העין - לא לבעלי לב חלש - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העין - לא לבעלי לב חלש

ORrrr

Recommended Posts

ואתה לא יכול לדעת מה אני עושה בחיי האמיתיים מהידיעה שאני צופה בסרטונים כאלה או אחרים, ואם אומר לך שאני נהנה לשמוע בלאק מטאל זה הופך אותי אוטומטית לשורף כנסיות ורוצח נוצרים? אתה חי לפי סטיגמות אישיות ומטופשות שבנית לעצמך.

מעניין... :nixweiss:

אני לא אמרתי כלום על דעות קדומות. אז אתה נהנה ממטאליקה ולובש חולצה שלהם - אז אתה כן בן 14 אחרי הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא אמרתי כלום על דעות קדומות. אז אתה נהנה ממטאליקה ולובש חולצה שלהם - אז אתה כן בן 14 אחרי הכל...

ואתה ידידי ממהר לשפוט אנשים, מאיפה לך מי הוא ומה הוא? או אני לצורך העניין? גם עלי קפצת עם כל מיני טענות ואתה

באמת אבל באמת שלא מכיר אותי ולא יודע מה ראיתי או לא ראיתי בחיי הקצרים והעלובים, לומר אחרת יהיה שקר...

נאמר לך בשיא הבגרות שאף אחד לא יושב שם עם אקדח לרקה שלך ומכריח אותך לראות את זה, אני לא מבין מה יש לך להתנצח

כל כך הרבה בפתיל שלא מעניין אותך אפילו :nixweiss: , תחשוב שהנושא הוא מקרמה ואל תכנס כי זה לבנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מכך שאני מכיר "ילדים שנהנים ממטאליקה ולובשים חולצה שלהם" שיכולים להיות אבא\סבא שלך, ועם כל הזלזול שלך לילדים בני 14, גם אם אני ילד בן 14 - אז מה? אתה שופט אנשים לפי למי יש רישיון\תעודת זהות וכבר בונה את כל סיפור חייו על פי זה? גם אם אתה בן 50, יש לך תפיסת עולם של ילד בן 8, ואתה יודע מה מבדיל בין ילד לגבר?

לא, לא זה שהוא בן 14 או 15, ולא, לא זה שהוא ראה קצת דם כשהתנדב במד"א - האופן שבו הוא מתייחס לסביבה ומעריך אותה בתור סביבה אחת וגם בתור אנשים בודדים, שמאחורי כל אחד מהם יש סיפור שלם - אני לא יודע מי דחף לך את זה למוח, אבל לא כל בני האדם מתנהגים לפי מתכונים - לכל אדם הזכות להחליט מה נכון ומה לא בעיניו, ולבצע פעולות בהתאם, וכידוע לך יש אינסוף צמתות במהלך החיים כך שאין דבר כזה 2 אנשים זהים לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק כבר. אתה בן 14 וזהו. אין מה להתבייש. תקרא את מה שכתבת פה עוד 6 שנים ותראה עד כמה אתה לא חכם במיוחד.

חוצמזה - אתה הוא זה שנכנע למתכונים פה - מתכון ה"אני יותר גבר כי ראיתי יותר דם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק כבר. אתה בן 14 וזהו. אין מה להתבייש. תקרא את מה שכתבת פה עוד 6 שנים ותראה עד כמה אתה אידיוט.

עזוב, הוויכוח הזה חסר תועלת ותכלית שכן אתה אדם עם מוח אטום (אם יש לך אחד??) שלא מוכן לקבל פידבק, וגם אם אני בן 14 - אתה הושפלת על ידי בן 14, איך אתה מרגיש עכשיו?

ואגב עכשיו נזכרתי, לימדו אותכם משהו במד"א מה לעשות במקרה כמו שקרה בסרטון?

מה עושים במקרה שחפרו לאדם את העין בעזרת מברג?[br]פורסם בתאריך: 12.01.2009 בשעה 13:17:00

חוצמזה - אתה הוא זה שנכנע למתכונים פה - מתכון ה"אני יותר גבר כי ראיתי יותר דם".

איפה ראית אותי אומר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניכם ילדים קטנים כי אתם רבים כמו נקבות. Just let it go.

למיייייי קראת נקבההההה יא מאנייייקקקקקקקק

בואאאאאא לאלבני 22 אם ישך' ביציםםםםםםםםם

לזה אתה קורא לריב כמו גברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

djhenrya - קיבלת עכשיו את האזהרה הרביעית שלך.

Yair Tz - ואתה את השלישית.

הורחקתם לשבועיים מהפורום.

השפת רחוב הזו והתת רמה שהצגתם פה, לא מקובלת כאן.

הבאן שקיבלתם עכשיו, זה הצ'אנס האחרון שלכם לחזור לפורום. פעם הבאה אתם תורחקו לצמיתות.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...