Steam - הדיון הראשי - עמוד 223 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה 15 שקל, זה באמת שאלה?

האמת שאני עכשיו מתבעס קצת שקניתי אותו לפני שלושה שבועות (היה גם בהנחה משמעותית, אבל עכשיו יותר טוב :P)

לא יצא לי לשחק בו עדיין, אבל נראה שאפשר להעביר איתו את הזמן...

אגב זה כותב לי שכבר יש לך אותו

עריכה..

יש לי דווקא את ה complete pack שעולה קצת יותר, 5.74$, אז נראה שלא הפסדתי כלום, זה אותו מחיר שאני שילמתי אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

]

נשמע דומה לגוטיק,

בשורה התחתונה, מומלץ או. לא?

והאם יש קשר עלילתי בין הראשון לשני

אין לי את הראשון . שיחקתי איזה 19 שעות (בwasted כתוב 40 אולי שכחתי אותו פתוח או ששיחקתי בו יותר :s05: ) בact 1 אבל אני אוהב להתפזר. תבדוק gameplay reviews . אם אתה שואל אם נהנתי מהמשחק כנראה שכן - שיחקתי בו זמן די סביר . ראיתי שהוא עולה 10$. אני די בטוח ששילמתי עת המשחק יותר ממה שהוא עולה היום אולי פי 2. לא אהבתי את oblivion וחיפשתי משהו יותר פשוט ודי אהבתי את משחק הבסיס ממבט ראשון אז קניתי את ההרחבה בהנחה נמוכה יותר .

אני קניתי אתמול את Skyrim למרות ש30 דולר זה קצת יקר אבל המחיר זה לא ממש משהו שעצר אותי. אני מעדיף לקנות משחקים שאני אשחק הרבה ואז המחיר שלהם הוא לא ממש פקטור כי הROI די גבוה.

הנה הwastedonsteam שלי. הממוצע שלי די סביר אבל יש כמה קניות שכנראה לא הייתי צריך לעשות. החברים האמריקאים שלי הרבה יותר בזבזנים ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LA.NOIRE ב $3.74 - שווה או שעדיין פורט מחורבן?

עם יש לך מיפרט מספיק טוב הגירסה המורחבת מאוד מישתלמת במחירים האלו

סך הכל המישחק טוב אבל דורש חומרה כמו GTA4

גם כיף לשחק בו עם גימפאד 360,ככה אני שיחקתי

הוא מתחיל חלש ,אופך למעניין ,ובסוף קצת משעמם אבל נותן מספיק שעות מישחק עד לשם

בגדול הוא בין לשאנמו

אתה מוצא רמזים בעולם המישחק חוקר עדים וכו אבל גם יש חלקי אקשן של מירדפים ויריות

גם להרבה מהתיקים (תחשוב על זה כמו שלבים) יש כמה אפשרויות לסיום התיק ורוב הסיכוים שבלי מדריך לא תעשה 100% בריצה הראשונה על תיק

אבל אתה יכול לחזור על תיקים

יש גם משימות צד חביבות ויש אציוומנטים

בגדול היתי אומר שהגירסה המורחבת שווה גם 30$ אז בטח במחירים המצחיקים האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו עם יש לע כבר GTA4 מקורי אני חייב להירשם ולשחק דרך WIN LIVE או אפשר להוסיף אותו לסטים?? אפילו שעשיתי לו כבר הפעלה דרך הלייב.

אני פשוט רגיל לממש הנוח והקל והכייפי הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן לקנייה הראשונה שלי... Trine 2 בשעה טובה... 3.74$

ומי שלא קנה עדיין, Killing floor גם ב 3.74$

היה לי קטע עם המשחק הזה.

אני מחכה הרבה זמן למבצע עליו וכשראיתי אותו במבצע 7.49 דולר, לא חשבתי פעמיים וקניתי. יום אחרי אני רואה שהוא זכה בבחירת הקהל לקבלת הנחה גדולה יותר - 3.75 :kopfpatsch::pissed:

אבל לא נורא, הוא עדיין שווה הרבה יותר ממה שקניתי אותו. במחיר של 3.75 דולר זה פשוט הפסד לא לקנות אותו. משחק מדהים.

משחק מומלץ נוסף הוא The Binding of Isaac שנמכר עכשיו ב-2.5 דולר ובבחירת הקהל עלה 1.5 בערך (הפעם קניתי במבצע הגדול יותר :P)

תגידו עם יש לע כבר GTA4 מקורי אני חייב להירשם ולשחק דרך WIN LIVE או אפשר להוסיף אותו לסטים?? אפילו שעשיתי לו כבר הפעלה דרך הלייב.

הלייב זה חלק מהמשחק ואתה חייב להירשם דרכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה וקנית מחנות גירסאת DVD

ה CDKEY לא תואם לסטים גם אם לא עשית לו אקטיבציה דרך ה WIN LIVE .. ככה שזה לא משנה

אתה צריך CDKEY תואם סטים

אתה יכול להוסיף אותו בתוך קיצור דרך לסטים, אבל עדיין תצטרכך דיסק במידה ויש לך את גירסאת ה DVD

אני בכל אופן קניתי את גירסאת ה שהמשחק יצא ושוב פעם קניתי דרך הסטים את כל הסידרה של ב 12.49$ (כוללת את כל הסדרה !)

אתה יכול לחכות לדיל דומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלייב זה חלק מהמשחק ואתה חייב להירשם דרכו

בדיוק

מעצבן אבל ככה זה

דרך אגב לא חיבים לעשות את כל ההרשמה עד כמה שאני זוכר

אני חושב שאפשר לדלג על חלק מההרשמה אבל אז לא יהיה לך אונלין עד שתירשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכל אופן קניתי את גירסאת ה DVD שהמשחק יצא ושוב פעם קניתי דרך הסטים את כל הסידרה של GTA ב 12.49$ (כוללת את כל הסדרה !)

אתה יכול לחכות לדיל דומה

החבילה הזאת עולה עכשיו 25$, אבל זה עדיין שווה כי זה כולל את כל המשחקים בסדרה

http://store.steampowered.com/sub/4466/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק

מעצבן אבל ככה זה

דרך אגב לא חיבים לעשות את כל ההרשמה עד כמה שאני זוכר

אני חושב שאפשר לדלג על חלק מההרשמה אבל אז לא יהיה לך אונלין עד שתירשם

וואלה אני פשוט יש לי פחד מסויים מקניה דרך סטים אז העדפתי ובכלל אני קונה משחקים בבאג כמעט כל הזמן קונה רק מה שאני יכול לגעת בו חחחח :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BUG זה מקום הכי יקר לקנות בארץ, אפילו אם אתה מעדיף לקנות משחק בצורת הדיסק ;D

אין מה לפחד מ . אני גם גיליתי אותו ב2009 ומאז לא קניתי אף משחק בקופסה ויש לי יותר מ100 משחקים בספריה שלי ב . לפני זה גם קניתי ב BUG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...