איך MSI EX300? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך MSI EX300?

shloosh

Recommended Posts

ראיתי באינטרנט את הנייד הזה והתלהבתי,בכללי מה אתם אומרים עליו? יש מתחרה יותר טוב במחיר הזה?

(מחפש אך ורק 13.3 אינץ')

אני צריך את המחשב למוזיקה(מחבר כרטיס קול חיצוני)(וגם HD חיצוני) ולאינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משתלם ולא מתאים לצרכים שלך. אתה צריך יציאת HDMI? אם לא אז ה-Vostro 1310 יתאים והוא מגיע עם שלוש שנות אחריות.

לחילופין אפשר ללכת על משהו יותר זול כמו ה- E310 (עם שנתיים אחריות). האיכות לא טובה פחות והאחריות אינה של אייבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDELL מגיע רק עם 160 גיגה הארד דיסק, וגם כרטיס המסך בכלל בכלל לא משהו.

וכל זה באותו מחיר בדיוק כמו ה-MSI +הוא מאוד מכוער... מה יותר כדאי לא הבנתי פה.

לגבי ה- הוא נראה נחמד,יותר יקר אבל אולי נלך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך כרטיס מסך טוב לשימושים שציינת, זה רק חסרון בשבילך. מה שיותר כדאי בו זה שאיכות הבניה יותר טובה, המסך מט ואתה מקבל שלוש שנות אחריות של דל. נפח הארדיסק נראה לי שולי בהשוואה לתכונות הללו ועיצוב, טוב עיצוב זה עיצוב. שיקול שלך. החסרון היחיד לשימושים שציינת הוא כמו שאמרתי חוסר ביציאת HDMI, אם יש לך צורך ביציאת HDMI אז זו לא בחירה טובה.

ה-LG, לא בהכרח יקר יותר. במפרט הבסיסי בו הוא נמכר בדר"כ הוא דווקא ממש זול ולשימושים של מוזיקה, גלישה וצפייה בסרטים אין צורך במפרט מפוצץ בכל מקרה.

לדוגמא:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2840&CatCode=315

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הבעיה היתה בסדרות 8400 ו-8600. היו שמועות על כרטיסים אחרים בסדרות 8 ו-9 אבל לא ראיתי שום עדויות ששכנעו אותי. אישית זה לא מרתיע אותי ולא שמעתי על בעיות עם כרטיס המסך הזה.

זה כרטיס מסך מובנה ובסיסי, אין כאן אלמנט של צריכת חשמל חריגה. במונחים של כרטיס מסך מובנה הוא טוב למדי, בדר"כ קצת מעל ה-X4500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...