או משהו בזמן האחרון?

לחבר שלי יצא לראות את מפקד המשטרה שאחראי על הנוער בנהריה מפיל ראשים, שורף זולות של ילדים, ומה לא.

חוץ מזה, לפני שבוע יצא לי לראות חבורה ענקית של שוטרים רואים חבורה ענקית של ילדים רבים מכות, מסתכלים, נהנים, צוחקים מסתובבים והולכים. לא קוראים לעזרה, לא מנסה להפריד לא כלום.

חבורת זונות שרק עוברות על החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד באיזה עולם אתם חיים ? , אתם שמים לב על מה אתם מתרעמים ? על זה שמפכ"ל המשטרה מצפצף על החוק ? , זה חדש לכם ? , כאילו שאתם תלית שכולה תכלת , תפסיקו להיות יפי נפש , אני אומנם לא מסכים עם זה שהוא לא שם חגורה אבל הסתכלתם פעם על השר לבט"פ ? , הבן אדם יש לו תיק ובתור אחד כזה אסור לו אפילו להתנדב למשמר האזרחי אבל הוא ממשיך לכהן כשר לבטחון פנים , אז אתם באים למפכ"ל בטענות ? , אם כבר אתם יוצאים כנגד מערכת תצאו כנגד העומד בראשה ואחר כך תבוא לפקודיו ותתנו להם בראש .

חוץ מזה , לא כל השוטרים חארות ולא כל השוטרים עבריינים אז דיי להיות קטנוניים .

תעשו לעצמכם טובה ותרדו מהעץ שעליו טיפסתם , עזבו אותכם משטויות ותתעסקו בעיקר שזה למנוע פיגועים ואחרי שנגמור את המלחמה בפיגועים נתחיל לטפל במערכות הפנים ארציות .

ודרך אגב מישה , אם אני הייתי במקומך וזה היה תלוי בי , אותם שוטרים באותו יום היו מחזירים את המדים והתעודה ומוצאים עצמם מובטלים .

ורק שתדעו הכוח בידים שלנו הבעיה שאנחנו לא עושים איתו כלום .

ודרך אגב COM , כל אוטו יכול להיות אחלה אוטו , השאלה היא מי נוהג ברכב ומה מידת השליטה והידע שלו ברכב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...