העין - לא לבעלי לב חלש - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העין - לא לבעלי לב חלש

ORrrr

Recommended Posts

^^^^^^

תודה אבל נראה לי שאני אוותר (אלא אם לא מדובר בעוד רצח) ... :P

לא, זה לא רצח.

http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=swap.avi&btnG=%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9+%D7%91-Google&meta=&aq=f&oq=

לינק 1 מוביל לביקורת על הסרט, אתה יכול להוריד אותו דרך טורנטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי מישהו ינעל את מצעד האבילות הזו ?

אני יותר גבר כי ראיתי משהו יותר איום עם יותר דם ויותר צרחות !

BAWWW.jpg

גבר, אם מפריע לך לראות חלק ממה שיש פה, אז תתעלם מהדיון, גבר ::)

שתבין, גבר, יש אנשים עם מוח קצת מעוות שאנשים גברים כמוך לא מסוגלים להבין.

הבנת, גב-גבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BAWWW.jpg

גבר, אם מפריע לך לראות חלק ממה שיש פה, אז תתעלם מהדיון, גבר ::)

שתבין, גבר, יש אנשים עם מוח קצת מעוות שאנשים גברים כמוך לא מסוגלים להבין.

הבנת, גב-גבר?

מעניין אותי המנהלים פה : על לינק של םפורנו מעיפים אנשים מהפורום, אבל על סרטי סנאף לא עושים כלום... לזה אני קורא אנשים אחראים...

מעבר לכך - תרבות של גברים כמו שאתה מתאר היא יוצרת אנשים שרוצחים כי מה לעשות - הם קורבן של לחץ חברתי. אני אגיד לך משהו, אם היית גבר אמיתי (ולא ילד בן 14 שחושב שלראות אנשים מתאבדים זה מגניב וזה מעלה את החוסן שלו) היית הולך להילחם בעזה, או להיות גבר ולקחת אחריות על דברים אחרים - להתנדב בקהילה הקרובה דורשת יותר תכונות גהבריות (כמו כוח,חוסן, אחריות, אמינות, ויכולת להשקיע משאבים).

אין שום קשר בין להיות פאסיבי ולראות משהו מגעיל באינטרנט תוך כדי שאתה בבית המוגן שלך בולס במבה והמבורגרים (כן, אני יודע שאתה שמן).

עלק גבר אמיתי.

אני מבין שיש אנשים עם מוח מעוות, אבל מה שאתה עושה זה מקדש את המוח המעוות כתורך לברתי. אתה חושב שאני לא גבר כי אני לא מסכים לראות את מה שאתם שמים פה, כשלמעשה אני מתרעם על זה שהפורום הזה הוא לא נועד להראות ולעודד אנשים לראות את הגועל הזה- בטח שלא להפוך את זה לתחרות מאצ'ו כמו שאתה מציג. זה שמנהלי הפורום פה הם אנשים לא אחראיים זה משהו אחר.

דבר נוסף, "אם אתה גבר אמיתי בוא לבאר שבע ונראה איך אתה סובל דקירות, ואז אולי אני אדבר איתך." -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי המנהלים פה : על לינק של םפורנו מעיפים אנשים מהפורום, אבל על סרטי סנאף לא עושים כלום... לזה אני קורא אנשים אחראים...

מעבר לכך - תרבות של גברים כמו שאתה מתאר היא יוצרת אנשים שרוצחים כי מה לעשות - הם קורבן של לחץ חברתי. אני אגיד לך משהו, אם היית גבר אמיתי (ולא ילד בן 14 שחושב שלראות אנשים מתאבדים זה מגניב וזה מעלה את החוסן שלו) היית הולך להילחם בעזה, או להיות גבר ולקחת אחריות על דברים אחרים - להתנדב בקהילה הקרובה דורשת יותר תכונות גהבריות (כמו כוח,חוסן, אחריות, אמינות, ויכולת להשקיע משאבים).

