המלצה למחשב לסטודנטית ב 4-5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב לסטודנטית ב 4-5K

Muadib

Recommended Posts

שוב אני עוזר למישהו (היא...) לקנות מחשב => אתם שוב נקראים לדגל!

מדובר על 14'' , חייב צורב.

כדאי שיהיה בלוטות אבל לא הכרחי.

ה"לקוחה" עוסקת בעיקר בעבודות משרדיות בסיסיות, אבל גם עובדת ב photoshop.

אני לא יודע אם זה אומר שצריך הרבה או כרטיס מסך ראוי, את התיעדוף אני משאיר לכם...

חוץ מזה, בגלל שיש לה גם הרבה עבודות על המחשב, היה טוב אם היה דיסק יותר מכובד מה 160G הסטנדרטי.

אולי זה הרבה דרישות בשביל המחיר, אבל תגידו לי אתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...

אז ניסיתי להשיג את ה במחיר טוב בלי הרבה מזל.

ה נראה גם יופי, אבל אני רואה אותו בכל חנות כאילו עם מפרט אחר (מעבדים שונים, ללא אפשרויות החלפה)

כמו גם שאני מאד רוצה דיסק מהיר ואני לא מוצא אפשרות לשדרג אותו באף אחת מהחנויות בהן חיפשתי.

האם זה רק אני שלא מוצא?

כך או כך, אפשר אולי לנסות למקד אותי במפרט?

ושאלה אחרונה - האם עבודה בפוטושופ לא מצדיקה כרטיס מסך נפרד?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה ב-CS4 יכולה להצדיק כרטיס מסך נפרד אם אתה עושה שימוש בתכונות המואצות גרפיות.

דיסק קשיח ניתן לשדרג בכל מקרה, לא צריך להיות כתוב שום דבר. אתה קונה דיסק קשיח מתאים ומתקין אותו/ מבקש מהחנות להתקין לך אותו. דווקא את ה-SL400 בדר"כ אפשר למצוא בארץ עם מבחר מצומצם יחסית של או קונפיגורציות . בין אילו אתה מתלבט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה הזריזה.

אני רואה שה 2743CTO נופל הכי טוב בטווח המחירים שלי.

אז השאלה היא בקשר לכרטיס המסך. אין לי מושג איזה תכונות משתמשות בהאצה גרפית...

אני תמיד קיבלתי את הרושם שכיוון שאין פה חישובי 3D וכאלה שדווקא הזיכרון יכול להיות יותר משמעותי במקרה זה.

מה את אומרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2743CTO יכול להיות למעשה כל קונפיגורציה אפשרית לדגם :) CTO אומר - Configured to Order/ Customized to Order, כלומר שהמחשב הורכב לבקשת הלקוח (או במקרה הזה היבואן). בקיצור, זה לא אומר בפני עצמו כלום על המפרט של המחשב.

בקשר לכרטיס המסך, זה רלוונטי רק לפונקציות מסויימות ב-CS4 כפי שאמרתי. אין לי דרך לדעת האם היא עושה בהן שימוש או לא :nixweiss: אפשר לראות רשימה של הפונקציות הללו באתר של Photoshop אני בטוחה, או לצפות בוידאו שממחיש אותן ב-. אני ממליצה שתשאל אותה במה היא משתמשת, היא צריכה לדעת. אם מדובר בשימוש בסיסי יחסית בתוכנה ולא בעבודה מקצועית סביר להניח שזה רחוק מחיוני.

ניתן להשתמש ב-CS4 עם כרטיס מסך מובנה, הדברים הספציפיים שנתמכים בהאצה גרפית לא יתפקדו. ב-CS3 אין כלל האצה גרפית וכרטיס המסך לא משנה.

עריכה: יש מצויין ב-NotebookClub:

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-d630-t8100-nvd.htm

זה מחשב של 14.1" עם מפרט חזק יחסית, איכות טובה, אחריות עסקית לשלוש שנים, מסך מאט, רזולוציה גבוהה מהסטנדרט וכרטיס מסך נפרד (שיכול להיות טוב או רע בהתאם לצרכים). זה אמנם דגם מהדור הקודם, אבל זה דיל טוב וזה נכנס בתקציב. החסרון היחיד הוא שה-Quadro nvs 135m נכלל בסדרות הבעייתיות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...