שוקל לעבור לספק בזק-נט בADSL - המלצות או השמצות יתקבלו בברכה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל לעבור לספק בזק-נט בADSL - המלצות או השמצות יתקבלו בברכה

Ibrow-Now

Recommended Posts

חשובות לי שתי בחינות.

אחת שלא יהיה ניתוקים ובעיות כל שני וחמישי שצריך להתקשר לתמיכה ושומעים "לקוחות ADSL יש בעיה, נא התעזרו בסבלנות..." אפילו לא כל חודש. גלישה חלקה.....

שהשירות לקוחות או שבאמת יענו לך, ואם הם לא עונים אז לפחות שבאמת יחזרו תוך שעתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה מתכוון -נט?

או בינלאומי???

אם אתה מתכוון -נט...

תתכונן לקבל הרבה השמצות....

זה ה-דבר שבחיים לא הייתי מתחבר אליו.

בזק בינלאומי....- גם כן חרא, איטי באתרים בחו"ל, ויש בעיות לפעמים איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אני לא מבין בשביל מה פתחת הודעה חדשה אם כל מה ששונה זה רק השם של החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה מתכוון -נט?

או בינלאומי???

אם אתה מתכוון -נט...

תתכונן לקבל הרבה השמצות....

זה ה-דבר שבחיים לא הייתי מתחבר אליו.

בזק בינלאומי....- גם כן חרא, איטי באתרים בחו"ל, ויש בעיות לפעמים איתם.

בזק בינלאומי דווקא בסדר בשבילי, תקלות פעם במילניום ומהירות מעולה גם בשעות הלחץ, גם השרות הטלפוני נחמד מאוד רק זמן המענה יכול להגיע גם לרבע שעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בינלאומי לא ממש גרועים.

שירות לקוחות ותמיכה תכנית מעולים {לדעתי}, בקשר לתמיכה תכנית- זמן ההמתנה מאוד ארוך 15~ דקות...

מהירות? רוב השימוש שלי במחשב זה גלישה, אבל כשאני מוריד {למשל בפלאש-גט, לא תוכנות שיתוף קבצים וכו..} מהירות לא רעה לדעתי כ-60~ לחבילה של 0.5 מגה {ADSL}.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בינלאומי לא ממש גרועים.

שירות לקוחות ותמיכה תכנית מעולים {לדעתי}, בקשר לתמיכה תכנית- זמן ההמתנה מאוד ארוך 15~ דקות...

מהירות? רוב השימוש שלי במחשב זה גלישה, אבל כשאני מוריד {למשל בפלאש-גט, לא תוכנות שיתוף קבצים וכו..} מהירות לא רעה לדעתי כ-60~ לחבילה של 0.5 מגה {ADSL}.

כנ"ל.

אבל לא היה לי ממש ניסיון עם השירות שלהם (פשוט לא היה לי צורך :)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בזק בינלאומי כבר שנה וחצי ADSL בהתחלה היה לי 1.5 ועכשיו 0.5 בחצי שנה הראשונה באמת היו מלא בעיות אבל השנה אני חושב היו אולי איזה שני ניתוקים של איזה שעה לא יותר....

והכל עובד חלק ויפה... אני מוריד על 60-70 מאתרים כמו bluyonder.co.uk וכאלה ובישראל יש לי פינג 10-50 ב Counter-

Strike

פינגים נמוכים למדי...

משחקי עובדים מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...