אין שום קשר בין להיות פאסיבי ולראות משהו מגעיל באינטרנט תוך כדי שאתה בבית המוגן שלך בולס במבה והמבורגרים (כן, אני יודע שאתה שמן).

עלק גבר אמיתי.

אני מבין שיש אנשים עם מוח מעוות, אבל מה שאתה עושה זה מקדש את המוח המעוות כתורך לברתי. אתה חושב שאני לא גבר כי אני לא מסכים לראות את מה שאתם שמים פה, כשלמעשה אני מתרעם על זה שהפורום הזה הוא לא נועד להראות ולעודד אנשים לראות את הגועל הזה- בטל שלא להפוך את זה לתחרות מאצ'ו כמו שאתה מציג. זה שמנהלי הפורום פה הם אנשים לא אחראיים זה משהו אחר.

דבר נוסף, "אם אתה גבר אמיתי בוא לבאר שבע ונראה איך אתה סובל דקירות, ואז אולי אני אדבר איתך." -

לא אמרתי שאתה לא גבר, אפילו הוספתי ואמרתי שאתה גב-גבר, זה עושה אותך גבר + 1.

תאמין לי שלראות את הדברים האלה מחזיר ומחדד קצת את המחשבה של מה זה חיים אמיתיים, עם מה אנשים מתמודדים יום-יום, ואם היית חכם באותה רמה שאתה גב-גבר היית מבין שמה שאמרתי היה בציניות ולא התכוונתי להעליב אותו חלילה ולקרוא לו נקבה על זה שהוא נמנע מלראות סרטון זוועות.

ואני שוב חוזר ואומר, אם אתה לא מעוניין לראות את זה ולא אכפת לי מאיזו סיבה - אחיך הקטן לידך, צפייה בסרטונים מסרטנת, לא אכפת לי - אף אחד לא מכריח אותך לצפות בהם, אתה יכול להתעלם ועוד איך שמובאת לך אזהרה. עושה לך כואב בעינים, נכון?

ואני גר בבאר שבע, צור קשר אם אתה מעוניין להפגש לכוס קפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאתה לא גבר, אפילו הוספתי ואמרתי שאתה גב-גבר, זה עושה אותך גבר + 1.

תאמין לי שלראות את הדברים האלה מחזיר ומחדד קצת את המחשבה של מה זה חיים אמיתיים, עם מה אנשים מתמודדים יום-יום, ואם היית חכם באותה רמה שאתה גב-גבר היית מבין שמה שאמרתי היה בציניות ולא התכוונתי להעליב אותו חלילה ולקרוא לו נקבה על זה שהוא נמנע מלראות סרטון זוועות.

ואני שוב חוזר ואומר, אם אתה לא מעוניין לראות את זה ולא אכפת לי מאיזו סיבה - אחיך הקטן לידך, צפייה בסרטונים מסרטנת, לא אכפת לי - אף אחד לא מכריח אותך לצפות בהם, אתה יכול להתעלם ועוד איך שמובאת לך אזהרה. עושה לך כואב בעינים, נכון?

ואני גר בבאר שבע, צור קשר אם אתה מעוניין להפגש לכוס קפה

התגובה שלי מוכיחה כל טענה שלי. אתה אלים, אתה נכנע ללחץ חברתי, אתה חושב שפרספקטיבה נכונה על החיים זה משהו שאתה מקבל מסרטי הזוועה שלך, אנשים יום יום מתמודדים עם טבח. אתמול בדרך לסופר הייתי חייב להוציא את העיניים כמו בסירון כדי לזכות בארוחת בוקר. נו באמת.

אתה פחדן - כי אם לא היית כזה היית חושב מה לא בסדר בפוסט הזה. אין אזהרה (ולראיה הבאתי את הלינק לGOATSE), אין שום דבר שמעלה שאולות ותהיות שניתן ללמוד מהם - זה תם FREAK SHOW שאתה נהנה ממנו (בטח אתה גם נהנה מלראות פיספוסים בשידור חוזר 10 פעמים ביום).

