מכשירים ברשת החדשה של פלאפון - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשירים ברשת החדשה של פלאפון

yaloner

Recommended Posts

שלום לכולם,

כבר הרבה זמן אני שוקל לעזוב את פלאפון (למרות שיש לי מסלול מעולה) בגלל המכשירים העתיקים והיקרים שיש להם. פתאום להפתעתי נודע לי שפלאפון עברה לרשת חדשה, אני חשבתי שזה יקח עוד שנים אבל טעיתי.

יש פה כתבה קצרה מ-ynet על הרשת החדשה וקצת על המכשירים http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3656963,00.html

אני לא כל כך מכיר את המכשירים שהוזכרו שם בכתבה וגם לא מצאתי בשום מקום את הקטלוג המלא של המכשירים החדשים.

מי יכול לספר לי קצת על המכשירים החדשים שהם מציעים?

אני כרגע בדיונים איתם וכנראה יתנו לי מה שאני רוצה, אז לפחות שאגיע מוכן להתמקחויות.

תודה רבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אדבר מהתחום של Ericsson, בו אני הכי מתמצא:

מה שפלאפון מוכרת זה הC905 של אריקסון...מדובר במכשיר הדגל של אריקסון.

המכשיר החדש ביותר מסדרת "C" [סדרת C זו סדרת הCYBERSHOT של אריקסון, הייעודית לצילום]

אני אמנה לך פה על חצי יד את התכונות של המכשיר:

-מבוסס על מערכת ההפעלה החדשה A200, שכוללת תפריטי , את נגן הWALKMAN3, חישן תנועה פנימי [ברגע שאתה מסובב את הפלאפון המסך מסתובב אוטומטית] תפריטי המדיה החדשים וכל מה שתצפה מפלאפון...מן הסתם גם מאיץ גראפי לתמיכה במשחקי JAVA בתלת מימד+תמיכה בחישן התנועה ע"מ לשחק משחקים קצת יותר "אינטראקטיביים" [למשל, לשלוט ברכב שאתה נוהג בו ע"י הטיית הפלאפון]

-המכשיר כולל מצלמת 8 מגה פיקסל עם אוטופוקוס מצב מקרו, בנוסף לתוכנת CYBERSHOT 2.1...אם זה לא הספיק לך, המכשיר וכלל פלאש סנון [XENON] אמיתי ותאורת לד משולשת לצורך צילום . לא זכור לי מה איכות הוידאו, אך המכשירים החדשים מקליטים על פורמט MP4 ואת והסאונד מוקלט בסטריאו, ככה שיש לך צילומי מאוד איכותיים...תוכנת הCYBERSHOT 2.1 כוללת, מעבר להרבה פונצקיות מתקדמות של תוחכמת, גם תוכנה לזיהוי פנים וגם תוכנה לזיהוי חיוך.

-המכשיר כולל מובנה.

-המכשיר כולל קישורית WIFI להתחברות מהירה לאינטרנט

-וכל שאר הפיצ'רים שהיית מצפה מהפלאפון...דפדפן HTML מובנה, תמיכה בכל פורמטי המדיה האפשריים, TRACK ID [תוכנה לזיהוי שירים שמתנגנים בסביבתך], בלוטות' 2, אינפרא אדום, תמיכה בעד 8GB באמצעות כרטיס M2, מולטיטאסקינג, וכו' וכו' וכו'.

תמונות:

sony-ericsson-c905-cyber-shot-mobile-review-4.jpg

se-c905-02.jpg

1116704e1bli.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומר לכם שזה ה-פלאפון בכול מובן המילה

מכשיר מדהים פלאש קסנון חזק בהחלט (משומה הוא חזק יותר מהפלאש XENON של הN82 והK800I\810)

מצלמה חדה מאוד ומהירה.

המכשיר עצמו מהיר גם כן ומגיע עם זיכרון פנימי של 8GB

WIFI

מומלץ מאוד!

יש פלאפון שנקרא FLIPSHOT וזה אחד הפלאפונים הכי טובים לצילום,עם זום אופטי (כן זום של מצלמה) X3 ועדשות טובות מאוד.

איכותי מאוד בצילומים,המסך גם נגד שמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט נראה יופי של מכשיר!

איך הוא בכיוונים יותר עיסקיים? למשל קבלת מיילים (וקריאת מסמכים מצורפים) או קבלת פקסים...

תומך גם באלה.

אגב, שכחתי לציין, המצלמה של המכשיר גם כוללת פונקציית זיהוי פנים אוטומטית וכן זיהוי חיוך ע"מ לתת אופטימאליות כשמצלמים פנים של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי נראה מסך סוני אריקון 16M צבעים?

הוא פישל בזה..

262K צבעים..

לא יודע מה הבעיה עם זה...

אתה לא יכול להבדיל בין המסכים של SE למסכים של [למשל..]

מסך איכותי של 256K צבעים שווה ברמה ואפילו מתעלה על מסך סביר של 16M צבעים...אתה לא יכול להבדיל בהעדר צבעים, אפילו לא במצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה הבעיה עם זה...

אתה לא יכול להבדיל בין המסכים של SE למסכים של [למשל..]

מסך איכותי של 256K צבעים שווה ברמה ואפילו מתעלה על מסך סביר של 16M צבעים...אתה לא יכול להבדיל בהעדר צבעים, אפילו לא במצלמה.

צילמתי תמונה עם הפלאפון שלי שיש לו 256K ו5MP זה W902

חבר שלי צילם אותה תמונה בדיוק עם 16M ו3MP וזה היה 5600

אצלו ראינו יותר ברור ואיכותי.

אבל כשמעבירים למחשב, ראינו ששלי עוקף ברמות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...