בעיה עם הLine Sync - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הLine Sync

Enforcer

Recommended Posts

שלום :)

יש לי בעיה והמליצו לי על הפורום הזה (Athlon~WINGS)

בכל מקרה, זאת הבעיה.

יש לי מודם מסוג: Alcatel Speed Touch Home. שעובד עם הספקים 012 ובמהירות של 1.5 מגה.

חבר של אבא שלי "שיחק" עם המודם והפך אותו לנתב. הוא מבין הרבה במחשבים והוא עובד כאדמיניסטרטור באוניברסיטה או משהו.

אחרי שהוא הפך אותו לנתב הכל היה בסדר. לאחר כשבוע הLine Sync התחיל להבהב ו"לזרוק" אותי מכל משחק לאחר כדקה -שתיים.

חבר של אבא שלי בא, בדק, פתח את הפורטים של השרתים שבהם אני משחק והלך - הבעיה ממשיכה.

רציתי שהוא יגיע עוד פעם אבל הוא בן- אדם עסוק (לא).

אז ניסיתי לאפש את המודם לDefaults. האינטרנט נותק :-\

לקח לי שעה וחצי של דיבור עם טכנאי בטלפון בשביל לתקן. אני לא רוצה לעשות עוד משהו כזה.

עצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורת Line Sync מהבהבת, זו בד"כ בעייה בתשתית. או בחוטי טלפון מהבית שלך למרכזיית בזק, או בחיבור של הקו שלך במרכזייה בבזק, או במודם שעובד מול המודם שלך במרכזייה בבזק, או במודם עצמו שלך בבית.

בכל אופן, זה לא אמור להיות קשור לשידרוג לנתב.

נסה להחזיר את המודם למצב Home. למרות שנראה לי שבשיחה עם בזק הם החזירו לך אותו ל-Home, אבל אני מציין זאת ליתר ביטחון.

כשהמודם במצב Home, תבדוק אם נורת ה-Line Sync ממשיכה להבהב. אם כן, תתקשר לבזק ותודיע להם על הבעייה. הם אמורים לסדר בעצמם את התשתית שלך ולסדר את הבעייה.

אם הנורה לא מבהבהת במצב Home, תחזיר שוב ל-Pro ותבדוק שם.

אם הנורה כן מהבהבת במצב Pro אבל ב-Home לא, כנראה הבעייה במודם שלך.. נסה להחליף אותו אם תוכל..

אם הנורה לא מהבהבת ב-Pro, כנראה בשיחה עם בזק הם סידרו את הבעייה והכל בסדר.

רק בכדי להבהיר: אני לא אומר לך להתקשר לבזק כשהמודם במצב Pro, בגלל שאתה פשוט תשמע את המשפט המעצבן שלהם "אנחנו לא תומכים בנתבים." והם סתם בסוף יחזירו לך את המודם ל-Home וזהו..

נ.ב.- הנה כמה מדריכים על מעבר מ-Home ל-Pro (ובסוף יש הסברים איך לחזור שוב ל-Home), שתדע לעשות זאת גם לבד:

http://www.avi.org.il

http://www.techno.co.il/community/viewtopic.php?t=567

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אני אנסה אבל אם זה לא יצליח ומשהו יתקלקל אבא שלי יתרגז :o

אבל פעם קודמת שדפקי את המודם (אתמול ) זה בגלל שלחצתי על defaults אז היום אני לא יעשה את הפעולה הזאת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהם..בדקתי.. והמודם שלי עכשיו במצב Home.

עכשיו אני לא רוצה להחליף לPro כדי לבדוק עם אז זה יעשה בעיות כי אני יודע שגם אז זה עושה בעיות . (בגלל זה לחצתי על eafult מההתחלה)

אז מה עושים עכשיו?

אה ולשאלה שלך בהודעה פרטית , לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבזק אין בכלל מושג איזה מודם יש לך

לי קרתה בדיוק אותה הבעיה

אחרי שעשיתי שידרוג לפרו כולל עדכון ביוס לאלקטל (מעניין ומסוכן) התחילה אצלי בדיוק אותה הבעיה של נורת ה-Line Sync מהבהבת

התקשרתי לתמיכה של ה ADSL בבזק והבן אדם אמר לי רק רגע, אני עושה ריסט למודם שעומד מולך

ואחרי כמה שניות הכל נגמר לעולמי עד (הבעיה כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...