המשפט האחרון בפוסט הקודם שלי היה פארודיה על המושג גבר, וקידוש האלימות בזכות המילה גבר ( או כבוד, ותאמין לי - התור מתנדב במדא היו לי משמרות שאספתי את חברייך הדקורים מהפורום. לדחוף את הידיים שלך כדי לעצור את שטף הדם זה אומץ וזו גבריות. לא להתבונן מהצד כמו איזו רכיכה. ואת זה אתה לא לומד מאף אחד מהסירטונים שראית פה.

אתה כל כך גבר - אפילו לעזור לזקנה לחצות את הכביש אתה לא מסוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלי מוכיחה כל טענה שלי. אתה אלים, אתה נכנע ללחץ חברתי, אתה חושב שפרספקטיבה נכונה על החיים זה משהו שאתה מקבל מסרטי הזוועה שלך, אנשים יום יום מתמודדים עם טבח. אתמול בדרך לסופר הייתי חייב להוציא את העיניים כמו בסירון כדי לזכות בארוחת בוקר. נו באמת.

אתה פחדן - כי אם לא היית כזה היית חושב מה לא בסדר בפוסט הזה. אין אזהרה (ולראיה הבאתי את הלינק לGOATSE), אין שום דבר שמעלה שאולות ותהיות שניתן ללמוד מהם - זה תם FREAK SHOW שאתה נהנה ממנו (בטח אתה גם נהנה מלראות פיספוסים בשידור חוזר 10 פעמים ביום).

המשפט האחרון בפוסט הקודם שלי היה פארודיה על המושג גבר, וקידוש האלימות בזכות המילה גבר ( או כבוד, ותאמין לי - התור מתנדב במדא היו לי משמרות שאספתי את חברייך הדקורים מהפורום. לדחוף את הידיים שלך כדי לעצור את שטף הדם זה אומץ וזו גבריות. לא להתבונן מהצד כמו איזו רכיכה. ואת זה אתה לא לומד מאף אחד מהסירטונים שראית פה.

אתה כל כך גבר - אפילו לעזור לזקנה לחצות את הכביש אתה לא מסוגל.

ואו, נגעת לחבריי הדקורים בפצעים? התלכלכת קצת בדם? זה עושה אותך לסופר-גבר!

אתה מוציא מפרופורציות את כל פשר הדיון הזה, וגולש לנושאים אישיים, ממש לא מעניין אותי גם אם היית מנתח בחדר מתים, אז להתגאות בעצמך שהתנדבת במד"א ולזלזל בי על כך שאני לא עשיתי כדרכך זה הרמה הנמוכה ביותר שאפשר להדרדר אליה, ולהתנדב במד"א רק בשביל הפואנטה של "ואו נגעתי בדם אני כזה סוס בוא נרוץ לחבר'ה ב-HWZONE ונתלהב ונדחוף בכל משפט שאני מתנדב ואני מגניב שמדבר על דקירות ודם" זה לא התנדבות. זה פוזה.

אתה לא יכול לדעת מה אני עושה בחיי האמיתיים מהידיעה שאני צופה בסרטונים כאלה או אחרים, ואם אומר לך שאני נהנה לשמוע בלאק מטאל זה הופך אותי אוטומטית לשורף כנסיות ורוצח נוצרים? אתה חי לפי סטיגמות אישיות ומטופשות שבנית לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

. טרדים הזויים, גסים, ומבוססי ספאם ימחקו ויזכו את פותח הטרד בבאן. אומנם זה פורום כללי, אבל יש לשמור על רמתו.

לא רוצה לראות? תפסיק להכנס לדיון.

יש לך כפתור X אדום גדול כזה בצד, וגם כפתור במארז המחשב, ואפילו מפסק בארון החשמל במידה וכל אלו ייכשלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...