שאלה בקשר לגיל אנשי פורום משחקים - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לגיל אנשי פורום משחקים

wooper

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בן 16 לומד בשבח מתעסק קצת בבודי בילדינג, לומד גיטרה (כבר 9 שנים) + יש חברה ואני . רוב התקציב הולך לתחביבים האחרים שלי אבל אם לא היה לי אותם כהרגל אז הייתי חנון מחשבים כניראה....

אבא שלי בן 49, חייל קומנדו לשעבר שטען שגיימינג זה בזבוז זמן אבל אחרי שהראתי לו את WIC ו COD4 הוא קנה לעצמו מחשב כמו שלי וכמה מכותרי הפעולה המשובחים שיצאו והתחיל לחרוש עליהם... עד שאמא שלי לא נכנסה לתמונה... עכשיו אנחנו משחקים לעיתים רחוקות...

:xyxthumbs: גם אני משבח- יא' 2

בן 16 משחק מאז שעליתי לישראל :hat:

אני לא רואה את עצמי מפסיק לשחק בגלל גיל מבוגר או משהו בסגנון..

שיחקתי כדורגל, שחיתי, התאגרפתי מעט, למדתי ותמיד מצאתי זמן לשחק :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15

מאז שיש לנו את המחשב הראשון בבית (לפני 10 שנים בערך קנינו אותו, עלה 7 אלף והיה מחשב די דפוק אבל שירת כמו שצריך) אני זוכר את עצמי משחק במשחקים, פעם זה היה לגו מירוצים, קרוק, ובעיקר פיפא ומשחקים של ילדים, אחרי זה גיליתי את ה"חנויות המובחרות" והשתדרגתי קצת למשחקים כמו מקס פיין (שגיליתי כשניסיתי להוריד וייס סיטי מהאימיול וזה המשחק שירד) וGTA וייס סיטי (שגם היה לי מקורי אחרי שההורדה ההיא כשלה). גם אסטרטגיה אהבתי קצת.ק עד שנה שעברה גם לא ממש אהבתי FPS ואז התחלתי לשחק שנורא אהבתי וגם אמריקס ארמי קצת, ואז נדפק לי המחשב עם הג'יפורס 6200 (ברוך שפטרנו) ומאז שיש לי את החדש סביבות אוקטובר) שיחקתי רק FPS ופעולה וכמה נסיונות כושלים של GRID עד שהבנתי שבלתי אפשרי לנהוג בחרא הזה בלי הגה.

וואחד חפירה

תזהרו למצוא פסיפס רומי מתחת לרצפה של הבית בגללי :lol:

חוץ מזה אני אוהב כדורגל (אוהד הפועל חיפה :hat:), להפגש עם חברים, וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...