שוקל לעבוד ל012 - המלצות או השמצות יתקבלו בברכה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל לעבוד ל012 - המלצות או השמצות יתקבלו בברכה

Ibrow-Now

Recommended Posts

חשובות לי שתי בחינות.

אחת שלא יהיה ניתוקים ובעיות כל שני וחמישי שצריך להתקשר לתמיכה ושומעים "לקוחות ADSL יש בעיה, נא התעזרו בסבלנות..." אפילו לא כל חודש. גלישה חלקה.....

שהשירות לקוחות או שבאמת יענו לך, ואם הם לא עונים אז לפחות שבאמת יחזרו תוך שעתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אז תוותר. הייתי מנוי שלהם במשך תקופה ממש קצרה ועד היום אני סובל מהם.

בעיות התחברות, בעיות באיי מייל (עד עכשיו אני מקבל מהשרת שלהם ווירוסים ולתיבת איי מייל שאפילו לא שלהם) ובשרות לקוחות אין אנשים רציניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I've been using 012 with my ADSL for two years now and except some issues that occured over half a year ago I have no problems whatsoever.

I never get disconnected, 99% of the time there are no problems and my E-mail address is always properly functioning, and the pings and download rate are almost always superb compared to other ISPs 012 are one of the best when it comes to pings.

Also their help lines aren't that bad either and even if no one is available they always get back to you quite fast.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי היה מנוי שלהם, בעצם עדין, אבל הוא רצה לעבור בגלל המחיר הגבוה, וכשהוא התקשר, הורידו לו את המחיר.

אגב הוא משתמש בכבלים, ויש בעיות לפעמים, אבל זה כבר אני לא יודע אם זה הכבלים או הספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי ל012 כבר שנה, וכרו מקרים ספורים שלא יכולתי להתחבר. כל כך ספורים, שאפשר לספור אותם על יד אחת.

עוד משהו, השרות שם נהדר.

אני התכוונתי בכלל להתחבר לנט-וויז'ן, אבל היתה איזושהי בעיה, נתנו לספקית את הכרטיס אשראי של אמא שלי, ולבזק את הכרטיס של אבא שלי. אז במשך חודש שלם נט-וויז'ן רק אמרו כל הזמן שיש איזושהי בעיה, וכל פעם אמרו שהם ייטפלו בזה, וזה לא טופל. התחברתי ל012, הם אמרו לי שיש בעיה, ושהם בעצמם תיקנו אותה, ואחרי 5 ימים היה לי ADSL.

שרות למופת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...