העין - לא לבעלי לב חלש - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העין - לא לבעלי לב חלש

ORrrr

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תיכף ישימו פה עריפות ראשים והוצאות להורג וסרטי סנאף. מה קורה לכם אנשים ?

אבל תודה שזה מעניין, זה גם לא פיקציה, יש כאלה דברים בעולם ואני אוהב לברר עליהם (ולחלוק איתכם אחר כך ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה אחד שעבד אצלי במעבדה שהיה שם סרטי זוועה שאפילו גרמו לו להקיא, ופעם למישהו לאבד את ההכרה. הסיבה שהוא עשה את זה היתה "כדי שאני לא יהיה היחיד שידפק". ואתה יודע מה ? הוא צודק במספר מובנים :

1. אנחנו כחברה ישראלית מוכנים לעשות משהו כדי לא להיות היחידים שנדפקים.

2. הסרטים האלה דופקים אותך !

אתה לא תופש את עצמך חושב על זה יותר מידי ? איפה עובר הקו של המחשבה ?

שאלת העיניין היא שאלה ערכית. אני לא מעוניין לצפות בסבל למען "בידור". יש דברים כאלה בעולם אבל אתה לא צריך לדחוף את האף אליהם. המרחק מבין "כולם יודעים על זה" ל"כולם מסכימים על זה" הוא קטן מאוד.

עוד דבר : אתה חייב את המופע הגרפי רק בגלל שהמוח שלך לא מצליח לדמיין ולהסביר דבר שאתה יודע להסביר במילים. זה נקרא חוסר יכולת תיאורית.

הנה משהו שהפך לתופעה של ממש בזכות אנשים כמוך:(וזו גם דוגמא נפלאה על איך אפשר לדבר על דברים כאלו בלי לפתוח THREAD שנושאו הוא "כנסו כנסו"...

http://en.wikipedia.org/wiki/Goatse.cx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי אני מכיר אתר בסיגנון (SHOW NO MERCY) ואני ממש לא אהבתי את מה שרואים שם, פה מדברים על סוג של חיים,

טפיל, לא יודע מה איתך אבל לי טבע מאוד מעניין וזו הסיבה שלי ל"חקר" הזה, לשמוע על זה שמעתי ממספיק אנשים היו שם

(דרום אמריקה) לראות את זה זה מעניין, אותי לפחות...

מפה לסרטי סנאפ או SHOW NO MERCY יש מרחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש שטויות מה שאתם מראים פה, וגם דברים מאוד ישנים ומוכרים (Goatse וכו').

אם אתם ממש בקטע של תראו את 1 guy 1 jar, או את swap.avi (אתם יכולים לקרוא ביקורת על הסרט באתר Something Awful), וגם את 3 guys 1 hammer ואגב-

What has been seen, cannot be unsees

מי שרוצה תקציר ל-3 guys 1 hammer-

"He is repeatedly struck in the face with a hammer held inside a plastic bag. The murderers then poke out the victim's eyes with a screwdriver, and stab him with the screwdriver elsewhere. The victim is then repeatedly struck with the hammer to ensure he's dead."

(וכן, זה הכל סרטונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווווייייי ווואאווויייי הרגע מצאתי את הבחור עם הצנצנת, זה נוראי, אבל הוא הביא את זה על עצמו (או בתוך עצמו) אפילו לא ראיתי את זה עד הסוף

ואני לא מתכוון, זה גם לא ממש מה שדיברתי עליו, זה מה שהבחור קמה תגובות למעלה התכוון אליו אני חושב...

את השני אני לא מוצא, אולי יש לו עוד שם (כמו עם הCUP ו)?JAR[br]פורסם בתאריך: 11.01.2009 בשעה 01:13:32

לא משנה, זה כבר ממש חולני, זה רצח מצולם :eek2:, פשוט לא יאומן...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווווייייי ווואאווויייי הרגע מצאתי את הבחור עם הצנצנת, זה נוראי, אבל הוא הביא את זה על עצמו (או בתוך עצמו) אפילו לא ראיתי את זה עד הסוף

ואני לא מתכוון, זה גם לא ממש מה שדיברתי עליו, זה מה שהבחור קמה תגובות למעלה התכוון אליו אני חושב...

את השני אני לא מוצא, אולי יש לו עוד שם (כמו עם הCUP ו)?JAR[br]פורסם בתאריך: 11.01.2009 בשעה 01:13:32

לא משנה, זה כבר ממש חולני, זה רצח מצולם :eek2:, פשוט לא יאומן...

pussy :lol:

תראה גם את swap.avi, קצת פחות דם אבל נוזל (או מוצק?) אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...