קורס חיצוני לבגרות במתמטיקה (הרבה שאלות) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס חיצוני לבגרות במתמטיקה (הרבה שאלות)

Sting

Recommended Posts

אני מעונין לעשות קורס חיצוני לבגרות במתמטיקה ברמה של 4 או 5 (כניראה 5) , ורציתי שמישהו שהיה באחד הקורסים יוכל לענות לי על כמה שאלות ... ???

1.איך הקורס מתנהל ?

2.האם באמת יש שם סיכויי הצלחה גבוהים ?

3.איך המורים שם ?

4.אם אני מתקשה במשהו או נתקעתי מאחור אז המורה יסביר לי באחד על אחד ?

5.כמה תלמידים יש בכיתה ?

6.האם ה 5 יחידות באמת קשה ? וכמה אמורים באמת להשקיע כדי להוציא ציון טוב ?

7.האם מלמדים מההתחלה \בסיס ?

8.איפה הכי ממולץ ללמוד ?

9.כמה קורס כזה עולה ?

10.מתי ההרשמה נפתחת ?

11.כמה זמן נמשך הקורס ?

12.כמה ימים בשבוע \שעות ?

וכל מידע חשוב שיכול לעזור ולתרום...

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לך :-) אני לא יכולה לענות לך על כל השאלות כי חלקן תלות-מקום (תאריך פתיחה וכו', אלה דברים משתנים..) אבל באשר לרמה אני יכולה לעזור. אני למדתי בתיכון רגיל וסיימתי השנה 5 יח"ל מתמטיקה עם 97 סופי. אני מכירה מישהו שלמד בכזה קורס (מכללת טומשין, סניף ראשל"צ ), אבל הם קיימים בהמון בתי ספר (קידום, יואל גבע, מכון שחר ואחרים).

יש שם סיכויי הצלחה גבוהים במידה ואתה משקיע ובעל מוטיבציה, אחרת זה לא ילך. אם אתה מתקשה בתרגיל או נתקעת, תמיד תמיד יש לך לאן לפנות. ישנן מעבר לשעות הקורס הרגילות שעות שנקראות "שעות תרגול", שהן לא חובה (!), בהן המורה פותר תרגילים ע"פ בקשת התלמידים, או עוזר להם אישית (נותן רמזים, מתקן טעויות...). 5 יחידות מתמטיקה זה לא קל. צריך להשקיע המון ולהיות עקבי בהכנת שיעורי בית. כל עוד אתה לא תפספס שום שיעור (כל שיעור הוא קריטי מאד, רצים עם החומר) ותכין תמיד שיעורי בית, אתה תהיה בעניינים ותוכל לעקוב. לקראת הבגרות עצמה מתרגלים המון, אל תדאג. אבל שוב, השקעה היא פן מאד חשוב פה, אם אתה לא מוכן לתת את מיטב שעות יומך בשביל המתמטיקה אז חבל לך על הזמן, עדיף כבר ללכת ל-4. מלמדים את הכל מהבסיס, החל מסדר פעולות חשבון. פרטים נוספים עדיף שתשאל מכללה ספציפית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הילה די אמרה הכל.

בתכלס זה בעיקר אתה - כלומר אם אתה מוכן לתת את מה שצריך (וזה כולה ל 4 חודשים אז לך על זה)

אני אישית למדתי בלחמן (5 יח') הקורס היה מצויין המורה היה מעולה (שמש) - מסביר מצויין, מלמד בכיף היה ממש כיף לבוא ללמוד אבל ברור שבלי לעשות ש"ב ובלי לתרגל אין לצפות לקסמים כי הם לא קורים.

שעות התרגול קיימות גם בלחמן - אני מניח שבכל בתי הספר - הכי חשוב ללכת לפי המורה שמלמד כי בתכלס הוא זה שעושה את ההבדל.

מלמדים הכל מההתחלה ממש מחומר של כיתה ט' לדעתי ככה שאין בעיה לבוא בלי לדעת/לזכור כלום למרות שאם אתה בעניינים זה יכול רק להקל. אבל הכי חשוב מהכל זה ללכת עם כל הלב - כי אם אתה זורק קצת בדרך אתה משלם בציון (אני למשל פגשתי בחורה בקורס - ומרוב שהיה לנו טוב "ללמוד" ביחד זה לא ממש קרה ודי נדפקנו בציון בסוף - קבלתי 90 נראה לי - (נו אני זקן זה היה מזמן) )

אנחנו היינו איזה 20 תלמידים ולמדנו פעמיים בשבוע אבל זה ממש משתנה בין בתי הספר והתקופות - פשוט תתקשר לכולם ותראה.

אז זהו - בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעונין לעשות קורס חיצוני לבגרות במתמטיקה ברמה של 4 או 5 (כניראה 5) , ורציתי שמישהו שהיה באחד הקורסים יוכל לענות לי על כמה שאלות ... ???

1.איך הקורס מתנהל ?

2.האם באמת יש שם סיכויי הצלחה גבוהים ?

3.איך המורים שם ?

4.אם אני מתקשה במשהו או נתקעתי מאחור אז המורה יסביר לי באחד על אחד ?

5.כמה תלמידים יש בכיתה ?

6.האם ה 5 יחידות באמת קשה ? וכמה אמורים באמת להשקיע כדי להוציא ציון טוב ?

7.האם מלמדים מההתחלה \בסיס ?

8.איפה הכי ממולץ ללמוד ?

9.כמה קורס כזה עולה ?

10.מתי ההרשמה נפתחת ?

11.כמה זמן נמשך הקורס ?

12.כמה ימים בשבוע \שעות ?

וכל מידע חשוב שיכול לעזור ולתרום...

תודה מראש

1. בצורה חופשית יותר מבטיחון, אין משמעת. אתה לא מחוייב לעשות שעורי בית.

2. בד"כ כן, כי אין מגן והמורה מלמד אותך כדי להצליח ולא כדי להתקיל אותך.

3. תלוי על איזה בית ספר אתה נופל ואיזה מורה.

4. בד"כ כן.

5. מספר די קטן, אלא אם כן מדובר במורה מבוקש.

6. די, וזה גם די תלוי ברקע שלך ובמידת הרצון שלך.

7. בד"כ כן, ויש הכנה שבועיים לפני שהקורס מתחיל, אבל זה שוב תלוי ברקע שלך.

8. איפה שהכי נראה לך תשאל באנקורי וכל אלה.

9. בין 2K ל5K.

10. הם ירשמו אותך גם יום לפני שהקורס נפתח, מבחינתם. אתה רק צריך להסדיר את הרישום לבחינה עם משרד החינוך.

11. משהו כמו 4 חודשים.

12. בד"כ פעמיים בשבוע, אבל של 4-6 שעות אינטנסיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...