עזרה: ניתוב רוחב הפס! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה: ניתוב רוחב הפס!

Alpha_Romeo_dx

Recommended Posts

שלום, יש לי ביתית הכוללת 2 מחשבים, המחשבים מחוברים ישירות אחד לשני, והמחשב שלי לאינטרנט [adsl]

כאשר המחשב השני משתמש באינטרנט[כל פעם שהוא גולש בדפדפן בלבד], הוא לוקח לי רוחב פס די גדול, וכשאני משחק באינטרנט, יש לי קפיצות של פינג מ 20 ל 3000 :( ממש לשניה כל פעם שהוא עובר לאתר אחר..

איזה תוכנה יכולה לעזור לי לנתב את רוחב הפס ולתת לו[למחשב השני] ראשות לקחת רק חלק ממנו... ולא הכל.....

ד"א

אני מחפש תוכנה!! ולא תגובה ממישהו "שאני לא מבין" "וזה לא ככה" "תעשה fomrat"

תודה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקמבן משהו..

בעיקרון, התוכנה מגבילה את כמות המידע לשנייה שעובר ברשת מסויימת בכיוון מסויים.

אם מדברים על תצורה של מחשב שרת ומחשב קליינט, מתקינים את התוכנה במחשב השרת, ומגבילים את המידע היוצא ברשת עם מחשב הקליינט למספר מסויים של בייטים לשנייה. אפשר גם להתקין את התוכנה במחשב הקליינט, ובאותו אופן להגביל את כמות המידע הנכנס ברשת בשנייה.

אם התצורה היא עם ראוטר, ניתן להתקין את התוכנה במחשב שעליו רוצים להגביל את המהירות, ומגבילים את המידע הנכנס למחשב הזה (ברשת היחידה שהיא מחובר אליה, הרשת עם הראוטר) למספר מסויים של בייטים לשנייה.

קח בחשבון שזה יגביל לא רק את האינטרנט, אלא כל מידע שעובר ברשת. אם אתה מעביר קבצים ממחשב למחשב, אל תתפלא אם זה יהיה מאוד איטי.

מה שטוב בתוכנה הוא שלא צריך להשאיר אותה פתוחה בשביל שהיא תעבוד.

מספיק להתקין, להגדיר מה שצריך, וזהו. ההגבלה תפעל גם כשהתוכנה סגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי מעניין. לא ראיתי עדיין תוכנה ששולטת על רוחב הפס (כמו ש- QoS - Quality Of Service מבצע).

לדעתי יש כאן עבודה בעניים, הכל למראית עין. בקרה על רוחב הפס אמור להיות מבוסס חומרה, ושילטה על שעונים וDelay's בנתבים - Switch's.

התוכנה פשוט יכולה לעקב משלוחים של מנות תקשורת ולא יותר מזה. אבל שווה לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udicol, התוכנה עובדת מצויין. שום עבודה בעיניים. אני יכול להבטיח לך זאת אישית.

ול-Alpha_Romeo_dx, כמו שאמרתי, יש שתי דרכים:

א. תתקין את התוכנה על המחשב שלך, ואז תגביל את השליחה למחשב השני ל-50 קיי, ואת הקבלה מהמחשב השני ל-5 קיי.

ב. תתקין את התוכנה על המחשב השני, ואז תגביל את הקבלה מהמחשב שלך ל-50 קיי, ואת השליחה למחשב שלך ל-5 קיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף את ההגבלה לא לשים על חבילות שמגיעות מהמחשב שלך למחשב השני כדי לא לדפוק את מהירות העברת הקבצים ברשת

אם אתה רוצה אתה יכול לשים חבילות TCP מ-IP שלך ל-IP של השרת עם מהירות לא מוגבלת וכל חבילה אחרת ל-IP של המחשב השני הגבלה על 50K או משהו בסיגנון

הרבה יותר יעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...