קניית מחשב בתקציב של כ 6000 ש"ח למשחקים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב בתקציב של כ 6000 ש"ח למשחקים

AdvantageP

Recommended Posts

שלום לכם, אחרי ימים שלמים של חרישה באינטרנט על כל הדגמים אני מאוד מאוכזב מכל הדגמים שיש בארץ.

בקיצור הדגמים היחידים שעם מפרט נורמאלי +- למשחקים זה 1179ej ו 1190ej (שהוא קצת יקר יותר אבל לא נראה לי שווה את התוספת מחיר המעבד לא בהבדל כ"כ משמעותי)

מה שאני רוצה לשאול זה ככה - למישהוא יש מושג למה הדגמים שמוכרים בארץ ירודים בכמה רמות מהמחשבים בחו"ל של אותו דגם... למשל 1179 של PAVILION

מצאתי את הדגם שלו בארץ אחרת, יש לו Wifi-N - שזה מאוד חשוב לי, ויש לו גם ועוד כמה תוספות לא זוכר בדיוק אבל שני אלה דברים חשובים.

אבל מה בארץ אין לו כלום הכל נשאר על דור קודם.. עשו עלינו חרם בעולם או מה, אני לא מבין למה אני מתעכבים כל כך הרבה מאחורה עם המחשבים הניידים.

הודה לכם על תשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו סוג של עזרה אתה מחפש? שני הדגמים שציינת אכן מתאימים למשחקים אך אין ביכולתנו להביא לארץ קונפיגורציות שלא קיימות כאן. מישהו שיוכל להגיד לך מדוע מדיניות השיווק של היא כפי שהיא אני לא חושבת שתמצא כאן. זה המצב וכנראה שאם היה ביקוש בארץ למחשבים במפרט גבוה יותר ובעלות גבוהה יותר הם היו נפוצים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...