מה אתם יכולים להגיד על אבנט כחול? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם יכולים להגיד על אבנט כחול?

Alex89

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק סיימתי קורס מקביל של "אבנט כחול" בחיל הירוק - אצלנו זה נקרא "אבן יקרה" או "אבנט ירוק". בתכלס, אתה כמו ה"בזק" של הצבא.

איך הקורס?

סך הכל, קורס די בלאי. לומדים הרבה חומר ולומדים איך לשנן את החומר בצורה כזאת שתוציא אחרי זה ציון טוב במבחן.

לעיתים יש נושאים מעניינים, אבל הרוב משעמם מאוד.

לגבי השירות, קשה לי להגיד לך כי אני מתחיל מחר לשרת בתפקיד, אבל האנשים שנמצאים בתפקיד אומרים שהשירות מעניין (כמו כל דבר בצבא, קח הכל ברבון מוגבל... לי אמרו שהקורס טוב, אבל הסתבר לי בסופו של דבר שהקורס די עלוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבנט כחול זה לא רק טלפוניה, זה גם בקרה ותפעול של WAN ברמת הIP וברמת תשתיות כמו בקרת SDH ודברים נוספים הקשורים בקשר ותקשורת נתונים.

יש דברים שאפשר למצוא בהם עבודה ממש לא רעה אחרי הצבא ואתה גם יכול להתקין טלפונים כל השרות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבנט כחול זה לא רק טלפוניה, זה גם בקרה ותפעול של WAN ברמת הIP וברמת תשתיות כמו בקרת SDH ודברים נוספים הקשורים בקשר ותקשורת נתונים.

יש דברים שאפשר למצוא בהם עבודה ממש לא רעה אחרי הצבא ואתה גם יכול להתקין טלפונים כל השרות שלך.

אפשר למצוא עבודה טובה או ממש טובה? :)

אשמח לעוד דעות על אבנט כחול מעוד אנשים אפילו אם זה אותה דעה אולי היא לא לחלוטין אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק סיימתי קורס מקביל של "אבנט כחול" בחיל הירוק - אצלנו זה נקרא "אבן יקרה" או "אבנט ירוק". בתכלס, אתה כמו ה"בזק" של הצבא.

איך הקורס?

סך הכל, קורס די בלאי. לומדים הרבה חומר ולומדים איך לשנן את החומר בצורה כזאת שתוציא אחרי זה ציון טוב במבחן.

לעיתים יש נושאים מעניינים, אבל הרוב משעמם מאוד.

לגבי השירות, קשה לי להגיד לך כי אני מתחיל מחר לשרת בתפקיד, אבל האנשים שנמצאים בתפקיד אומרים שהשירות מעניין (כמו כל דבר בצבא, קח הכל ברבון מוגבל... לי אמרו שהקורס טוב, אבל הסתבר לי בסופו של דבר שהקורס די עלוב).

אבן יקרה?

זה הרי מה שעושים בוגרי פרוייקט עדן של תקשוב לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...